Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyby elektryczne z tyłu O2FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szyby elektryczne z tyłu O2FL

    podobno jkc cos to ja sie pisze tylko potrzebuje godzine i miejsce, ja chętny

  • #2
    Szyby elektryczne z tyłu O2FL

    Witam,
    czy ktoś z właścicieli Mintów montował szyby elektryczne na tył?

    Komentarz


    • #3
      krzg, nie wiem jak w Mincie(podejrzewam, że tak samo) ale w O2 mozna to bez problemu założyć
      potrzebne rzeczy to 2xpodnosniki elektryczne(najlepiej z blachami, chyba, że chcesz się bawić w nitowanie), przełaczniki szyb drzwi tylnych-najlepiej z kratkami głośników, troszkę kabli i podstawowa rzecz- panel sterowania szybami x4 w drzwi kierowcy, dodatkowo troszkę kabelków
      to czy wymienisz tapicerki drzwi czy dorobisz gustowne zaślepki to twój wybór
      pewnie dodatkowo będzie potrzebny moduł sterowania szybami bo zaoszczędzili :szeroki_usmiech
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        ciekawe jak to u mnie by z tym sterownikiem wygladało mam ambiente 2008 ale z tyłu korby i też chetnie bym sobie zrobił elektryczne.
        BYŁA o1 rs
        BYŁA o2 1.6
        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez blackrs
          ambiente 2008 ale z tyłu korby
          Sprowadzony??
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #6
            blackrs, na 99 procent bez problemu da się założyć bez wymiany modułu
            w razie jakbyś potrzebował moduł to mam na stanie :wink:
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              Czy ma ktoś schemat jak to wszystko podłączyć żeby było tak jak fabrycznie?

              Komentarz


              • #8
                ja mam, podaj mi maila na pw to wieczorem dostaniesz
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez AdamB
                  Sprowadzony??
                  tak sprowadzony taka dziwna wersja bo z tyłu korby ale za to podgrzewane siedzenia przód i tył
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz


                  • #10
                    Panowie,

                    Podepnę się z pytaniem tutaj, choć moja auto to O2 przed liftem (MY2008)

                    Jestem w trakcie wymiany szyb "sterowanych" manualnie na elektryczne w drzwiach tylnych.
                    Niby wykonałem poprawnie wiązkę elektryczną i wszystko pospinałem poprawnie (na razie tylko na lewą stronę), ale szyba nie chce ruszyć.
                    W drzwiach kierowcy zamontowany panel sterowania na wszystkie szyby (okablowanie też wykonanie), kabelek do sterowania po LIN pociągniętych ze sterownika drzwi przednich do tylnych. Prąd doprowadzony, kodowanie sterowników wydaje się, że też zrobione, a mimo to nie działa. Podnośniki w przednich drzwiach mają końcowe litry w oznaczeniach "D" a podnośniki tylne J.
                    Czy może ktoś potwierdzić jak się koduje tylne szyby elektryczne?
                    Ja zrobiłem to tak.
                    1. W Gatewayu zaznaczyłem obecność drzwi tylnych elektrycznych na liście wyposażenia
                    2. W module komfortu zaznaczyłem w jednym z końcowych bajtów - zainstalowane elektryczne szyby tylne oraz bit Communication via LIN (czy jakoś tak).

                    Czy trzeba coś jeszcze gdzieś zaznaczyć?

                    Czy możliwe jest zamienienie miejscami sterowników w drzwiach tylnych (bez ich wkręcania a tylko podpięcie do wiązki) by sprawdzić czy może posiadany sterownik jest uszkodzony (jak pisałem na razie mam wykonane okablowanie tylko do lewych drzwi)?

                    Komentarz


                    • #11
                      elektryczne szyby na tył

                      Enriquez

                      Czy mógłbyś mi również przesłać schemat jak to podłączyć ??

                      Przymierzam się do tego samego.

                      Prosze o maila na [email protected]

                      Komentarz


                      • #12
                        tu znajdziesz:

                        Przyjazny dysk internetowy - Chomikuj.pl
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • #13
                          Sorry, że w tym temacie. Panowie na co zwrócić uwagę przy wyjmowaniu tylnej szyby w drzwiach w o2 htb? Trzeba zdemontować blachę, która jest przynitowana? Jak to wygląda krok po kroku? Boczek zdjąłem, widzę blachę ale nie ma tam żadnego otwory rewizyjnego, żeby wypiąć szybę z prowadnic. Tzn. jest jeden ale nic mi nie daje. Jak roznituję blachę od drzwi to blacha wyjdzie razem z podnośnikiem, czy jest on jakoś dodatkowo przymocowany do "ramy" wewnętrznej drzwi niezależnie od blachy? Szybą wyjmuje się górą czy dołem?
                          I jeszcze ostatnie: tą małą szybkę (trójkąt) da się wyjąć z uszczelki, żeby mieć samo szkło? Wiem, że ona wychodzi z drzwi razem z metalowym profilem i uszczelkami, ale czy z tej uszczelki da się po wyjęciu z drzwi wymontować samo szkło, czy ni chu chu?
                          OT. Climatronica jeszcze nie skonczyłem Grubych modów mi się zachciało i pół fury rozgrzebane

                          Uchylę rąbka tajemnicy

                          Robię szyby z tyłu i wyszło bardzo dobrze, jak robiłem na samochodzie, ale chciałbym żeby było idealnie, dlatego chcę kleić folię na wymontowanej szybie
                          Załączone pliki
                          Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X