Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chip do Octavia II Tour 2011 1,6LPG Landirenzo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chip do Octavia II Tour 2011 1,6LPG Landirenzo

    Jestem zainteresowany kupnem telefonu LG Optimus 4X HD P880.

  • #2
    Chip do Octavia II Tour 2011 1,6LPG Landirenzo

    Cześć, mam Octavie II Tour 1,6 z 2012r. Zamontowany fabrycznie LPG Landirenzo. Moc 102KM. Samochód nie jest najszybszy. W związku z tym mam pytanie czy można zapodać mu czipa, zmienić oprogramowanie silnika, itp.? czy to bezpieczne no i oczywiście jakie by były mniej więcej przyrosty mocy z silnika 1,6LPG 102KM. Trochę się na tym nie znam więc chciałbym zasięgnąć Waszej opinii. Pozdro.
    + LPG Landirenzo salon

    Komentarz


    • #3
      generalnie wirusuje się tylko auta z turbiną
      service by Auto Tar

      Komentarz


      • #4
        opcja szukaj nie boli( taki czerwony napis -wystarczy nacisnąć)!! na forum jest kilka tematów o tym wystarczy poszukać.
        ps. chip tu nic nie da
        Była Octavia Tour +
        jest O2 Tour , Bosso Burdello

        Komentarz


        • #5
          W tym silniku to w zasadzie jakaś sportowa wkładka filtra powietrza k&n dedykowana, dedykowany wydech końcowy Ulter np i na to jakiś program. Koszt tego wszystkiego to będzie jakieś 3000 zł. Przyrost ze 102 KM i 148 Nm jak wyjdzie Ci 112 KM i 160 Nm to będzie sukces. Spalanie też wzrośnie......... Niewiem czy jest sens.
          Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Coke
            dedykowany wydech końcowy Ulter
            Przecie to nic nie da (no może troszeńkę). Uważam, że gra nie warta świeczki.
            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

            Komentarz


            • #7
              Proponuję umyć nadwozie, nawoskować, odkurzyć wnętrze i ładny zapach do środka a odczucie przyrostu mocy gwarantowane :wink:
              Inne mody silnika poza filtrem K&N to strata kasy.

              Komentarz


              • #8
                Było już o tym kilka razy ostatnio, np tu: Forum - Octavia Club Polska
                Przykład auta z chipem na ten motor: Forum - Octavia Club Polska
                Octavia2 Tour

                Komentarz


                • #9
                  Szkoda kasy i jeszcze raz kasy. Efekty mizerne. Jedyna rozsądna metoda to wymiana silnika albo całej skody na taką z silnikiem podatnym na mody :diabelski_usmiech .

                  Moja Octavia:
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                  Rafał

                  Komentarz


                  • #10
                    rodaczek,
                    +1
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • #11
                      Przeciez mozna kupic chipa i powiesiec pod lusterkiem 8)
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        moloch, możesz coś jednak zrobić, daruj sobie jakiekolwiek modzenie tego silnika, bo to nic nie da. Ten silnik nie jest podatny na modyfikacje :!:

                        >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                        Komentarz


                        • #13
                          Jak mówi stare przysłowie Indian: "tuningując kupę w efekcie zawsze otrzymasz kupę".

                          A tak na serio, to auta są albo ekonomiczne, albo szybkie, albo turbo diesle i nic tu się więcej nie wymyśli.
                          A co do auta kolegi z Czech to po chipie ma 111 KM więc wątpliwy jest jakiś szalony wzrost osiągów.
                          "Wirusuje" się nie tylko turbo, nie powtarzajcie bzdur. Oczywiście w takim TDI można osiągnąć dodatkowe 30-40 KM samym chipem, co stanowi często po 20-25% przyrostu. Ale w takim np. wolnossącym V8 5.7 Hemi też się robi program na dodatkowe 30-35 KM, ale to już "tylko" przyrost rzędu 10%.
                          Ja tu tylko sprzątam...

                          Komentarz


                          • #14
                            Ktos kiedys wrzucal info na temat programu w 1.6 i cos tam wyszlo, ale 2000pln/8KM jakos srednio brzmialo, do tego auto wtedy pod 98, a na LPG to trzeba by tez zrobic nowe mapy itd. o ile wtryski benzyny nie beda sie juz petlic i takie tam. Grubsza zabawa.

                            W Hemi podstawa eco tuningu jest wlaczenie 8 cylindrow zamiast 4 :lol:
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #15
                              moloch, zerknij na ten post Forum - Octavia Club Polska tam coś piszą o zbieraniu chętnych na grupowe czipowanie. Jest też mowa o MPI. Powodzenia.

                              Moja Octavia:
                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                              Rafał

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X