Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Chiptuning w GRAND SERVICE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Chiptuning w GRAND SERVICE

    1. mrfazi - 23 OK
    2. 4tech - 23 OK
    3. Mariusz87
    4. piotrex - 23 OK
    5. cbool10 - obojetnie
    6. gadula007 i jego Super Barbara
    7. justyna_p11 i Polóweczka
    8. sebastian7905 -AUDI A2
    9. doctore - 23 OK
    10. sopocianin i władca pierscieni
    11. Paweł (od gadula007)
    12. spj
    13. Daria - 4tech'owa kuzynka 23 ok
    14. tom007
    15. piotrek_gdy 4x4 i do tego nie Haldex :diabelski_usmiech 16.05
    16. Tomek (od pietrek_g) 23.05
    17. lilo - :evil: już mi nie pasuje 23 :evil: 16.05

  • #2
    [O2] Chiptuning w GRAND SERVICE

    Witaycie,
    czy ktos mial cos wspolnego z firma Grand Service ??
    Grand Servive - opinie
    Rozwazam wzmocnienie mojego bolida i rozgladam sie za firma. Na ta trafilem przypadkiem. Maja obecnie promocje, i cena jest b korzystna. jakby ktos potwierdzil jakosc, to bylo by git
    Moje foty
    Moja stronka
    Moje 4 kolka

    Komentarz


    • #3
      A coz to za promocja?
      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

      Komentarz


      • #4
        Chip za 799PLN

        dla porownania
        Compsport 1800
        Dynosoft (Wojtek) 1600
        CTR Tuning 1500 (- 100 za grupowke)
        V-tech 1200 (- 10% za ranne chipowanie)
        Z polecenia Tadeusz Maziasz 1000 ...
        i albo sa znani i polecani za duza kase, albo nieznani... :/
        Moje foty
        Moja stronka
        Moje 4 kolka

        Komentarz


        • #5
          za dużo opinii nie ma w necie, ale patrząc na te dane:
          "Zrobili mi chip tuning passat b5 fl 130km 310Nm to dane fabryczne okazało się ze po zhamowaniu wyszło 138km 332Nm po całej operacji wyszło 165 km, 371 Nm (silnik AWX).
          Gorąco polecam.
          Koszt 800,00 PLN." to bezpieczny soft, czyli chyba wygląda, że wiedzą co robią. Szkoda, ze nigdzie kresek nie ma dostępnych w necie.

          [ Dodano: Wto 13 Maj, 14 17:40 ]
          jeszcze takie coś znalazłem:
          "Ja robiłem swoje A6 140km w Koziegłówkach w firmie Grand Service i jestem bardzo zadowolony. Dostałem wykres z hamowni z 140KM na 175. Przejechałem jakieś 15k bez problemów więc mogę polecić z czystym sumieniem.
          dziuseppe"
          jak hamują przed i po oraz bazują na wykresie tak jak piszą, to chyba bym się pokusił o program u nich na Twoim miejscu.

          Komentarz


          • #6
            Wlasnie czytalem te opinie i nie wyglada zle... Z 2 strony doplace 200 i mam w v-techu... A to juz jakoms renome ma.... Z 2 strony jak dobrze, to po co przeplacac

            po drodze jest jeszcze
            Digitech
            Digitun
            GCS Tuning
            .... :roll:
            Moje foty
            Moja stronka
            Moje 4 kolka

            Komentarz


            • #7
              Dijkstra, dynosoft, wal w ciemno a to że 1600zł, no cóż myslę ze taniej cie wyjdzie niż wymiana sprzęgła przez inny wgrany program np vtechowski lub inny bubel :wink:

              P.S. a compsporty to już chyba sami nie wiedzą ile kasować za gotowce, 1800zł? :roll:
              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez piramida
                Dijkstra, dynosoft, wal w ciemno a to że 1600zł, no cóż myslę ze taniej cie wyjdzie niż wymiana sprzęgła przez inny wgrany program np vtechowski lub inny bubel :wink:

                P.S. a compsporty to już chyba sami nie wiedzą ile kasować za gotowce, 1800zł? :roll:
                czyli v-techa nie polecasz??
                Moje foty
                Moja stronka
                Moje 4 kolka

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez piramida
                  P.S. a compsporty to już chyba sami nie wiedzą ile kasować za gotowce, 1800zł?
                  I na robote nie narzekaja, wydaje mi sie ze temat takich zabaw w mapy odpuscili, a robia jedynie grubsze zabawy za grubsza kaske
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Dijkstra
                    Zamieszczone przez piramida
                    Dijkstra, dynosoft, wal w ciemno a to że 1600zł, no cóż myslę ze taniej cie wyjdzie niż wymiana sprzęgła przez inny wgrany program np vtechowski lub inny bubel :wink:

