Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda octavia 3 FL Full Led Bi Led

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda octavia 3 FL Full Led Bi Led

    Witam .
    Nabyłem drogą kupna skodę octavię 3 FL 2018r. niestety Auto ma bieda lampy przód .
    Jestem przed wymianą lamp na full BI-LED , wiem ze się da bo nawet gość na allegro ma wystawioną aukcje za dwie lampy z wiązkami 3500 zł , oraz są same wiązki również .

    Mam już jedną lampę full led , wiem na pewno ze trzeba zmienić główne kostki lamp na 14 pinowe kostki .
    I w sumie tyle :P no na pewno trzeba będzie kodować .

    Czy jest ktoś kto by użyczył schematów podłączenia lamp na H7 i bi-led żeby można porównać . Może uda się nam przebrnąć przez to razem

    P.S. mam założone h7 LED OSRAM i słabo to świeci , lepiej juz dają radę h7 OSRAM +200% .

  • #2
    Zabierasz się za to nie znając niczego i myślisz że to takie proste . Zobaczysz że nie i się zdziwisz ile to kosztuje . Pamiętaj jedno by to działało musi być odpowiedni gateway i bcm ( które w przypadku wymiany posiadają ochronę komponentu ) no i plus kodowanie i reszta gratów .
    Wiązki z kostkami to pikuś potrzebne będą kompletne odpowiednie reflektory z modułami led , moduł wielofunkcyjny , czujnik poziomowania oraz reszta o której wspomniałem wcześniej .
    Poszukaj info u ludzi zza wschodniej granicy , tam masz całe manuale tej modyfikacji i wykazy części .
    Do tematu podchodziłem rok temu i ze względu na koszta dałem sobie spokój ale kto bogatemu zabroni .

    Uzupełnij profil .

    Komentarz


    • #3
      A i bym zapomniał taki mały szczegół , auto musi posiadać czujnik deszczu zmierzchu jeśli go nie ma to trzeba dołożyć .

      Komentarz


      • #4
        Tak wiem ze BCM trzeba mienić i poszukuję informacji o numerach które obsługują Ledy , kostki to nie problem , lampę jedną już nawet mam kompletną . OC i kodowania to najmniejszy problem . Czy podrzucił byś taki manual albo chociaż link ?

        Komentarz


        • #5
          A co myślicie o tym rozwiązaniu. Podobno wystarczy tylko VCDS i kodowanie lamp.

          Link

          Komentarz


          • #6
            Lepszego nie znajdziesz.

            Komentarz


            • #7
              Kolego axidix odgrzeję trochę temat. Jak kolega Wojtenio​ napisał taki mod to w ch.j kasy i czasu kosztuje. Przerabiałem ten temat z poprzednią O II i powiem że same lampy lub wtyczki to tylko wierzchołek góry lodowej. A w O II jest o wiele prostszy temat tego doposażenia .Can gateway i bcm nie posiadają ochronę komponentu na tak wysokim poziomie jak już OIII.
              Wpieprzysz w ci.l kasy i jak auto będziesz chciał sprzedać za kilka lat to nic z tego nie uzyskasz spowrotem. Bo cena auta ze zwykłymi lampami i LED to różnica 2 - 3 tyś zł ? Nikt ci nie da kasy za twoje widzi misie w ubogiej wersji.
              Lepiej dla poprawy widoczności zainwestować w dobre LED DID sety.
              KOMAND

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X