Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 Halogeny soczewkowe w przedlift

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #2
    O2 Halogeny soczewkowe w przedlift

    Witam.
    Mam pytanie czy ktoś z was przerabiał może halogeny z normalnego środka na środek soczewkowy i potem włożyć Hid'y ? czy da się coś takiego zrobić ? z tego co słyszałem to hid nic nie dadza jak nie bedzie soczewki wiec postanowilem zasięgnąć wiedzy na ten temat i jezeli sie da to wykonac go

    cos takiego by mnie interesowalo tylko bez tych bocznych ledów:
    Błąd 404

    Komentarz


    • #3
      A jaki ma być cel tej przeróbki? Bo jeśli lepsze oświetlenie we mgle, to efekt może być dokładnie odwrotny ( będziesz miał "mleko" przed autem ).
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        No wlaśnie do mgły... czy może lepiej kupic same zarowki na moto-hid ala xenon niebieskie i wlożyć

        Komentarz


        • #5
          Edisone89, na mgłe to im bardziej żółte to lepsze, jak dasz "niebieskie" to możesz ich nie włączać - efekt będzie ten sam jakbyś włączył

          Komentarz


          • #6
            Kolego.

            Z mojego doświadczenia to dobre lampy z odbłyśnikiem są dużo lepsze od soczewkowych.
            Jeżeli chodzi o HIDY to jest to zabronione i możesz mieć problemy prawne, problemy z przeglądem jak również czytałem tu na forum, że przetwornice od HIDÓW potrafią uszkodzić elementy elektroniczne samochodu. Z powyższych względów HIDY bym sobie odpuścił tak jak i wymianę lamp na soczewkowe.
            Proponuję założyć dobre żarówki, ja używam philips +30% lub jeżeli chcesz to możesz sprawdzić takie +100% światła ale one na pewno dużo szybciej się przepalą i są ze trzy razy droższe. Tylko nie kupuj jakiś z niebieską poświatą tylko zwykłe.

            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              im bardziej niebieska żarówka, tym większe samooślepienie we mgle i deszczu
              do halogenów do ich prawidłowego zastosowania zdecydowanie bardziej przydadzą się żarówki dające żółtawy kolor - w typie osram allseason lub narva contrast

              Komentarz


              • #8
                Hidy mam zalozone na soczewce w lampach na h7 6000k juz 2 lata i wszystko gra nic się nie dzieje a do tego mam spryski ori taka wersja szkodnika. mysle ze zarowki żółte byly by dobrym rozwiązaniem

                Komentarz


                • #9
                  Masz reflektory ze Scouta lub angola ??
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam od Octavii tuningowe. wejdz na mój podpis. to są jedyne w swoim rodzaju grugich takich nie ma :P - PROTOTYP

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X