Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana radia O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana radia O2

    witam gdzies widziałem podkładke gumowa pod ta listwe w aso koszt nie duzy a napewno załatwi sprawe zeby nie ocierała

  • #2
    Wymiana radia O2

    Witam. czy ktoś miał do czynienia z czymś takim? Czy opłaca się to kupić czy to będzie strata kasy? Bardzo duży atut to to że nie trzeba żadnej dziwnej ramki dokładać.

    Link

    Jak to radio wypada w porównaniu z Bolero? (nie licząc to że jest navi?) Chodzi bardziej o jakość dźwięku i możliwość podłączenia jakiegoś (a z tego co czytałem w bolero jest to dość problemowe). A może macie jakieś inne radia godne polecenia?

    Komentarz


    • #3
      Może być problem, bo w O3 jest w tym miejscu tylko panel LCD od właściwego radia, a reszta radia gdzieś w środku. Na aukcji napisano, że do O2 do 2012. Pomyliłeś działy ?
      Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
      Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
      Moja szara myszka - Octavia 3
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

      Komentarz


      • #4
        dokładnie tak jak piszesz.. zakręciłem się w działach. Proszę o zamkniecie i usunięcie postu

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X