Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakup : podłokietnik oraz halogeny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zakup : podłokietnik oraz halogeny

    Jest tu kto ?
    s1mariusz

  • #2
    Zakup : podłokietnik oraz halogeny

    Witam, planuję na dniach zakup podłokietnika do mojego auta Octavia 2 2005/06 r, spędziłem na allegro trochę czasu i znalazłem "Podłokietnik - wysuwany Armcik"

    cena: 175zł
    montaż: 4 wkręty (są w komplecie) wkręcamy z boku śrubokrętem do tunelu środkowego,
    które następnie zakrywa się zaślepkami (także są w komplecie)

    oraz drugi

    cena: 109zł
    montaż: podobny

    Odnośnie halogenów znalazłem komplet za 220zł.

    Zdaje sobie sprawę, że orginał kupione w salonie to co innego ale cena również.

    Mogę podesłać link do aukcji, ale chciałbym znać Wasze zdanie czy bawić się w to czy nie.

    Komentarz


    • #3
      moje zdanie: tylko ori

      Komentarz


      • #4
        Halogeny kolego mogą być zamienniki i będzie wszystko ok natomiast podłokietnik taki jak mowisz to ogromna strata pieniedzy... Kupiłem taki w lutym do swojej nowej octavii za 300 zl i miesiac temu jak podnosilem reke to on podniosl sie razem ze mna. badziewie okropne. Tydzien temu przyszedl mi oryginalny podlokietnik z wlotami do tylu za 430zl z przesylka i jest super. na prawde auto jakby z wyzszej polki cenowej. Nie polecam nie oryginalnych podlokietnikow. za polowe ceny masz sam podlokietnik bez wlotow powietrza na tyl dodatkowych schowkow a urodzie tego nie bede sie wypowiadal bo kazdy wie.

        Mam nadzieje ze cos pomoglem.
        Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Dzięki cysterniarz oraz Gosek007 moim zdaniem również tylko orgi ale coś mnie tknęło, żeby poszukać zamienników.

          Podłokietnik zamówię w Scodzie i poczekam na odbiór, nad tymi halogenami to może zamienniki starczą za 250zł mam komplet, z tego co jest napisane to są oryginalne chociaż nie do końca wierzę w to, co piszą na aukcjach

          Link do halogenów: Link

          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Tak jak piszą wyżej. Ori podlokietnik będziesz miał na lata i ucieche jego użytkowania a nie zagladanie czy czasem już się nie złamał
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #7
              Za kolegami podłokietnik ori i tylko taki. W skodzie bym nie zamawiał bo cena jest bardzo wysoka.
              Naprawdę w bardzo dobrym stanie można dostać na portalach aukcyjnych. Do wyboru skórzany
              bądź materiałowy.

              Co do halogenów to musisz się liczyć z większymi wydatkami niż same światła. Doliczyć do kosztów
              należy prawdopodobnie włącznik świateł i nowy sterownik centralnej elektryki (w zależności od wersji
              wyposażenia twojej skody). Koszty będą conajmniej 2-3-krotnie większe niż cena samych lamp.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez demmsi
                Za kolegami podłokietnik ori i tylko taki. W skodzie bym nie zamawiał bo cena jest bardzo wysoka.
                Naprawdę w bardzo dobrym stanie można dostać na portalach aukcyjnych. Do wyboru skórzany
                bądź materiałowy.

                Co do halogenów to musisz się liczyć z większymi wydatkami niż same światła. Doliczyć do kosztów
                należy prawdopodobnie włącznik świateł i nowy sterownik centralnej elektryki (w zależności od wersji
                wyposażenia twojej skody). Koszty będą conajmniej 2-3-krotnie większe niż cena samych lamp.

                Włącznik kupiłem jakiś czas temu prawie nowy, brak śladów użytkowania, co do sterownika to wydaje mi się, że obędzie się bez tego bo nie mam świateł auto itp. kiedyś podjechałem do elektryka to mówił, że tylko halogeny + włącznik i zrobi mi wszystko. Ze względu na pracę większość mnie nie ma jak jestem, ale w końcu muszę przysiąść do Skodziny i kupić jej kilka gadżetów

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez end0re
                  co do sterownika to wydaje mi się, że obędzie się bez tego bo nie mam świateł auto itp. kiedyś podjechałem do elektryka to mówił, że tylko halogeny + włącznik i zrobi mi wszystko.
                  Troche śmierdzi mi tu drutem... :diabelski_usmiech

                  Lepiej poczytaj temat halogenów na forum, bo pewnie chciałbyś też mieć światła zakrętowe (corner lights) a może i coming/leaving home. Druciarstwo Cię nie przybliży do tego w żaden sposób :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez demmsi
                    Zamieszczone przez end0re
                    co do sterownika to wydaje mi się, że obędzie się bez tego bo nie mam świateł auto itp. kiedyś podjechałem do elektryka to mówił, że tylko halogeny + włącznik i zrobi mi wszystko.
                    Troche śmierdzi mi tu drutem... :diabelski_usmiech

                    Lepiej poczytaj temat halogenów na forum, bo pewnie chciałbyś też mieć światła zakrętowe (corner lights) a może i coming/leaving home. Druciarstwo Cię nie przybliży do tego w żaden sposób :diabelski_usmiech
                    Nic dodać nic ując, w tej kwestii mnie zagiołeś

                    Urlop za tydzień będzie czas aby na dłużej zawitać na forum i zobaczyć co gdzie jest

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez end0re
                      Octavia 2 2005/06
                      Kolego skoro masz taki rocznik to nie jest to Octavia 2 FL tylko przed FL a więc popraw swój opis w profilu.