                    P.S. a compsporty to już chyba sami nie wiedzą ile kasować za gotowce, 1800zł? :roll:
                    czyli v-techa nie polecasz??
                    Nie wiem czy jest ktoś na forum kto ich poleci :wink:

                    [ Dodano: Sro 14 Maj, 14 08:43 ]
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    Zamieszczone przez piramida
                    P.S. a compsporty to już chyba sami nie wiedzą ile kasować za gotowce, 1800zł?
                    I na robote nie narzekaja, wydaje mi sie ze temat takich zabaw w mapy odpuscili, a robia jedynie grubsze zabawy za grubsza kaske
                    Myslisz że tylko grubymi sprawami się zajmują? Wydaję mi się że też wgrywają programy bo to najszybsza i bezpieczna kaska, wgrać gotowaca, shamować auto, nanieść ewentualną korektę i kasa w kieszeni :szeroki_usmiech
                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez piramida
                      Myslisz że tylko grubymi sprawami się zajmują? Wydaję mi się że też wgrywają programy bo to najszybsza i bezpieczna kaska, wgrać gotowaca, shamować auto, nanieść ewentualną korektę i kasa w kieszeni
                      Nie wiem, w tej chwili z programami w nowych VAGach coraz gorzej, wiec zaczyna sie ruch w kwestii programowalnych boxow 8) Kaska latwa to byla kiedys, w tej chwili rynek troche sie napelnil firmami oferujacymi chiptuning, wiele firm ma hamownie, klienci sa coraz bardziej wymagajacy. To nie jest to samo co 5,10,15 lat temu
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        Dijkstra, nie wyważaj otwartych drzwi .
                        Jedź do Aligatora, masz blisko i pewnie
                        Chyba, że lubisz być królikiem doświadczalnym (hmmm ... z Twoich doświadczeń mogą skorzystać inne ocepki )
                        Pozdrawiam
                        Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                        Jark7
                        było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Dijkstra
                          czyli v-techa nie polecasz??
                          Ja ich również nie polecam mimo że czasem robiąc auta Klientom korzystam z usług ich hamowni i zawsze są delikatnie mówiąc zszokowani.
                          OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                          DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                          Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                          Komentarz


                          • #14
                            Witam kolegów,

                            Co do cen to przy 1.8 TSI MY2011 są wysokie - od 1700pln w górę, tak więc np. GS podało mi cenę promocyjną 799pln - o 900pln mniej niż najtańszy konkurent - w Vtechu to ponad 2000 wychodzi, w CS też (i na maile nie odpisują) U Aligatora w sumie nie pytałem ale GS idzie po cenie ostro więc jak się sprawa wyklaruje z moim autem i SAP to napewno do nich się udam, bo reszcie woda sodowa wali już od tych programów i grubości Projektów :P
                            Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
                            Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
                            Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
                            08' O2 Elegance Combi BKC
                            11' O2 fl Elegance Combi CDAA
                            99' O1 SLX Combi AHF

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez tokolosz
                              Witam kolegów,

                              Co do cen to przy 1.8 TSI MY2011 są wysokie - od 1700pln w górę, tak więc np. GS podało mi cenę promocyjną 799pln - o 900pln mniej niż najtańszy konkurent - w Vtechu to ponad 2000 wychodzi, w CS też (i na maile nie odpisują) U Aligatora w sumie nie pytałem ale GS idzie po cenie ostro więc jak się sprawa wyklaruje z moim autem i SAP to napewno do nich się udam, bo reszcie woda sodowa wali już od tych programów i grubości Projektów :P
                              Bo pytasz nie tam gdzie trzeba . A po drugie zeby nie "wgrali Ci mega programu".
                              OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                              DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                              Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                              Komentarz


                              • #16
                                Ooo, to już pytam, jak coś to może być nawet na PW jak będzie Ok.
                                Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
                                Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
                                Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
                                08' O2 Elegance Combi BKC
                                11' O2 fl Elegance Combi CDAA
                                99' O1 SLX Combi AHF

