Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Wymiana listew bocznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Wymiana listew bocznych

    Zamieszczone przez elpolacco
    Agamek12, dlatego właśnie nie chcę auta powyżej 35tys.zł żeby się nie wkurzać na takie sytuacje :P Zdrowie ważniejsze niż samochód :wink:
    A co to ma za znaczenie, polakieruje się z AC jak nie ma winnego i jeździ się dalej. Nie ma się na co wkurzać, zdrowie ważniejsze jest jak napisałeś

  • #2
    [O2] Wymiana listew bocznych

    Witam szykuje sie do wymiany listew bocznych oraz tych na przednim zderzaku ponieważ te na samochodzie wygladają słabo i teraz pytanie jak to zrobić krok po kroku czy do tych na zderzaku muszę go zdemontować czy nie? co do tych na drzwiach to czy wystarczy ten klej co jest oryginalnie dodany czy może potrzebny jest jakiś inny? przeczytałem tez że dobrze jest podgrzać blache przed zamontowaniem nowych jak to jest?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez mirek010
      czy do tych na zderzaku muszę go zdemontować czy nie?
      delikatnie podważasz listwę na końcu bez zdejmowania zderzaka (poszukaj sobie takiej listwy na alle... i zobacz jak wyglądają.
      SATYNOWA O2 Tour
      Z pozdrowieniami
      Bartek

      Komentarz


      • #4
        Listwy juz zamowilem jutro powinny byc wiec podpatrze jak sa mocowane jedynie nie moge znalesc tylnej listwy ma ktos namiar gdzie mozna kupic mam hatchbacka jak cos tylko nowa mnie interesuje pozdro

        [ Dodano: Sob 01 Mar, 14 14:52 ]
        Panowie listwy juz sa tylko teraz pytanie do Was jak je wymienić te na zderzaku to pestka teraz przyszedł czas na boczne. Po kolei odrywam stare listwy zapewne zostanie po nich jakiś syf czym to skutecznie wyczyścić? następnie pod nowy klej trzeba odtłuścić zeby dobrze trzymał i czym właśnie najlepiej to zrobić? w ulotce jest napisane ze temperatura blachy i listew powinna oscylować w temp od 20 do 40 stopni z tym to nie problem i czy po naklejeniu trzeba je jakoś długo dociskać zeby dobrze złapały??

        Komentarz


        • #5
          Wyczyść benzyna ekstracyjną.Docisnij dobrze , podpierać nie musisz o ile taśma będzie ok.
          chip ... chip huraaa !

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X