Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zderzak

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zderzak

    Zamieszczone przez perfex
    Zamieszczone przez 22Tomaszz
    IMO już przesądzone z tymi podwójnymi światłami. Generalnie to ja się bardzo cieszę, że te mało komu (albo nawet nikomo) się one nie podobają, ponieważ jako świeży użytkownik nowej octabi MY 2017, trochę się bałem, że wejdzie fajny FL i w przyszłym roku będę żałował, że nie poczekałem dłużej :szeroki_usmiech
    Będziesz żałował (no oczywiście tylko po cichu i wewnętrznie :wink: ) bo jednak będziesz miał prawie nowe auto a jednak już stary kapeć :szeroki_usmiech . To jak przy liftingu O2, czy nowe lampy były ładniejsze od starych? IMO nie. Czy przedliftowe roczne O2 przy tych FL stały się błyskawicznie kapciami - tak 8)

    A co do podwójnych świateł to przynajmniej są "jakieś" i budzą w ogóle emocje a to u Skody nie częste.
    No jednak tak będzie jak pisze perfex :lol:
    Chyba, że na żywo będzie tragedia, ale wygląda, że nie jest tak źle

  • #2
    zderzak

    Witam czy ktoś ma namiary na firmy sprzedające pakiety stylistyczne do octavi 2 na styl rs

    Komentarz


    • #3
      damian41, po co rzeźbić w gównie z dokładkami jak możesz wrzucić oem przód/tył zderzak rs
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Może nie chce żeby jego , wyglądała jak setki rsów na drogach.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X