Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Problem z modułem 1k0937087E

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    drops, porównaj schematy obydwu aut to zrozumiesz czemu 35 a 39. Jak masz wszystko podłączone zgodnie ze schematem to zauważysz różnicę w świeceniu lamp tylnych, zakoduj i porównaj świecenie lamp.

    [ Dodano: Czw 03 Kwi, 14 15:50 ]
    Napisz czy coś się zmieniło po zmianie kodowań.

    Komentarz


    • #27
      Nie mam teraz dostępu do interfejsu, powiedz na co zwrócić uwagę, świecić wszystko świeci jak należy, ale zbyt często własnego tyłu nie oglądam, to nie wiem czy nie jest coś inaczej.

      Komentarz


      • #28
        Teraz też nie pamiętam, ale coś nie świeciło tak jak trzeba i dlatego jak będziesz miał możliwość to sprawdź i napisz co i jak.

        Komentarz


        • #29
          Witam wszystkich,
          Nie chce zakladać nowego tematu wiec napisze tu. Mam o2 FL MY11 , dolozone dzienne halogeny, multifukcyjna kiera itd. Wszystko dziala oprocz poswietlenia tablicy przyrządów. Tzn jest ale bardzo slabe. Dolozyłem dimmer i nadal nic. Gdzie sie to ustrojstwo koduje? Mam wszystkie piny we wtyczce osadzone.
          Pomóżcie bo juz mi rece opadają

          Komentarz


          • #30
            w vcds nie wiem, ale taka opcja jest w VAS
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #31
              Dzięki, ale dysponuje tylko vcds-em.
              Czy ktoś z szanownych kolegów mógłby podpowiedzieć jak sobie poradzić z tym dimmerem?

              Komentarz


              • #32
                Mam pytanie bo zastanawiam się pomiędzy 87P i 87E. Na razie mam korbki ale na przyszłość czy w 87E podejdą elektryki z tyłu? Z drugiej strony patrząc na ceny to opłaca się wziąć E a potem pod elektyki moduł tylko pod elektryki.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X