Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Przyciemnienie szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Przyciemnienie szyb

    prezes73, kolo, nie ma jednego słusznego, "złotego oleju", tak jak nie ma jednej słusznej drogi życiowej, jednej słusznej religii itd.
    Jak silnik jest sprawny, to masz całą szeroką gamę olejów, byle zgodnych ze specyfikacją vw... tylko zadbaj o wymiany regularne, a i płukanki nie zaszkodzą...
    A jak silnik nie w pełni sprawny, to i żaden złoty olej go trwale nie naprawi...
    Maniek

  • #2
    [O2] Przyciemnienie szyb

    Witam. Mam zamiar przyciemnić szyby w swojej O2. Jeśli ktoś wie gdzie najlepiej to zrobić we Wrocku czekam na info. Pozdrawiam
    tomi

    Komentarz


    • #3
      kolego ja kupiłem szkodnika z oklejonymi szybami i z tego co kojarzę certyfikat był chyba z firmy na Grota Roweckiego. Dla pewności podam dane jak wrócę z urlopu jak będziesz zaint. Folia położona OK ale jestem laikiem w tych sprawach i nie wiem co miałoby być skopane. Pęcherzy nie ma i kładziona była chyba na wyjęte szyby bo nie widzę docinania przy uszczelkach.

      Komentarz


      • #4
        tomi82, kolega z DW poleca


        Facebook | Error
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Przyciemnianie szyb samochodowych, folie ochronne Wrocław
          Wrocław, ul. Czechowicka 8

          Robilem tam ostatnie 3 moje auta. Zawsze w 100% zadowolony.
          W zeszlym roku na czas "oklejania" dostalem smarta za darmo abym mogł zrobić jakieś zakupy itp. a nie stać 3 godziny pod firmą.

          Polecilem kilku znajomym i też byli zadowoleni.
          Najstarsze auto jakie tam robilem jezdzi z folimi 4 lata.

          Polecam

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za pomoc. Sądzę, że skorzystam z oferty, która polecił kolega MarcinVRS. Dzieki i pozdrawiam.
            tomi

            Komentarz


            • #7
              MarcinVRS A jaki to koszt zrobienia całej octavi II kombi?

              Komentarz


              • #8
                Jeśli chodzi przyciemnienie całego tylu to koszt 500 zl
                tomi

                Komentarz


                • #9
                  przepraszam koledzy, podepnę się pod temat - możecie polecić jakąś firmę z g.śląska? Również chciałbym przyciemnić cały tył w swojej czarnuli.

                  Ostatnio oglądałem autko robione w ASO Ruda Sląska - stara EMIDA. Pewnie sami tego nie robili tylko zlecali komuś z zew. - robotę oceniłbym 6 na 10pkt. Pęcherzyków co prawda nie ma bo to dyskwalifikowałoby temat całkowicie. Niestety szyba niedokładnie oczyszczona - widać drobinki kurzu. No i szyb nie wyjmowali o czym świadczą nacięcia uszczelek wew. - nieliczne co prawda ale są. Koszt: 500zł - po wyżej opisanych uwagach zeszli na 400zł.
                  Chciałbym uniknąć takich wpadek :evil:

                  Komentarz


                  • #10
                    kadmar, poczytaj to : Forum - Octavia Club Polska
                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                    ​​​
                    Grzegorz

                    Moja Ambitna Czarnula

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam. Mam pytanie do tych którzy sami postanowili przyciemnić szyby lub pomogli by mi. Ile rolek jest potrzebne na przyciemnienie całego tyłu (bez przednich szyb bocznych)

                      Komentarz


                      • #12
                        max 3 rolki ale szczerze mówiąc , jeżeli nigdy wcześniej tego nie robiłeś to nie polecam tego robić samemu ja za oklejenie twojego toura combi taśma z wyższej półki i do tego z efektem lustra weneckiego zapłaciłem 350 zł w Mławie i jestem bardzo zadowolony już 2 lata śmigam żadnych rys , odklejania się i pęcherzy , moim zdaniem poszukaj jakiejś firmy i w 1,5 h masz gotowe z gwarancja pozdr

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja szyb nie przyciemniałem ale pracuje w drukarni i różne wydruki już naklejałem + mój kolega pracuje tu już wiele lat i myślę że razem damy radę. A kasę jaką zaoszczędzimy przeznaczymy na paliwo

