Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia II FL RS 2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia II FL RS 2011

    bors79, możesz tez załozyć bagażnik montowany na hak holowniczy- tam nie masz żadnej ingerencji w blachę

  • #2
    Octavia II FL RS 2011

    Witam.

    Wiem, że jestm nowy i zaraz będzie że nie chce mi się szukać na forum ale wcale nie jest to takiem łatwe.

    1. Potrzebuję zrobić w miarę szybko we WROCŁAWIU optyczny tuning mojej octavi II FL rok 2011 na RS-a ...
    2. Pozmieniałbym światła:
    przód - Mam zwykłe lefrektory soczewkowe, które też bym zmienił na ksenony skręty z autopoziomowaniem! ... nie ręcznym ( o ile jest taka możliwość ????)
    3. Tylne na diodowe....

    środek mam już kupiony tylko zamontować ale to nie jest problem, gorzej z zewnątrz...

    Proszę dla mnie to jest temat pilny i całkiem poważny ...

    Komentarz


    • #3
      odezwij się do kolegi dejwid on u siebie przerabial. tu masz jego temat
      Forum - Octavia Club Polska
      ale skoro jesteś z wroclawia to najlepiej odezwij się do miska^wro on u siebie teraz robi rs po fl wiec jest we wszystkim obcykany i ma dostep do części
      tylne lampy diodowe kupujesz na necie za 1000 zl i wstawiasz sam
      BYŁA o1 rs
      BYŁA o2 1.6
      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

      Komentarz


      • #4
        Nie mozna miec ksenonow z recznym poziomowaniem. Kazde ksenony (oryginalne) maja autopoziomowanie.

        Komentarz


        • #5
          Optyczny... A mechaniczny? :diabelski_usmiech Silnik BXE z turbo ARL można by trochę podciągnąć

          Komentarz


          • #6
            Mozna by zrobic z niego prawie rsa

            Komentarz


            • #7
              staruch, ori lampy kupisz tu
              MotoHID.pl - Kompleksowe oświetlenie led w grupie VAG
              Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

              Komentarz


              • #8
                Dzięki za odpowiedzi...

                Sorry że się nie odezwałem a powinienem-przyczyny służbowe (wyjazd)

                Więc tak:
                blackrs niejestem z wrocławia a okolic wielunia ale we wrocłąwiu jestem 2-3 razy na tydzień i dla mnie nie ma problemu żeby zostawić autko...

                octaviars1 chyba tu na forum wyczytałem wcześniej że niektórzy mają taką opcję, też mnie to zdziwiło no ale ja przecież nie jestm mechanikiem-no chyba że mają same żarniki i z końcówkami czy jakoś tak...U mnie największym problemem będą xenony do montażu bo tam trzeba jakieś czujniki montować gdzieś czy coś a ja się na tym nie znam.

                demmsi mechaniczny owszem ale najpierw optyczny (troche kasy brak).

                octaviars1 i o to mi troszeczkę chodzi... zawsze to coś nowego.

                andrzej111 Dzięki!... Jak nie znajde gościa co mi to wszystko albo prawie wszystko zrobi to kupie i sam zamontuje ale jeszcze xenon a to dla mnie mega kosmos...

                Komentarz


                • #9
                  Ja proponuje robic ksenony w 100% oryginalne. Wpakowac zbiornik na plyn (wiekszy), spryski w zderzaku, samopoziomowanie + oryginalne klosze i zarniki.

                  Komentarz


                  • #10
                    staruch,
                    "demmsi mechaniczny owszem ale najpierw optyczny (troche kasy brak). "
                    odwróć kolejność chłopie, auto które tylko wygląda a nie jedzie ma dużo mniejszy sens niż auto które nie wygląda a jedzie godziwie :twisted:

                    Komentarz


                    • #11
                      staruch,

                      Wszystko mógłbyś zrobić u mnie, ale ... czasu u mnie brak.
                      No i to nie wrocław.
                      Musiałbyś załatwić sobie wszystkie części i poświęcić na to 1 dzień od rana do wieczora.
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #12
                        Masz 1.9 TDI. Zrob najpierw porzadnie silnik (duzo kasy nie potrzebujesz) a pozniej zderzaki itd. Dobrze Ci radza koledzy z forum i ja.
                        ps. mam nadzieje, ze zderzak od RSa ale znaczka nie zakladasz

                        Komentarz


                        • #13
                          Po małych przemyśleniach i kalkulacjach jednak najpierw mechaniczny 8) później optyczny na ile mi kasy starczy. Tylko ten mechaniczny zrobie dopiero na początku lipca bo mi wtedy gwarancja wychodzi....

                          Gdzie można zrobić dobrze i w mojej okolicy?? Polecacie Masters Tuning?? choć on jest z Piaseczna...

                          [ Dodano: Sro 06 Cze, 12 08:17 ]
                          Mam mały błąd w opisie-moja octavia jest z 2010 ops:

                          Komentarz


                          • #14
                            staruch, Ecu Project - tuning, chiptuning, hamownia Wrocław i nie kombinuj :wink:

                            Komentarz


                            • #15
                              Wroclaw, Katowice, Warszawa. Gdzie Ci sie chce jechac.

                              Komentarz


                              • #16
                                staruch, dobra decyzja. Masters też może być

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X