Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XDS w O2 przed FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • XDS w O2 przed FL

    Mają swój styl, z pewnością niepowtarzalny i mogą się wielu podobać. Mi też. Ale chyba każdy fan "ma mokro" na dźwięk wydechu V8 w quattroporte. Dla mnie to najzajebistszy dźwięk wydechu auta.....
    Jak tu od 4.10 :slinka

    [youtube] [/youtube]

  • #2
    XDS w O2 przed FL

    Witam, nurtuje mnie sprawa montażu XDS w mojej Octavce.
    Wiem jak ten system działa w praktyce i miło bo było go mieć bo irytuje mnie uciekający przód.
    Wiem również że był stosowany w O2 FL RS, lub opcjonalnie w O2 FL. Podobno jest to tylko sprawa wymiany pompy ABS. Czyli mam rozumieć że jeśli wymienię tą pompę na taką z O2 FL RS, to wszystko będzie działać jak powinno? Jeśli się mylę, poprawcie mnie.

    ps. Moja octavia nie ma ESP, ma tylko ASR. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na montaż XDS.
    Moja skodzinka:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87504

    Komentarz


    • #3
      nie warto :wink: ...ludziom sie chyba wydaje ze ten xds to im sie odrazu prawie czterołap zrobi i beda mogli na pełnej pi..dzie po rondach ganiac :lol: ....zmieniłem u siebie w xds ze słabego działania na najmocniejsze ...i doopy nie urywa..... :szeroki_usmiech ...nadal ryje morda jak typowe podsterowne fwd :lol:

      Komentarz


      • #4
        xjakub, kolego czytałem odnośnie szpery na przednią ośkę. Chociaż jest tyle samo zwolenników co przeciwników. Ale ciekawy projekt to to jest. Poszukaj poczytaj pomyśl.
        Pozdro.
        Ślicznotka: O2 FL :-)

        Komentarz


        • #5
          A to jest na pewno XDS?! Mi się wydaje że XDS był montowany w Golfach 6 GTI. W Skodzie nie jes czasami QDS?
          Octavia 2 RS-R 350hp

          Komentarz


          • #6
            w Rs-ach jest XDS..... :wink:

            Komentarz


            • #7
              faktycznie producent podaje że od 45 tygodnia 2009 roku montowano system XDS seryjnie w Octavii RS.
              Octavia 2 RS-R 350hp

              Komentarz


              • #8
                Ja na początek proponuję wymienić tuleje wahaczy na sztywniejsze. U mnie po założeniu pełnych jest zdecydowana poprawa trakcji. Geometria się nie rozjeżdża pod obciążeniem
                Skoda Octavia RS Combi 2006
                BWA w serii 214KM/303Nm, aktualnie 263KM/384Nm, Black Magic
                http://www.dynamech.pl
                Serwis & regeneracja turbosprężarek

                Komentarz


                • #9
                  system XDS, zależy od posiadanej pompy ABS, większość pomp MK60EC1 posiada tę opcję

                  xjakub,
                  natomiast montaż do O2 takiej pompy wiąże się z co najmniej wymianą zegarów
                  nie wspominając o samym montażu tej pompy - elektrycznym i mechanicznym
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • #10
                    WojtekDM, Na jakie tuleje zmieniłeś? I gdzie można zdobyć takie? Będę myślał po zmianie na 225/45r17 bo aktualnie na 195/65r15 nie ma sensu. Czas się zbroić na lato
                    Moja skodzinka:
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87504

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja włożyłem FE29839. Czytałem opinie, że za sztywno na nich, ale w RS nie ma jakiejś mega różnicy dla mnie.
                      Skoda Octavia RS Combi 2006
                      BWA w serii 214KM/303Nm, aktualnie 263KM/384Nm, Black Magic
                      http://www.dynamech.pl
                      Serwis & regeneracja turbosprężarek

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X