                      A co to tematów podłokietnika i halogenów to jakiś czas temu przerabiałem ten temat. Widzę, że jesteś z Poznania ... tym samych z częściami do modów do naszych samochodów nie ma tutaj problemu. W samym Poznaniu i okolicy jest kilku rozbieraczy Octavii i wystarczy do nich się odezwać (nawet wybrać się na giełdę).

                      Podłokietnik polecam zdecydowanie oryginalny. Jakość i komfort bez porównania.

                      Do do halogenów to jest planujesz doświetlanie zakrętów to polecam z literką K w homologacji na kloszu (żaden z zamienników tego nie będzie miał). Polecam polować na pojedyncze sztuki. Mi się udało kupić komplet za 150zł. No i na samych lampach montaż się nie kończy
                      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                      OCP Poznań -> Mapa Spotów

                      Komentarz


                      • #12
                        looknij do mnie w profil :szeroki_usmiech
                        przerabiałem jedno i drugie
                        podłokietnik ori jak wszyscy wyżej piszą TYLKO I WYŁĄCZNIE
                        na samym początku skusiłem się na jakiś wkręcany w tunel i wytrzymał chyba z pół roku
                        na Alledrogo dostałem używkę jak nówka za 400 z ręcznym w skórce :szeroki_usmiech
                        na halo wydalem trochę więcej (dzięki ponownie przy okazji demmsi :wink: )
                        ale brałem wszystko nowe i sterownik CE musiałem dokupić ale teraz mniam mniam
                        Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                        => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                        => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                        => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                        "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez ducker
                          Zamieszczone przez end0re
                          Octavia 2 2005/06
                          Kolego skoro masz taki rocznik to nie jest to Octavia 2 FL tylko przed FL a więc popraw swój opis w profilu.

                          A co to tematów podłokietnika i halogenów to jakiś czas temu przerabiałem ten temat. Widzę, że jesteś z Poznania ... tym samych z częściami do modów do naszych samochodów nie ma tutaj problemu. W samym Poznaniu i okolicy jest kilku rozbieraczy Octavii i wystarczy do nich się odezwać (nawet wybrać się na giełdę).

                          Podłokietnik polecam zdecydowanie oryginalny. Jakość i komfort bez porównania.

                          Do do halogenów to jest planujesz doświetlanie zakrętów to polecam z literką K w homologacji na kloszu (żaden z zamienników tego nie będzie miał). Polecam polować na pojedyncze sztuki. Mi się udało kupić komplet za 150zł. No i na samych lampach montaż się nie kończy
                          Wiem wiem, z tym opisem w profilu :wink: zajmuje mi to z 2 sekundy żeby zmienić ale zawsze zapominam lub mi się nie chcę ... Na giełdę się wybiorę bo tam na pewno trafię coś i myślę, że w przystępnej cenie dziękuję wszystkim za pomoc i porady

                          Przejże temat Wally w twoim profilu.

                          Komentarz


                          • #14
                            end0re, a jak chcesz nowy full komplet podłokietnik ze srubkami to zgłoś się do mnie
                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                            Komentarz


                            • #15
                              Rureczki pod podlokietnik mam jakby co wolne
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • #16
                                end0re, kupowanie do O2 nieoryginalnego podłokietnika to jak wywalenie kasy w błoto. Ani to fajne ani to użyteczne a wygląda jak but na policzku czyli reasumując do doopy.

                                Sam zakładałem ORI halogeny i podłokietnik i nie wyobrażam sobie nieoryginalnych gratów ...
                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Biszczu
                                  end0re, kupowanie do O2 nieoryginalnego podłokietnika to jak wywalenie kasy w błoto. Ani to fajne ani to użyteczne a wygląda jak but na policzku czyli reasumując do doopy.

                                  Sam zakładałem ORI halogeny i podłokietnik i nie wyobrażam sobie nieoryginalnych gratów ...
                                  Biszczu do Ciebie chciałem pisać w pierwszej chwili na priv zawsze mi służysz pomocą i radą ale nie chciałem Ci zawracać głowy dziś kur...de pod centrum jakiś "cenzurka" przyrysał mi zderzak z tyłu i rzecz jasna odjechał! :evil: kamer tam nie ma jak zwykle, nikt nic nie widział.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    end0re, spoko pisz jak w dym
                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Panowie planuje zakup podlokietnika do mojej o2 Tour
                                      Pytanie tylko czy obszyty materiałem czy skóra? co polecacie? siedzenia mam standardowe szare.

                                      JEST >>> O2FL by Lockin

                                      BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                      BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                      BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                      BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        lockin, do takiej tapicerki jak masz to tylko materialowy
                                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez lockin
                                          Panowie planuje zakup podlokietnika do mojej o2 Tour
                                          Pytanie tylko czy obszyty materiałem czy skóra? co polecacie? siedzenia mam standardowe szare.

                                          Obrazek
                                          Witam lockin
                                          Mam taką samą O2Tour. Zdjęcie jakbym oglądał swoją.
                                          Dlatego prośba: jak zamontujesz podłokietnik daj zdjęcia.
                                          Pozdrawiam
                                          McKrak

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            SknerusMcKrak, będzie wyglądać tak samo jak w każdym innym aucie
                                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Biszczu, :satan :zlosnik1:
                                              Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                              => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                              => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                              => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                              "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Biszczu
                                                będzie wyglądać tak samo jak w każdym innym aucie
                                                to juz zalezy jaki bedzie zamontowany :diabelski_usmiech Do 0II to tylko ori....bo reszta tych niby dedykowanych to wyglada jakby d..e wypiął.
                                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  piotrek_os, Ale tu mowa o oryginale i nie ma znaczenia kolor auta bo podłokietnik wygląda tak samo w każdym aucie :twisted:
                                                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X