Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Okleina? Ramka radia.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Okleina? Ramka radia.

    A, jeszcze jedno - kiedy ostatnio ładowałeś / sprawdzałeś czynnik?
    W zeszłym roku?

  • #2
    [O2FL] Okleina? Ramka radia.

    Witam
    Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem O2FL, w planie jest kilka modyfikacji ale mam pytanie odnośnie jednej:



    Jakieś pomysły/rady co zrobić z tą trochę straszącą ramką wokół radia i cb?
    Wymiana radia (bolero/swing) na razie nie wchodzi w grę, nie chciałbym się pozbywać cb.
    Z góry dziękuje za pomoc.
    Skodzinka kochana <3

    Komentarz


    • #3
      hydrografika :twisted: za max 50 zł mysle pomalujesz

      Komentarz


      • #4
        podjedź do firmy która zajmuje się oklejaniem aut, powinni mieć wzornik z foliami. Może uda się coś dobrać?
        Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

        Komentarz


        • #5
          druga opcją jest wymiana srebrnej ramki na dedykowana do Columbusa :szeroki_usmiech
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Nexus6
            druga opcją jest wymiana srebrnej ramki na dedykowana do Columbusa :szeroki_usmiech
            Ja mam coś taniego i polecam, wygląda dobrze. Jedyne co musiałbyś inny wkład założyć bo mój jest tylko na 1 radio 1 dni ty musiał byś wziąć taki na 2 radia 1 din.

            Forum - Octavia Club Polska

            Komentarz


            • #7
              adamsky masz racje to by była najlepsza opcja pod warunkiem że wejdzie tam też CB
              Skodzinka kochana <3

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Hawk1985
                adamsky masz racje to by była najlepsza opcja pod warunkiem że wejdzie tam też CB
                to co ja ci zaproponowałem to oryginalny zestaw kupowany w ASO (AZO 600 002A) w skład którego wchodzi ramka "do columbusa" kolor szary + półka uchwyt (2 din z czego 1 to radio, 2 półka - nieusuwalna). Ty musiałbyś raczej zamiast zestawu kupić samą ramkę i do tego nieoryginalny uchwyt np. taki jak ten ● RAMKI radiowe+głośnikowe, SKODA, Skoda OCTAVIA-2FL 2008-2013 ramka pod radio 1DIN za DANCE.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X