Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AAWireless - nadzieja na przyszłość czy .... ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    U mnie AAWireless łączy się w 10 sekund więc patrząc na to, że muszę wyjąć telefon z kieszeni dłubać przy kablu to uważam, że jest to błyskawicznie.
    Jeden podstawowy minus to słaba optymalizacja AAWireless w telefonach na Android 12 co skutkuje stosunkowo szybkim rozładowaniem baterii. Osobiście mi to bardzo nie przeszkadza, bo używam go tylko od czasu do czasu.
    Jeżdżę na Travel Assist więc korzystam z map w Columbus-ie, które według mojej opinii są bardzo dobre.

    Komentarz


    • #27
      Ja kupiłem adapter na AliExpress za
      117 zł. Android auto łączy się zanim ruszę a czasem po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, ale bardziej winię za to system samochodu. Niestety nie mam porównania bo po kablu nie mogę się połączyć.

      Komentarz


      • #28
        Ja nabyłem Motorola MA1. Urządzenie mega szybko się łączy z samochodem. Duża wygoda. Co do zużycia baterii to jeszcze nie przetestowałem na dłuższej trasie.

        Komentarz


        • #29
          Do mnie doszedł wczoraj taki adapter z Ali: 96.43zł 63% OFF|Mini Carplay i automatyczny klucz sprzętowy przewodowy do bezprzewodowego dla Audi Toyota Mazda Nissan Chevrolet Suzuki Subaru Kia Ford Opel Skoda Hyundai| | - AliExpress (wariant AA) - działa, w ustawieniach samego urządzenia (przez www) są zaszyte 3 strategie łączenia się (bez opisu co która zmienia) - na default łączył się albo i nie po krótkiej przerwie (np zakupy i powrót do auta), na strategii nr 2 wygląda, że wszystko jest OK. Telefon to pixel 7 z androidem 14, w aucie Bolero. Właśnie zamawiam drugi - do octavii małżonki; jak zobaczyła, że istnieje i działa sensownie wireless AA, to "ja też chcę"
          Baterię będzie wciągać - nie ma przebacz, gps+wybudzenie cpu+dane mobilne na okrągło swoje zjedzą. Na dłuższe trasy mam najprostszy grawitacyjny uchwyt indukcyjny do ładowania, ale wolność od kabla i wyciągania telefonu z kieszeni przy każdej wycieczce bardzo mnie cieszy.

          Komentarz


          • #30
            Witam, Carlinkit 5.0 załatwia sprawę używam już długo

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X