Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rodzaje Bolero w Octavii 3 / 3FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rodzaje Bolero w Octavii 3 / 3FL

    Myślę o zmianie mojego starego Bolero bez BT na jednostkę z BT. Mam MY14. Mam przy skrzyni aux+usb.

    Jakie są rodzaje Bolero? Ja chyba mam MIB1?

    Wiem, że koło 2015/2016 weszło nowsze Bolero z lepszym ekranem (rozmiar ten sam, lepsza rozdzielczość). Wydaje mi się, że do niego w tym samym momencie mogł być podpięty tylko 1 telefon (?) - tak mówił kumpel. Wtedy przy połączeniu trzeba było przełączać telefon podpięty do radia. To MIB2?

    Miałem też O3FL z 2017 gdzie był już duży ekran bez przycisków i do niego jednocześnie miałem podpięte 2 telefony i nie musiałem nic przełączać - działało perfect. To MIB3? Jest coś takiego?


    Czego szukam:
    - Bolero z BT z możliwością podpiecia 2 telefonów jednocześnie (jak w O3FL miałem) oraz Android auto.
    - mam sterowanie z kierownicy ale przyciski nie są do telefonu, czy wystarczy wymiana przycisków z kierownicy czy trzeba coś więcej (np. Wiązkę)?




    Jestem z Sosnowca i jeśli ktoś może pomóc w temacie to zapraszam.
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

  • #2
    Zamieszczone przez bob_best Zobacz wpis

    Miałem też O3FL z 2017 gdzie był już duży ekran bez przycisków i do niego jednocześnie miałem podpięte 2 telefony i nie musiałem nic przełączać - działało perfect. To MIB3? Jest coś takiego?
    To MIB2, MIB3 jest w O4. W O3 maksymalnie był MIB2.5, czyli Columbus z wyświetlaczem 9,2 cala.

    Komentarz


    • #3
      Poczytaj tu , jak nie znasz języka użyj translatora , bardzo fajnie opisane o radiach w O3 .
      403 — Доступ запрещён

      Komentarz


      • #4
        Cześć
        Nie chce zakładać nowego tematu a nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na proste pytanie.
        Interesuje mnie zamiana bolero 5e0 035 819a na 5e0 035 840a lub 5e0 035 842a. Celem jest uzyskanie możliwości podłączenia kamery cofania.
        Pytanie czy w przypadku takiej zmiany również napotkam na ochronę komponentu? Bo funkcje wydaję mi się powinny być nie ograniczone przez vin (nie zależy mi na DAB).
        Czy wystarczy mi do takiej zamiany VCDS czy jednak obowiązkowa wizyta w serwisie? Nowa jednostka miałaby pochodzić z rozbitka.

        Komentarz


        • #5
          Będzie CP. Można to oczywiście zdjąć.
          Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X