Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana zwykłych przednich lamp na full LED polift

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana zwykłych przednich lamp na full LED polift

    Hej, czy ktoś przerabiał to już u siebie w polifcie? Co jest potrzebne i jaki mniej więcej wyszedł koszt? Szukałem na forum, ale nie znalazłem przeróbki na full LEDa z przodu.

  • #2
    jeszcze nadal nie opłacalne
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie, nie opłacalne. Ale myśle, ze jeszcze chwila i będę atakował tego moda
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez 2.0-16v Michał Zobacz wpis
        Dokładnie, nie opłacalne. Ale myśle, ze jeszcze chwila i będę atakował tego moda
        jeszcze ok 1,5roku
        prawdę mówiąc najbardziej ''zaoszczędziłem'' na ledach i tego żałuje
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • #5
          Biorąc nowy trzeba przemyśleć ja bez ledow w życiu bym octavi po fl nie wziął

          Komentarz


          • #6
            Ogólnie rzecz biorąc to żadne mody nie sa opłacalne mam na oku jedna fajna Octavię, ale niestety bez LEDów z przodu i raz ze mi się nie podoba, a dwa jeździłem trochę na LEDach i nie chcę juz zwykłych lamp

            Komentarz


            • #7
              potrzeba lampy, sterownik oświetlenia, czujniki wysokości trochę kabelków i kodowanie. do pełni szczęścia jeszcze spryskiwacze.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez rrobert Zobacz wpis
                potrzeba lampy, sterownik oświetlenia, czujniki wysokości trochę kabelków i kodowanie. do pełni szczęścia jeszcze spryskiwacze.
                czyli +/- ile złotówek?
                Dawid
                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                Komentarz


                • #9
                  Lampy koło 2 tyś zderzak z 1500 z malowaniem , czujniki tabelki itp też pewnie koło 1000 , no i robota kolo 1000 i pamiętaj że to zawsze dokładnie jest i zawsze może coś szwankowac. Przy odsprzedaży też każdy będzie myślał że coś robione było z przodem bo z fabryki bez wyjechał

                  Komentarz


                  • #10
                    prezes870 zderzaka nie musisz zmieniać
                    No niby racja wiecznie czarnulką nie będę się bujał
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • #11
                      A spryskiwacze? Chyba nie wyrzezbisz otworu na spryskiwacze

                      Komentarz


                      • #12
                        czujniki po 150, sterownik od 100, lampy 2500, montaż 1000, wiązki z 300

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez rrobert Zobacz wpis
                          czujniki po 150, sterownik od 100, lampy 2500, montaż 1000, wiązki z 300
                          czyli czwóreczka pęknie
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • #14
                            Witam Panowie, przepraszam za odgrzebanie. Czy udało się komuś przerobić zwykłe lampy na LED?
                            Mam do wymiany oba reflektory i chciałbym założyć FullLEDa

                            Komentarz


                            • #15
                              Hej Panowie, mam potrzebę zmiany zwykłych lamp w Octavii III FL na LED, czy znacie kogoś kto by to wycenił i w efekcie podjął się takiej podmianki ? mam świadomość że to gra nie warta świeczki ale nie chodzi o opłacalność lecz poprawę komfortu a to autonie jest do sprzedaży przynajmniej przez następne 2-3 lata. Z góry dziękuję za pomoc

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X