Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Tour - aut. wł. klimatyzacji i tylnej wycieraczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Tour - aut. wł. klimatyzacji i tylnej wycieraczki

    greg29, bez przesad, pierdoły wypisujesz, a nawet tematu nie przeleciałeś :wink:
    Wprawdzie pd, ale z końcówki produkcji w wersji 170 ps, one rzadziej stawały niż 140, a dodatkowo ten silnik nie ma drogich piezowtrysków jak 170 bmn, jak nawet by poleciał jakiś wtrysk, to będzie tańszy, a dodatkowo Agamek zrobił już napęd pompy oleju ( to była ich bolączka). Wszystko przeczytasz wyżej, więc teoretycznie nie powinno nic więcej się dziać niż w "zwykłym" tdi (turbo, dwumas)
    Wojciech Łuński

  • #2
    [O2] Tour - aut. wł. klimatyzacji i tylnej wycieraczki

    Czy możliwe jest wyłączenie automatycznego włączania klimy po ustawieniu nawiewu na przednią szybę oraz ruchu wycieraczki tylnej po włączeniu biegu wstecznego (przeciera tylną szybę gdy mamy włączony dowolny bieg wycieraczek przednich)?

    Gdzieś było na ten temat już pisane ale nie mogę znaleźć i bardzo proszę o radę.
    "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

    O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
    O2 Tour BSE+LPG LR - MED

    Komentarz


    • #3
      można, na pewno vcds'em, wycieraczke sam wylaczylem, tzn. Kolega z forum wylaczyl, tak ku woli scislosci

      Komentarz


      • #4
        Re: Tour - aut. wł. klimatyzacji i tylnej wycieraczki

        Zamieszczone przez niezal
        Czy możliwe jest wyłączenie automatycznego włączania klimy po ustawieniu nawiewu na przednią szybę
        Niestety nie można z tym nic zrobić , mnie też to czasami denerwuje 8) .

        oraz ruchu wycieraczki tylnej po włączeniu biegu wstecznego (przeciera tylną szybę gdy mamy włączony dowolny bieg wycieraczek przednich)?
        .
        To można wyłączyć VCDS bajt 21 bit 6

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Wojtenio
          niezal napisał/a:
          Czy możliwe jest wyłączenie automatycznego włączania klimy po ustawieniu nawiewu na przednią szybę

          Niestety nie można z tym nic zrobić , mnie też to czasami denerwuje 8) .
          A w O1 też nie da rady?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X