Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Umiejscowienie znaczka na klapie Octavii 2 fl kombi.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Umiejscowienie znaczka na klapie Octavii 2 fl kombi.

    jak wystkakuja błedy na gazie to pierwsze należy ustalić czy wina jest po stronie gazu czy osprzętu całego silnika.
    Po krótce wyłaczamy gaz kasujemy błędy i kontrola czy sie powtórzy.
    Jeżeli problem wystepuje podczas jazdy np szarpanie to przełaczamy na PB i sprawdzamy czy dalej problem jest. często kontrolka jest wynikiem złego ustawienia gazu lub złych map tu tez mnożnika.

  • #2
    [O2] Umiejscowienie znaczka na klapie Octavii 2 fl kombi.

    Nie podobał mi się znaczek przedliftowy, więc usunąłem go. Jakiś czas jeździłem bez niego, ale ostatnia myśl to naklejenie poliftowego. Mam już taki, od Miśka z Wrocławia.
    Czy mógłbym Was prosić o zmierzenie go na klapie kombi, ponieważ chciałbym idealnie go nakleić jak fabryka. umiejscowienie od dolnej i prawej krawędzi.
    Dzięki, pozdrawiam.
    Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

    Komentarz


    • #3
      KLIK :diabelski_usmiech

      Komentarz


      • #4
        Pomogl pomogl pomogl! Rewelacja. Dziekuje
        Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

        Komentarz


        • #5
          ocptaxi jak zrywałeś? ja kupiłem napis pół roku temu i cigle zapominam go przykleić
          kliknij jeszcze raz pomógł ode mnie dla kolegi bo będzie to pomocne o ile się w końcu na tą zmianę zdecyduję
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz


          • #6
            nie miałem żyłki więc chyba nitką do zębów resztę ściągnąłem palcem i przetarłem benzyną ekstrakcyjną. nie pamiętam czy jeszcze nie przetarłem cienia pastą tempo, czy obyło się bez bo dość świeże auto.
            stary napis był dla mnie mało atrakcyjny, nowy mi się bardziej podoba.

            Co do "pomógł" niestety mogłem tylko raz, ale szacun bo pomógł lepiej niż się spodziewałem, ja niestety nie mogłem samemu znaleźć niczego nawet zbliżonego do magicznego prospektu

            ręce mnie swędzą, zaraz idę naklejać

            [ Dodano: Pią 31 Sie, 12 04:25 ]
            no i mam klapę FL
            Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

            Komentarz


            • #7
              Heja, wyglada ze do zrywania trzeba sie troche przylozyc ale da rade, a jak z mocowaniem nowego ? Jest oryginalnie jakis klej na nim ?

              No i OCPtaxi fota sie prosi tak ogolnie
              Octavia II 1.9 TDI BXE Ambiente

              Komentarz


              • #8
                oryginalnie jest klej i wygodny szablon do przyklejenia równo literek - ale uwaga nie ma co się sugerować ramką szablonu, trzeba i tak odmierzyć.

                fotkę wrzucę w wolnej chwili. ogólnie jestem zadowolony. podoba mi się - modzik w stylu mała rzecz, a cieszy
                Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X