Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Zmiana przycisku awaryjnych 0II na 0IIfl bez kup. noweg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Zmiana przycisku awaryjnych 0II na 0IIfl bez kup. noweg

    Zamieszczone przez xcracer
    Są kierowcy, którzy z trudem mogą zapanować nad porażającą mocą 100 KM, a są tacy dla których 200 konna turbobenzyna nie jedzie. Absolutnie nie kieruję tego do żadnego z Was wypowiadających się w tym wątku. Każdy kupuje takie auto, na które go stać i jazda którym sprawia mu satysfakcję. Dla mnie jazda samochodem z takim silnikiem jest nie do przyjęcia.
    Oooo to za kare w piekle bedziesz jezdzil Maluchem z jego poteznym 24konnym motorkiem :diabelski_usmiech

  • #2
    [O2] Zmiana przycisku awaryjnych 0II na 0IIfl bez kup. noweg

    Wpadł mi dziś w oko włącznik awaryjnych u kolegi spoq....i 5 min mozna takiego sobie zrobić.... albo jak ktoś chce kupić nówke za ok 70zl.

    Aby zrobić z czerwonego czarny potrzebne:

    1. Kawaleczek foli ploterowej (mat) 4 cm na 2,5cm
    2. Kawałeczek taśmy biurowej przezroczystej (zeby odrysować trójkąt)
    3. Nożyk do wycięcia.

    Jak juz mamy wycięty trójkącik to od tego zaczynamy folie nakładać na przycisk....a później to juz z górki....

    Czas wykonania nie dłużej niż 5 min :diabelski_usmiech I nawet za pierwszym razem się udało

    Fotka robiona telefonem i juz przy złym świetle. Ale coś tam widac.... :diabelski_usmiech
    Załączone pliki
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • #3
      Dobre
      Ja chyba jestem leń jakiś :lol:

      Komentarz


      • #4
        spoq, a tak mi dziś to do głowy przyszło....jak zobaczyłem u Ciebie + komentaz Grzeska :diabelski_usmiech Bo nawet kiedys miałem kupic nówke 0II fl, a był w domu kawałek foli.... to wyszedł przycik ala 0II fl :diabelski_usmiech
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          piotrek_os, Ty w awatarze powinieneś mieć 1zł, kolejna złotówkowa alternatywa z Twojej strony
          Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X