Hak holowniczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Robrat
    Ambiente
    • 2020
    • 105
    • Octavia III (5E3)
    • CZDA 1.4 TSI 150 KM

    Hak holowniczy

    Witam.
    Przymierzam się do zakupu haka może ktoś podpowie jaki ma zamontowany,dodam że hak ma służyć do przewozu platformy rowerowej na 2 rowery.
    Przy okazji mile widziane podpowiedzi co kto posiada markę takiego bagażnika no i żeby pasował do liftbacka.
    Wiadomo jakościowo dobry,odchylany mam nadzieję,że ktoś się odezwie....
  • spj
    ***** ***
    Moderatorr
    • 2009
    • 3532
    • Octavia III (5E3)
    • CHPA 1.4 TSI 140 KM

    #2
    Hej, mogę polecić platformę na rowery na hak Aguri Active Bike na dwa rowery w cenie około 1700 zł, jeżeli nie chcesz budżetowej z Juli na 4 rowery za 999 zł, ale nie chcesz też przepłacać za Thule.
    Mam taką, ale 3+1 i trochę siada O3 liftback przy 4 roweracwh, ale przy dwóch będzie OK.
    Plus jest jeszcze taki, że jak dojdzie 3ci rower to dokupisz dokładkę i będziesz miał 2+1.

    Co do haka, to zbierałem graty po ogłoszeniach, belkę (ważne, żeby miała naklejkę całą, bo bez tego diagnosta nie podbije Ci haka) i kulę używane, ale org które idzie na pierwszy montaż brałem, wtedy kula pasuje do styropianu w kole zapasowym. Wiązkę z modułem brałem jakiejś polskiej firmy, chyba hak-system, miała dobrze opisaną instrukcję, jest trochę zabawy z ciągnieciem wiązki wzdłuż lewego progu, no i z podłączaniem, na końcu odpowiednie kodowanie.
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz

    • Robrat
      Ambiente
      • 2020
      • 105
      • Octavia III (5E3)
      • CZDA 1.4 TSI 150 KM

      #3
      Co do montażu haka to na pewno będę kupował i zlecał montaż w firmie zajmującej się tym,oglądając w necie bagażniki to taki z Thule na 2 rowery można wyrwać w cenie 1200 PLN dostwek na kolejny rower nie potrzeba bo dzieci już z nami zbytnio nie chcą wybierać się na wycieczki...
      NIE wiem właśnie jak z kodowaniem bo jest sporo wpisów że po prostu czujniki cofania ludzie fizycznie wyłączają po wbiciu wstecznego.
      Takiego składaka używki to raczej chyba nie podejmą się montażu. Zaskoczyło mnie że trzeba ciągnąć wiązkę do przodu myślałem, że moduł wpinana się gdzieś przy tylnych lampach...
      Na dniach będę kontaktował się zrobić rozpoznanie co i jak z montażem.
      Dzięki za odzew.

      Komentarz

      • dzida_
        Drive
        • 2018
        • 51
        • Octavia III (5E3)
        • CHPA 1.4 TSI 140 KM

        #4
        Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
        Hej, mogę polecić platformę na rowery na hak Aguri Active Bike na dwa rowery w cenie około 1700 zł, jeżeli nie chcesz budżetowej z Juli na 4 rowery za 999 zł, ale nie chcesz też przepłacać za Thule.
        Mam taką, ale 3+1 i trochę siada O3 liftback przy 4 roweracwh, ale przy dwóch będzie OK.
        Plus jest jeszcze taki, że jak dojdzie 3ci rower to dokupisz dokładkę i będziesz miał 2+1.

        Co do haka, to zbierałem graty po ogłoszeniach, belkę (ważne, żeby miała naklejkę całą, bo bez tego diagnosta nie podbije Ci haka) i kulę używane, ale org które idzie na pierwszy montaż brałem, wtedy kula pasuje do styropianu w kole zapasowym. Wiązkę z modułem brałem jakiejś polskiej firmy, chyba hak-system, miała dobrze opisaną instrukcję, jest trochę zabawy z ciągnieciem wiązki wzdłuż lewego progu, no i z podłączaniem, na końcu odpowiednie kodowanie.
        Ja zrobiłem podobnie: belka oddzielnie i kula oddzielnie kupione (oba prof-svar czyli oryginał) do tego wiązka haka Jaeger+ dołożyłem okablowanie do stałego plusa w przyczepie campingowej (np do zasilania lodówki w czasie jazdy) oraz do ładowania Aku przyczepy w trakcie jazdy (2 dodatkowe przewody do gniazda przyczepy oraz 1 lub 2 dodatkowe do bezpieczników)
        Sam zamontowałem i zakodowalem a potem przy okazji przeglądu okresowego podbiłem hak.

        Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka



        Ostatnio edytowany przez dzida_; 46192.

        Komentarz

        Pracuję...