Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beżowe pokrowce O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Beżowe pokrowce O3

    ruwado, zostaw samo OCP i bedzie elegancko

  • #2
    Beżowe pokrowce O3

    Witam Czy ktoś z Was widział gdzieś pokrowce które pasują do naszych szkodników? Dokładnie chodzi o beżowe jasne ciemne obojętnie

    Komentarz


    • #3
      Re: Beżowe pokrowce O3

      Zamieszczone przez lukrys
      Witam Czy ktoś z Was widział gdzieś pokrowce które pasują do naszych szkodników? Dokładnie chodzi o beżowe jasne ciemne obojętnie
      Zadzwoń tutaj , oprócz uniwersalnych pokrowców, oferują pokrowce na zamówienie pod interesujące nas model auta.

      Komentarz


      • #4
        Dzięki wielkie

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez lukrys
          Dzięki wielkie
          Proszę Cię bardzo :-)

          Komentarz


          • #6
            Temat kontrowersyjny, ale jak będziesz miał zrobione to się pochwal, może być na priv.
            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

            Komentarz


            • #7
              A moge spytac po co? :roll:
              Black magic

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez greg505
                A moge spytac po co? :roll:
                inni tez zamówią
                Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                Komentarz


                • #9
                  Temat o pokrowcach jest dla mnie zaskakujący. Szczerze to nie pamiętam kiedy jechałem autem z czymś takim nawet w taxi. Ale moda często powraca wiec to moze dobry interes. A tak na serio jak ktos z zewnatrz czyta to forum to utwierdza sie ze do skody w salonie powinni dodawac beret.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez lukrys
                    Witam Czy ktoś z Was widział gdzieś pokrowce które pasują do naszych szkodników? Dokładnie chodzi o beżowe jasne ciemne obojętnie
                    Hej Już od dłuższego czasu szukam beżowych pokrowców do auta. Znalazłem kilka firm które je szyją.
                    1. 403 Forbidden
                    Firma nie ma jeszcze pokrowców do Octavii III ale jest możliwość podjechania, dokonania pomiarów i uszycia. Niestety firma jest z Czeladzi (300 km z Głogowa) a nie mam czasu się wybrać. Wielkim plusem jest materiał beżowy bardzo przypominający oryginalny wzór z foteli. Kolejny plus to ilość wzorów i kolorów. Żeby nie było za kolorowo to dużym minusem jest brak certyfikatu bezpieczeństwa. Tam gdzie jest poduszka powietrzna zrobione jest wycięcie (za ładnie to nie wygląda).
                    2. Pokrowce Samochodowe i Akcesoria - KEGEL-BŁAŻUSIAK
                    Tu nie znalazłem dedykowanych pokrowców do Octavii III. Na maila nie odpisują.
                    3. AUTO-DEKOR : markowe pokrowce samochodowe. Bezpieczne, certyfikowane. Pokrowce szyte na miarę, uniwersalne, maty, koszulki. - AUTO-DEKOR
                    Chyba najlepsza oferta pokrowców jakie znalazłem. Mają do Octavii III ale póki co tylko ciemne. Ja póki co kupiłem właśnie ciemne. Materiał bardzo dobry, wszystko elegancko dopasowane, mają ten certyfikat bezpieczeństwa. Na maila z zapytaniem o kolor beżowy nie odpowiedzieli.

                    Ostatnio na alledrogo ostatnio widziałem nawet ładne beżowe do O III ale aukcja się skończyła i jakoś nie mogę odszukać.
                    Są też pokrowce na Autopokrowce - pokrowce samochodowe szyte na zamówienie (w galerii są zdjęcia pokrowców na Octavii II).
                    Bardzo fajnie to wygląda. Jeszcze nie pisałem do nich.

                    lukrys jak byś znalazł inne beżowe pokrowce to daj znać

                    Zamieszczone przez mufel
                    Temat o pokrowcach jest dla mnie zaskakujący. Szczerze to nie pamiętam kiedy jechałem autem z czymś takim nawet w taxi. Ale moda często powraca wiec to moze dobry interes. A tak na serio jak ktos z zewnatrz czyta to forum to utwierdza sie ze do skody w salonie powinni dodawac beret.
                    Ja nie widzę tu nic zaskakującego :wink: Od ładnych kilku lat mam pokrowce w osobówce jak i w ciężarówce

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja przełykam ślinę gdy podwożę kupli 10-letniego syna na różne zajęcia dodatkowe i widzę jak brudzą tylną kanapę, progi, etc., jednak ze względu na wygląd wnętrza pokrowców raczej nie kupię....

