Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Listwy chromowane (rant) 6x8 -Wawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Listwy chromowane (rant) 6x8 -Wawa

    Alonzo_, jest to dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych miejsc. Uważaj tylko na kwaterę aby nie była zbyt blisko centrum i portu znajdującego się w okolicy mostu bo strasznie woda brudna i śmierdzi. Lepiej znajdź gdzieś w okolicznych małych miejscowościach z czystą wodą np. okolice Priomosten lub Rogoznicy i wdedy masz blisko do Splitu, Sibenika, Trogiru, wodospadów KRKA, Omisu.

  • #2
    [O2] Listwy chromowane (rant) 6x8 -Wawa

    pzdr

    Komentarz


    • #3
      Nie kupuj tego szkoda kasy i wygląda paskudnie, wiem to z autopsji. Lepiej zainwestuj w coś takiego
      AG AUTO - Chyba

      Ja już odkładam kasę, ale efekt na żywo jest nie do opisania

      Komentarz


      • #4
        heniek222, Twoja propozycja inwestycji znacznie podniesie wartośc pojazdu

        Komentarz


        • #5
          oklejenie grila rozpoczęte i wygląda to tak - koszt taśmy to ok 15 zł
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • #6
            Wally - przy kolorze lakieru Twojej Octy wygląda to nawet nieźle. Ale (jeżeli to taśma taka, jak przypuszczam) niedługo będziesz zrywał z grilla te paski - po ok. pół roku, do roku maksymalnie wytrzymuje ta "chromowana" powierzchnia, a potem zaczyna obłazić i spod spodu wyłazi szary plastyk... Miałem ten problem z tyłu, na pokrywie bagażnika. Dopiero, gdy założyłem aluminiową listwę, problem zniknął.
            Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
            MOJA FURKA

            Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

            Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

            Komentarz


            • #7
              Z tym odłażeniem to nie do końca prawda - kupiłem takie na allegro i drugi rok nic z tych rzeczy, teraz jest kolejna ( tamta uległa dezintegracj) ale to jeszcze nie to, co bym chciał. Ten chrom jest tylko na przodzie ożebrowania, boki są juz czarne, a mnie podoba sie cały grill w chromie. Jak już zrobie i wyjdzie tak jak chciałem to się pochwalę

              Pozdrawiam,
              MeFFisto

              Komentarz


              • #8
                grill skończony - na dniach rzucę foty
                tylko doprowadzę szkodnika po wakacjach do porządku :szeroki_usmiech
                Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X