Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uchwyt multimedialny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uchwyt multimedialny

    Do OIII jest już poprawiony uchwyt multimedialny (taki kubeczek na konsolę środkową). Jest ci prawda do poliftiwej octavii która ma się niebawem pojawić ale pasuje idealnie. Do starego nie wchodziły telefony większe niż 4". W nowym 4,7" ma jeszcze dużo luzu. Dodatkowo, jest jeszcze miejsce na kluczyk, chociaż u mnie będzie to uchwyt na e-fajkę
    numer części 5E0857630BUS

    Pożyczone foto poglądowe: Link

  • #2
    Potwierdzam, bardzo fajny uchwyt. Koszt 28zł
    MY16 Ambition z Amazing

    Komentarz


    • #3
      A czy jest już dostępny w Aso stronie jeszcze nie ma?

      Komentarz


      • #4
        Zamawiałem w grudniu, czekałem 2 tygodnie
        MY16 Ambition z Amazing

        Komentarz


        • #5
          Jaki koszt tego gadżetu?

          Komentarz


          • #6
            Ja dzisiaj zamówiłem w ASO w Szczecinie . Koszt 29,18 PLN. Okres oczekiwania około 10 dni roboczych.

            Komentarz


            • #7
              Jaka jest szerokość otworu na telefon?

              Komentarz


              • #8
                szerokosc 8cm a grubosc telefonu to max 18mm
                MY16 Ambition z Amazing

                Komentarz


                • #9
                  Odebrałem dzisiaj zamówiony uchwyt multimedialny. Powiem tak , drugi raz bym tego nie zamówił. On średnio pasuje do mojej Octavii . Ewidentnie uchwyt przy wkładaniu na końcu stawia opór i pod siłą nacisku dolega natomiast ja się puści rękę to to sprężynując odchodzi i nie dolega do konsoli . Nie wiem o co chodzi. Będę musiał zadziałać pilnikiem , ale lipa według mnie.
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam dokładne to samo. też mi tak odstaje. Podjadę do salonu zapytać czy mogę to reklamować.
                    Ale pomimo to idea samego uchwytu jest dobra. Telefon pasuje dobrze i wreszcie ma swoje miejsce w samochodzie
                    Octavia TDI

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Kinzi Zobacz wpis
                      Mam dokładne to samo. też mi tak odstaje. Podjadę do salonu zapytać czy mogę to reklamować.
                      Ale pomimo to idea samego uchwytu jest dobra. Telefon pasuje dobrze i wreszcie ma swoje miejsce w samochodzie
                      Daj znać jak coś uda się ustalić. Ja na razie schowałem swój uchwyt do szuflady.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X