                                Komentarz


                                • #17
                                  rOBERTO795, ściągnij klientów do siebie ko
                                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Dijkstra, weź nie kombinuj tylko jedź do Aligatora, dodatkowo masz prawie pod domem. Ja już trzasnąłem prawie 25kkm po modzie i nic się nie dzieje. Nie robisz przecież programu co 2 tygodnie więc raz można sypnąć więcej banknotów i mieć pewność, że coś będzie zrobione dobrze.
                                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      nie wiem czemu tak jedziecie po tym GS, nie wiadomo co tam wgrywają, może dokładnie to samo robią co reszta tylko za mniejszą kasę, żeby ludzi przyciągnąć. Ktoś poprostu musi pojechać i sprawdzić.
                                      Co do gotowców, ja taki miałem w SI, produkcji właśnie v-techa (bodajże) wgrany w aso, które od nich brało programy, przez 1 właściciela przy przelocie 60 tkm. Auto już w rękach następnego właściciela ma już 200 tkm na blacie i nic nie robione w związku z chipem, turbo poleciało przy około 190 tkm, wirnik dostał luzy, ale dwumas calutki od nowości. Turbo nie przez chip poszło, bo podniesione ma tylko paliwo na tym gotowcu, nie ma zmiany w parametrach (doładowaniu) turbo - tu seryjnie. Auto nie dymi i żadnych skutków ubocznych, wtryskiwacze w bdb stanie. Wiadomo co dobry program to dobry, ale mój gotowiec okazał się dobrym gotowcem jak widać. To dlatego pewnie, że przy małym przebiegu i świeżym aucie wgrany. Przy większym przebiegu i zużyciu na gotowy program ciężko się odważyć. Ja bym sprawdził to GS.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ali wg mnie troche przesadza z cenami , nie oferujac wiecej niz inni.

                                        wazna jest hamownia. ali ma obciazeniowke zreszta taka sama jak ecu project we wroclawiu czy goodhope w pleszewie

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Każda szanująca się firma będąca długo na rynku, która ma wypracowaną opinie i stałe grono zadowolonych klientów nie będzie zaniżać swoich cen i usług tylko dlatego że "garażowiec" za rogiem oferuje "taką samą" usługę za połowę ceny :!: Bądźmy poważni i szanujmy się na wzajem...

                                          Jak ktoś tego nie rozumie niech zleca usługi warte połowy ceny rynkowej tylko że nikt sie nie zastanowił nad jednym, czy w cenie programu np u aliego czy w CS jest zawarty 23% podatek a za razem podatek dochodowy? Czy Pan Kazio też wystawi paragon czy fakturę za usługę w cenie oferowanej czy dowali 23% vatu?

                                          Jeżeli usługodawca ma renomę na rynku i grono klientów nie musi wykonywać usługi "za free" (czytaj za połowę ceny) bo to po prostu sie mu nie opłaca, w zamian za wyższą cenę klient otrzymuje towar/usługę na wyższym poziomie popartą znacznym bagażem doświadczeń z przed lat i gwarancją że nie będzie lipy a w razie problemów odpowiednio ustosunkuje się do reklamacji a Pan "Kazio" co zrobi, powie spier..laj i dupy nie zawracaj :wink:
                                          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            piramida, wszystko ok, może to ich metoda dostania się na rynek chipowania. Widać,że gaz robią długo, więc na kompach w autach się znają :P
                                            ja bym poprostu nie przekreślał od razu, może metoda jest typowo marketingowa, ale co do jakości usługi nie wiadomo jak naprawdę robią jeszcze.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Robiłem u nich niedawno chipa w O1, zobacz temat - Wykres po chipie co Wy na to. Na papierze wygląda to ekstra, faktycznie jeździ się lepiej ale mam wrażenie że turbina mogłaby wcześniej wstawać bo tak naprawdę mocniej czuć dopiero od ok. 2500rpm ale nie wiem czy może wcześniej?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez piramida
                                                Jak ktoś tego nie rozumie niech zleca usługi warte połowy ceny rynkowej tylko że nikt sie nie zastanowił nad jednym, czy w cenie programu np u aliego czy w CS jest zawarty 23% podatek a za razem podatek dochodowy? Czy Pan Kazio też wystawi paragon czy fakturę za usługę w cenie oferowanej czy dowali 23% vatu?
                                                Myślisz, ze Ci szanujący się tunerzy są tacy lojalni wobec fiskusa? Nie bądźmy naiwni. :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
                                                Octavia II RS TDI 200/441
                                                "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  wokan, +1

                                                  Jakoś przyznam, że częściej można się chyba spotkać z sytuacją, gdzie wszystkie ceny są domyślnie i niejawnie netto i jak człowiek o rachunek spyta to nagle pojawia się magicznie VAT i skwaszona mina klienta.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X