Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Chiptuning w okolicach lublina

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Chiptuning w okolicach lublina

    Witam
    Mam mały problem z moja skoda .Silnik to 1,9 tdi 110 KM. A dokładnie chodzi o pompę wtryskowa. kiedyś było tak ze jak była zimna to odpalała bez problemu, a jak sie nagrzała to mogłem kręcić i kręcić i nic z tego. Byłem z tym u mechanika i powiedzal ze cos z pompa wtryskowa ale nie pamietAM co dokladnie i zrobil mi to najtanszym kosztem jakim mozna byl tylko zrobic i wstawil jakis przekaznik ktory niby oszukiwal czujnik temperatury i za kazdy razem niby odpalal na ssaniu i bylo tak dobrze przez rok teraz niestety juz praktycznie wgl nie odpala , jak odpali to gasnie ale nieraz chodzic jeszcze normalnie. Mechanik powiedzial mi ze teraz juz tylko albo regerenacja pompy albo wymiana i tak sie sklada ze mam skas taka pompe w domu tylko ze od 90 KM z silnika ALH i teraz moje pyt czy jak załoze tą pompe to nie strace na mocy albo czy wgl bd działac ? Bo slyszalem że te silniki rożnia się tylko wtryskami i jakimiś innymi szczegółami a pompy sa te same
    Prosze o pomoc bo zakup drugiej pomy niepotrebnie to nie jest mały wydatek
    z góry dzieki za pomoc

  • #2
    [O2] Chiptuning w okolicach lublina

    Koledzy znacie kogoś z okolic lublina komu można powierzyć Szkodnika do lekkiej modyfikacji oprogramowania?

    Komentarz


    • #3
      leho80, Link
      Kontakt na forum: Forum - Octavia Club Polska

      Zapytaj kolegów z Lublina, może ktoś tam robił auto. Warto tez poszukać na innych forach informacji. Poprzednio firma była przedstawiana jako SKON Polska, teraz chyba się coś zmieniło ale o to musisz dopytać się u źródła.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez hotrain
        ja mam od nich program od kilkudziesięciu tysięcy i nic się nie dzieje. Leszekmw w O2 też ma od nich od nowości już 100 000 i jest wszystko dobrze.
        był Golf | jest Octavia

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez meridomaniak
          Leszekmw w O2 też ma od nich od nowości już 100 000 i jest wszystko dobrze.
          115tyś .
          leho80, Alan to nasz kolega , zrobi Ci spokojny dobry program . tel do Alana 602669936.
          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
          GVI 1.4TSI
          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za info

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X