                      Notomiast po zeszłotygodniowych dwóch ucieczkach przed gradem (raz schowałem się na stacji benzynowej, drugi raz w galerii handlowej) przez myśl mi przeszło, aby wozić ze sobą pokrowiec na samochód i w przypadku gradu go wyciągać. Myślę, że ludzie byliby w szoku, gdym coś takiego wyciągnął :shock:
                      O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                      Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                      Przebieg-ponad 25 000 km ...

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Alf
                        pokrowiec na samochód i w przypadku gradu go wyciągać
                        od spodu podklej jeszcze karimatę, będzie lepsza amortyzacja

                        Moja Octavia:
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                        Rafał

                        Komentarz


                        • #13
                          Jak miałem O2 to rozważałem pokrowce z tej firmy:
                          403 Forbidden

                          Teraz myśle nad pokrowcami do O3 (dzieciak jeszcze nie brudzi auta ale niedługo zacznie )
                          JEST >>> O2FL by Lockin

                          BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                          BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                          BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                          BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez rodaczek
                            Zamieszczone przez Alf
                            pokrowiec na samochód i w przypadku gradu go wyciągać
                            od spodu podklej jeszcze karimatę, będzie lepsza amortyzacja
                            A od góry należałoby obkleić folią bąbelkową, będzie jeszcze efekt dźwiękowy.
                            www.kawapelnaslonca.pl

                            Komentarz


                            • #15
                              Odswieze temat, czy po latach cos sie zmienilo i jest cos ciekawego dostepnego do sprzedazy, czy zamowienie? Sprawdzilbym jaks produkt o bardziej przewiewnym materiale od standardu Skodzianki.

                              Komentarz


                              • #16
                                Witam

                                Ja w swojej OIII miałem zamówione stąd

                                Błąd 404

                                z opcji szyte a zamówienie i były dosyć fajnie spasowane. Kolor beżowy był idealnie dobrany do koloru oryginalnego tapicerki. Jutro poszukam maila z zmówieniem i mogę podać dokładnie oznaczenie kodu materiału jaki zamawiałem.

                                Materiał środka T58 (chciałem T55 ale nie było w tedy w ofercie), boczki i tył materiał wykończeniowy 104.

                                Zdjęcia z pokrowcami


                                ]https://postimage.org/"]Link]
                                ]"]Linkhow do i print screen
                                jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                Komentarz


                                • #17
                                  Dzięki, trzeba będzie się za tym rozejrzeć.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Pol-rob, super wygladaja na fotkach te pokrowce, prawde mowiac jakbys nie napisal ze sa zalozone to bym nie zauwazyl...

                                    W sumie fajna sprawa - bo auto ciagle wyglada bardzo ladnie (duuuuuzo ladniej niz ponure czarne wnetrze) ale odpada ciagly stres ze zaraz wszystko bedzie uje...ne i brudne - a tak mozna sie nie przejmowac za bardzo.

                                    I to jeszcze rozumiem polska firma - czyli dajemy zarobic naszym.
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                    Spalanie - Motostat.pl

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      marlej108,

                                      Szczerze mówiąc to jak sam nie powiedziałem to nikt nie zwrócił uwagi że miałem pokrowce.
                                      Po roku użytkowania przedni pokrowiec kierowcy na siedzisku wymagał przeprania bo był już widoczny odcień od niebieskich dzinów. Materiał super bo po praniu nie było praktycznie śladu i wnętrze nadal wyglądało na czyste. Kłopotliwy był jedynie montaż bo było sporo miejsc do naciągnięcia żeby pokrowiec dobrze przyległą do kształtu siedzenia.
                                      jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                      była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                      była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez polrob
                                        marlej108,

                                        Szczerze mówiąc to jak sam nie powiedziałem to nikt nie zwrócił uwagi że miałem pokrowce.
                                        Po roku użytkowania przedni pokrowiec kierowcy na siedzisku wymagał przeprania bo był już widoczny odcień od niebieskich dzinów. Materiał super bo po praniu nie było praktycznie śladu i wnętrze nadal wyglądało na czyste. Kłopotliwy był jedynie montaż bo było sporo miejsc do naciągnięcia żeby pokrowiec dobrze przyległą do kształtu siedzenia.
                                        Dzieki Twojemu linkowi z ta firma co produkuje te pokrowce to sam sie zastanawiam czy sobie nie kupic na tylna kanape do A4-ki.
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          pokrowce

                                          Witam ja miałem w octavi 2 z tej firmy jak orginał tapicera polecam nie tanio ale bajka
                                          Kvalitné autopoťahy novej generácie | Carseatcover.eu

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X