Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] 4x4 a rozmiar felg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] 4x4 a rozmiar felg

    Zamieszczone przez REXAX
    No niby nie ale można było wyczuć szczypanie w d..ie
    To tak czy nie? Jak dla mnie, a za mnie to wiesz....
    No i przepraszam Was bardzo, ale to są sprzedawcy którzy są mile widziani i nie mile widziani?
    A nie o te wszystkie przepychanki sklepowo/marketingowe są czasem wątki zamykane?

    Czy jest dział Ogłoszenia Komercyjne? Czy nie ma? Gdzie sprzedający może sie wywnetrzać na wszystkie sposoby? Dlaczego inni sprzedawcy tu nie piszą o upustach i obniżkach cen?Teraz to Was nie rozumiem.
    Lobbujemy na czyjąś korzyść? :twisted:

  • #2
    [O2] 4x4 a rozmiar felg

    Witam,
    szybkie pytanie: czy felgi 17" 7Jx17 ET 46 z oponami 225/50 R17 będą pasowały do tego auta, a konkretniej czy nic nie będzie ocierało w czasie jazdy. Mam na oku fele z takimi kapciami ale z Audi i nie mam pewności czy je kupić. Czytałem już tasiemce o felgach i oponach do O2 ale pewności dalej nie mam bo moje auto to ani zwykła O2 ani Scout a felgi z innego auta chce. Będę wdzięczy za sugestie

    Komentarz


    • #3
      powinno być OK, sama opona bez problemu wejdzie, 4x4 ma wyzej zawias o 2 cm, wiec nawet po dociązeniu nic nei powinno ocierać, ET też w normie :wink:
      Garret

      -----------
      Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

      Komentarz


      • #4
        No i super bo się na te koła strasznie napaliłem


        Dla innych szukających kół z innym et i profilem
        Kupilem w końcu felgi ale troszkę inne bo od seata 17 cali ET46 7Jx17 plus opony 225/50/r17. Autko wygląda spoko (rzecz gustu oczywiście) nic nie obciera ale nie jeździłem jeszcze z kompletem pasażerów po dziurach więc na 100% nie wiem. Jak jadę autem sam jest dobrze. Jeśli chodzi o mniejsze ET to z przodu na upartego można powiedzieć że opona delikatnie wystaje za obrys auta ale jeśli już są to na prawdę milimetry, z tyłu jest cała schowana. Jak ktoś będzie chciał mogę zrobić fotki.

        Pozdrawiam

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X