                          Komentarz


                          • #14
                            Jeżeli wiesz co i jak to ok jedyne czego nie będziesz miał to gwarancji i jeżeli juz coś by się działo to wtedy znowu zakup i robota , ale powodzenia w "ściemianiu"

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez georgg
                              kadmar, poczytaj to : Forum - Octavia Club Polska
                              tak :!:

                              Pana Wojtka polecamy w 100% :!:
                              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                              Komentarz


                              • #16
                                Jak ktos chce przyciemniac O2 zwlaszcza kombi folia z rolek z marketow, to lepiej niech te pieniadze wyda na piwo 8) Szkoda czasu i zachodu. Albo dobra folia kupowana na mb o szerokosciach najczesciej 152cm lub rzadziej mniejszych 50, 70cm albo kombinowanie z folia ktora termokurczliwość ma jedynie w nazwie.
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #17
                                  Witam.
                                  Ja oklejałem ostatnio swojego szkodnika o2 kombi. kupiłem Folie na allegro 75x300 cm - Termokurczliwka. Przyciemnienie podajże 85%. Cena 79 zl + kw. Boczne szybki z obu stron wyszły mi jak na pierwszy raz elegancko. Tylna szyba do poprawy.... Niestety druga próba oklejenia tylniej szyby zakończyła sie niepowodzeniem bo bralo folii :P. Jak ktoś chce zrobić to sam niestety ale musi kupic z 5 m. Juz mam koncepcje jak potraktować folie zeby sie ułożyła tak jak ja chce

                                  Jak ktoś sie zdecyduje na samoróbke to powodzenia :twisted:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Edisone89, u mnie tez boczne wyszly ok, ale tyl zlecilem firmie ktora sie tym zajmuje i calosc wyszla ok :szeroki_usmiech
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                    przedstawiam smerfetke

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez 2.0-16v Michał
                                      Edisone89, u mnie tez boczne wyszly ok, ale tyl zlecilem firmie ktora sie tym zajmuje i calosc wyszla ok :szeroki_usmiech
                                      ile policzyli ?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Z ich folja 120 zł ale było to w tamtym roku.
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                        przedstawiam smerfetke

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Więc panowie ile na dzień dzisiejszy muszę wydać jak bym chciał to zrobić u zawodowców? Chodzi o ściemnienie wszystkich szyb - tył max + tył boczne max oraz przednie boczne tak 30%. Kto poleci kogoś we Wrocławiu lub gdzieś w zasięgu 100km.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez todominik
                                            Więc panowie ile na dzień dzisiejszy muszę wydać jak bym chciał to zrobić u zawodowców? Chodzi o ściemnienie wszystkich szyb - tył max + tył boczne max oraz przednie boczne tak 30%. Kto poleci kogoś we Wrocławiu lub gdzieś w zasięgu 100km.
                                            Od tylnich dzwi po bagażnik ok. 600-700 pln. Jak pytalem sie osttanio za samą tylnią szybę to mi powiedzieli 140zl. Tylko ze ja Kraków. Czy ja wiem czy się opłaca przednie boczne oklejać ??? Nie wiadomo kiedy się smerf przepisowiec i każde zerwać... :P Ja bym przednie zostawil takie jakie są.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Dokładnie - nie wiadomo kiedy a kto nie ryzykuj ten nie ma. W poprzednim aucie mam od 5 lat sciemnione szyby i dostałem kilka mandatów za prędkość (do szyb nikt się nie przyczepił) wielw kontroli i tylko raz mi dowód zabrali ale nie dla tego że przednie boczne były sciemnione choć o tym policjant wspomniał. Jedyny jaki problem mialem to z przeglądem samochodowym we Wrocławiu. Obce tablice (pochodzę z Wieruszowa woj. Łódzkie) i we Wrocławiu chciałem przegląd zrobić. Bylem w 5 stacjach i ze względu na szyby wszyscy mi odmawiali. Pojechałem do siebie i bez klopotu wszystko poszlo.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Tarnów cały tył 300 zł bardzo profesjonalnie polecam

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  A Ktoś coś bliżej Wrocławia poleci? Chcę mieć porównanie ile taki ktoś za ściemnianie bierze - ile to tak naprawdę koszt dobrej folii a ile to koszt robocizny.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X