Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

walek sdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • walek sdi

    ahmed799, nic nie szykuj na przyjazd - tak jak pisałem wcześniej na PW :P

    [ Dodano: Czw 02 Lip, 15 14:27 ]
    złota locha dokupiona, mam nadzieję, że znajdzie się dla niej miejsce w lodówce przed wypiciem :P

  • #2
    walek sdi

    Witam Wszystkich,Jestem z forum seata,mam problem z walkiem sdi.W aucie (seria 1.9 tdi ahf 110 km) mam pompe 11,wtryski 230,fmic,dolot ,kolektor arl,mapsensor tez,turbo nowe arl,wydech przelot plus program 185/400,zalozylem teraz walek sdi z silnika agp 38e i auto nie jedzie,ma strasznego mula.Najgorzej jest pomiedzy 1700-2100 obrotow.Kat wtrysku ustawiony jak dla tdi(nie wiem czy to dobrze).Moze ktos na tym forum to przerabial?acha i jest jeszcze glosny w dolnym zakresie obrotow i kopci na czarno przy ostrej jezdzie.Do 2100 obrotow nie ma mocy i momentu,poprostu mul.Program byl robiony na starej turbinie i bez przelotu,na oryginalnym tlumiku.

    Komentarz


    • #3
      Ten wałek 038E ma nieco wyższe krzywki więc masz teraz nieco więcej paliwa. Jak jeździsz bez korekty to kopcenie może się właśnie brać z nadmiaru paliwa/niedoboru powietrza. Niech Ci ktoś ogarnie korektę i powinno grać. Tak swoją drogą ile teraz dmuchasz? 1,4-1,45b? Jak jesteś ze śląska to podjedź do zabrza i tam chłopaki z CTRu ogarną temat :wink:

      Komentarz


      • #4
        Czesc,jestem ze swietokrzyskiego,ale program robil wlasnie CTR tuning.Dzwonilem do nich mowilem co i jak ale powiedzieli,ze lepiej wrocic do oryginalu niz robic korekte softu.Sam juz nie Link,ze bede probowal poprawic cos na tym walku,tyle zachodu zeby go kupic i kaza mi wrocic do oryginalu.Znalazlem temat na tym forum dotyczacy tego samego problemu,ale kolega ktory sie z nim uporal jest juz dlugo nieaktywny.Podobno kat wtrysku trzeba zmienic,ale konkretow nie znalazlem.

        [ Dodano: Nie 06 Lip, 14 09:05 ]
        A i jeszcze zapomnialem-turbo jest ustawione na 1.5.Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Z drugiej strony ile jeszcze chcesz uzyskać na tym słupku od VP ? Masz wg mnie maksymalne, bezpieczne wartości teraz...
          Poszperaj na Forum VW Golfa. Temat wałka z SDI mają dobrze opracowany. Sam szukałem tam info na ten temat...;-)
          OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
          SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

          Komentarz


          • #6
            kristofer, kolega zrobi dwie rzeczy. 1. Przeniesie temat do działu OI. 2. Poczyta to Forum - Octavia Club Polska
            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
            @ by Tune-up Gdańsk
            TDI VP++ i jeszcze rośnie
            Antek

            Komentarz


            • #7
              Link co mam tam sobie poczytac?ja pytam o walek,a tam jest opisany caly proces przerobek,ktory ja juz dawbo mam za soba i znam to na wylot bo sam robilem cala mechanike.Ja mam problem z moca po montazu walka sdi i chce cos z tym zrobic wiec szukam kogos kto przerabial podobny problem.

              Komentarz


              • #8
                Zawsze można zapytać kogoś, kto już to na świeżo przerabiał a poza tym to na forum LeonClub jest kolega GruchaARL. Sporo grzebie, może on coś poradzi. Na moje kaprawe oko, to trzeba zrobić program na nowo, bo od poprzedniego sporo gratów zmieniłeś, trzeba to wszystko "dopasować", ale nie powrotem do seryjnego programu, chyba że chcieli Ci zapakować gotowca z ARL :diabelski_usmiech
                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                @ by Tune-up Gdańsk
                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                Antek

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X