Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet dynamik/sportowe fotele i felgi Hawk, kiedy i za ile

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pakiet dynamik/sportowe fotele i felgi Hawk, kiedy i za ile

    rafiki, taka jest kolej rzeczy że od grudnia do marca mamy teoretycznie zimę :diabelski_usmiech

    [ Dodano: Sob 15 Lut, 14 21:45 ]
    grzebanie przy kalendarzu nic nie zmieni :P

  • #2
    Pakiet dynamik/sportowe fotele i felgi Hawk, kiedy i za ile

    Witam wszystkich forumowiczów. Właśnie wstrzymałem zamówienie O3 (Eleg. + 1.8 TSI) z powodu słuchów że w najbliższym czasie ma wejść pakiet dynamik obejmujący m.in. sportowe fotele. Słuchy "mówiły" że termin wprowadzenia tej opcji to czerwiec (22-23 tydzień). Czy wiecie coś na ten temat (kiedy się pojawi ten pakiet i ile będzie kosztować)? Jak już o opcjach mowa to ciekawią mnie również felgi Hawk które widnieją w czeskim katalogu, czy w ogolę się pojawią w Polsce? Będę wdzięczny za dowolną informacje.
    O3 1.8 TSI Blue Race

    Komentarz


    • #3
      Tez bym ten pakiet domówił, ale dealer twierdzi ze nie mozna wstrzymać zamówienia.
      Mam w obcnej O2FL, ten pakiet, siedzenia rewelacyjne, juz widzę jak będę latał po fotelu w O3 patrząc na te małe boczki i szerokie siedzisko.

      W cżeskim cenniku pakiet ten juz jest, kosztuje do elegance coś koło 900zl- siedzenie nakładki na progi oraz tylny spojler, ale jest rownież info ze dostępne będzie pózniej.

      Jeśli te dodatki miałby wejść od 22tyg, to juz powinno sie moc je zamawiać, a u nas cisza...
      Jest- O3 2.0 TDI Elegance- nabity w belke...
      Była- O2 FL 1.6 TDI CR SERIA
      Była- O2 1.9 TDI PD BXE MOD

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Bogol
        Jeśli te dodatki miałby wejść od 22tyg, to juz powinno sie moc je zamawiać, a u nas cisza...
        Liczę że po wprowadzeniu polskich cenników do kombi się pojawią.

        [ Dodano: Pią 10 Maj, 13 12:20 ]
        Dla zainteresowanych, w konfiguratorze czeskim już jest dostępny pakiet sportowy w dwóch wersjach kolorystycznych, w odcieniu czerwonego ( ) lub szarego oraz radar do adaptacyjnego tempomatu. Co ciekawe przy wyborze wersji Elegance opcja Kessy jest dostępna za darmo! Oby jak najszybciej te zmiany przewędrowały do polskiego cennika.

        p.s. dodatkowo zostało rozszerzona paleta silników, a raczej połączeń Silnik + DSG, m.in. można wybrać 1.4 TSI + DSG.
        O3 1.8 TSI Blue Race

        Komentarz


        • #5
          na czeskiej stronie jest juz nowy cennik czeski modeli od 23 tygodnia
          404 - nenalezeno
          Czeski Konfigurator też działa, wiec u nas bedzie za moment i ceny pewnie podobne
          OCT 3 1.4 TSI CHPA ,DSG, ELEGANCE

          Komentarz


          • #6
            Dzisiaj się kontaktowałem z dealer'em, przedstawiciel zapowiada że dynamik wejdzie do polskiego cennika w ciągu najbliższych 2-3 tygodni, czekamy...
            O3 1.8 TSI Blue Race

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X