Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] turbina z BZB do CDAA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] turbina z BZB do CDAA

    Z innej beczki.... co sądzicie o silniku 1.8 122 konnym ?

  • #2
    [O2FL] turbina z BZB do CDAA

    Witam mam pytanie ponieważ muszę wymienić turbinę z powodu usterki zastanawiam się czy podejdzie do mojego silnika CDAA turbo z silnika BZB oba są silnikami 1.8TSI i mają 160km
    ta z BZB ma oznaczenia 06J145702C a moja z CDAA ma 06J145701R chciałem kupić tą z BZB ponieważ znalazłem z małym przebiegiem co raczej oznacza, że nie jest zajechana co o tym sądzicie czy to jest plug & play
    Za odp z góry dziękuję

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez ricop01
      chciałem kupić tą z BZB ponieważ znalazłem z małym przebiegiem co oznacza że nie jest zajechana

      ciekawa teoria...
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        ricop01, a co się stało ze starą turbiną, że jest do wymiany? I przy jakim przebiegu powiedziała, że "pier... nie robie"? :P
        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

        Komentarz


        • #5
          Teoria to może być Darwina, a swoją drogą można wydedukować kilka różnych odpowiedzi , przebieg ma ponad 94tyś

          Komentarz


          • #6
            parząc po numerach katalogowych np. tutaj wygląda ze bzb i cdaa powinny pasować zamiennie
            Octavia Tour Ice+ 1.6Mpi
            Octavia 2 Elegance 1.8TSI

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez tom007
              parząc po numerach katalogowych np. tutaj wygląda ze bzb i cdaa powinny pasować zamiennie
              Faktycznie pasują znalazłem po etce zapis:
              ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
              ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
              jak widać na foto jest ten sam typ wypisany tak więc sprawę zamykam dziękuję za pomoc

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X