Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko wsteczne samościemniające się, asystent świateł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterko wsteczne samościemniające się, asystent świateł

    Chcę wymienić lusterko na samościemniające się + aktywować asystenta świateł. Octavia III z 2014 roku. I pytanie do was:

    1. Czy takie lusterko będzie ok:

    Link

    2. Według info z ASO po nr vin mam zamontowany czujnik 5Q0955547A (chociaż jak patrzę na na niego, to nie widzę tych oczek ), czyli chyba jest ok.
    3. Włącznik świateł:
    Link lub Link ???

    To by wystarczyło + kodowanie?

    Jest może ktoś z Warszawy, kto potrafiłby to zakodować + CH/LH, LEDy w podświetleniu tablicy rejestracyjnej oraz HHC jeżeli się da.?

    Dzięki za pomoc

  • #2
    To nie ten sensor.

    Było YETI Jest LEON

    Komentarz


    • #3
      jeżeli chodzi o automatyczną zmianę świateł z mijania na drogowe i na odwrót to musisz mieć inne lusterko. jeżeli chcesz mieć tylko automatykę do włączenia świateł mijania z dziennych to masz jak piszesz odpowiedni czujnik zmierzchu i świateł. ale jak masz czarne całe oczko na szybie to masz tylko czujnik wilgotności do climatronika. wiec trzeba wymienić czujnik, wyłącznik dołożyć kabelek do wyłącznika i jak ma być ściemniające to jeszcze kabelek od wyłącznika do lusterka z zasilaniem no i lusterko takie jak podałeś
      Ostatnio edytowany przez rrobert; 3445.

      Komentarz


      • #4
        Dzięki. Wyłącznik też taki jak podałem?
        Zastanawiałem się też nad asystentem mijania na drogowe ale chyba lusterko z tym czujnikiem/kamerą nie będzie pasować...

        Komentarz


        • #5
          Do asystenta jest inne lusterka ale ono pasuje do mocowania lusterka ktore masz. Problem jest w tym ze trzeba wymienic gateway na wersje high. A to tylko jak narazie w aso

          Komentarz


          • #6
            W takim razie to sobie chyba odpuszczę. Co do wyłącznika świateł to ten co podałem jest ok?
            Znasz może kogoś w Wawie kto potrafi zakodować asystenta dzienne/mijania?

            Komentarz


            • #7
              tak z tego pierwszego linka jest ok

              Komentarz


              • #8
                Nie znasz może kogoś z Wawy, kto potrafiłby to zakodować?

                Komentarz


                • #9
                  jak masz czym to zdobisz to sam

                  Komentarz


                  • #10
                    Właśnie nie mam czym .....

                    Komentarz


                    • #11
                      Możemy spróbować zakodować.
                      Mogę pomóc z VAG-owaniem, VCP i mechaniką. Warszawa i okolice. Własny warsztat na Białołęce - MonsterGaraż
                      Samochody:
                      Astra F cabrio Bertone 1,6
                      O3 2,0TDI CKFC
                      Była:
                      O2FL 1,4TSI CAXA

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez rrobert Zobacz wpis
                        jak masz czym to zdobisz to sam
                        RRobert a ćwiczyłeś dołożenie bocznych ściemniających się do istniejącego ściemniającego wewnętrznego? Zmieniam podświetlenie pod lusterkami na zewnątrz i kusi mnie zamiana wkładów na fotochrom.
                        Mogę pomóc z VAG-owaniem, VCP i mechaniką. Warszawa i okolice. Własny warsztat na Białołęce - MonsterGaraż
                        Samochody:
                        Astra F cabrio Bertone 1,6
                        O3 2,0TDI CKFC
                        Była:
                        O2FL 1,4TSI CAXA

                        Komentarz


                        • #13
                          sprawa jest prosta

                          wkład + instalacja elektryczna + sterownik drzwi ale tego nie jestem pewny. jak by co to mam schemat instalacji

                          Komentarz


                          • #14
                            Podrzuć mi proszę jak będziesz miał chwilę. LED-y pod lusterkami już zrobione, czekam jeszcze na ledy do klamek wewnątrz więc jest czas przemyśleć fotochromy.
                            Mogę pomóc z VAG-owaniem, VCP i mechaniką. Warszawa i okolice. Własny warsztat na Białołęce - MonsterGaraż
                            Samochody:
                            Astra F cabrio Bertone 1,6
                            O3 2,0TDI CKFC
                            Była:
                            O2FL 1,4TSI CAXA

                            Komentarz


                            • #15
                              Witam, czy ma ktos może schemat jak podłączyć lusterko ściemniające ( dorobienie wiązki ) do octavii która nie miała takiego lusterka?

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X