Centralny z pilota jak założyć pomóżcie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Teramyjofu
    Classic
    • 2023
    • 16
    • Octavia III (5E3)
    • CJZA 1.2 TSI 105 KM

    Centralny z pilota jak założyć pomóżcie

    Screenshot_20240907_214033_Gallery.jpg Screenshot_20240907_214037_Gallery.jpg Witam. Jak w temacie mam biedaka z centralnym zamkiem na klucz a chciałbym mieć na pilota. Pytanie czy ktoś już z was to robił? Obędzie się bez rezystora w tej skodzie? Inne modele skody maja sygnał zamykania i otwierania na jednym kablu. Octavia z 2015 też? Jak założyć? Pod które kolory się podpiąć? Wdzięczny będę za pomoc
    Załączone pliki
  • koleś
    RS
    • 2009
    • 2831
    • Fabia combi (6Y5)
    • AXR 1.9 TDI PD 101 KM
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    #2
    Uzupełnij pole "lokalizacja".
    Zrób w oryginale scyzoryk. Nie ruszaj inastalacji drzwi.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz

    • Teramyjofu
      Classic
      • 2023
      • 16
      • Octavia III (5E3)
      • CJZA 1.2 TSI 105 KM

      #3
      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
      Uzupełnij pole "lokalizacja".
      Zrób w oryginale scyzoryk. Nie ruszaj inastalacji drzwi.
      dlaczego tak uwazasz?

      Komentarz

      • Wojtenio
        L&K
        • 2012
        • 1093
        • Octavia III (5E3)
        • CZDA 1.4 TSI 150 KM

        #4
        Nie wiem z jakiego rynku jest to auto , ale w O3 nawet w wersji Active był centralny zamek i dwa składane kluczyki . Więc odpowiedź kolegi wyżej jest jak najbardziej na miejscu . A na przyszłość to uzupełnij profil .

        Komentarz

        • Teramyjofu
          Classic
          • 2023
          • 16
          • Octavia III (5E3)
          • CJZA 1.2 TSI 105 KM

          #5
          Kupiona w Nimeczech.Wszystko spoko, ale nic nie pomogłeś. Uzupełniłem profil. Ktoś nie dopłacił do centralnego z scyzoryka i teraz myślę jak to zrobić. W aso dużo monet to będzie kosztowało. Ktoś ma jakieś sprawdzone pomysły?

          Komentarz

          • Wojtenio
            L&K
            • 2012
            • 1093
            • Octavia III (5E3)
            • CZDA 1.4 TSI 150 KM

            #6
            Potrzebny kluczyk z elektroniką 5E0 959 752 D , przekładasz swój grot z transponderem imo. ( tylko nie wiem czy od twojego grot będzie pasował do składanego ) + kodowanie kluczyka i gotowe . Jeżeli grot twój nie pasuje to docięcie nowego grotu . Całą elektronikę do centralnego z instalacją masz już w swoi, aucie . Dla tego jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż kombinacja w oddzielne moduły .
            Zapytaj o to ludzi co dorabiają kluczyki , nowy kluczyk z elektroniką u chińczyków ( nie sama obudowa ) to koszt około 100 zł więc u nas na pewno drożej + dopisanie kluczyka i kodowanie . Natomiast jeżeli twój grot pasuje to tylko kodowanie elektroniki kluczyka do modułu w aucie , bo twój grot z imo. odpali auto .
            W ASO sam kluczyk z nadajnikiem i pióro to 453,90 zł ., więc nie myśl że to tanio wyjdzie do tego doliczą programowanie + koszt roboczo godzin .

            Komentarz

            • Teramyjofu
              Classic
              • 2023
              • 16
              • Octavia III (5E3)
              • CJZA 1.2 TSI 105 KM

              #7
              Ok. Będę działał, dam znać jak to wyszło. Narazie dzięki

              Komentarz

              Pracuję...