Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tapicerka alcantara

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tapicerka alcantara

    Abian1815, Na rynku jest masa preparatów uszlachetniających paliwo,diesel i benzyna.Ale my tu gadamy o dieslu.Więc niech mechanik do swojego auta se wlewa jego pomysły.A ty jak chcesz to dobierz se preparat np.czyszczenia wtrysków,na zime co by w ropie nie wytrącała się parafina itd.Wybór jest twój.Mechanika nie słuchaj bo będziesz u niego robił kapitalkę silnika lub turbiny.

  • #2
    tapicerka alcantara

    Czy ktoś ma lub miał styczność z tą tapicerką i fotelami w alcantarze?
    jaka jakość, komfort etc?
    Octavia 3 Combi 2.0 TDI

    Elegance+Amazing+Canton+Alcantara+Sunset+Elektrycz na klapa bag.+inne dod.

    Komentarz


    • #3
      Tak, miałem . Kolega jeździ w O3 z Alcantarą + skórą. Bardzo fajne połączenie i nieźle to wygląda. Pachnie skórą a nie wykładziną dywanową :-) Do tego podłokietnik jest w skórze a nie w materiale. Też duży plus. Trochę żałuję ,że nie wziąłem sobie
      Pozdrawiam,

      Bomber
      __________________
      O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
      + "Lodówka" :-)

      Komentarz


      • #4
        Widze kolego że masz podobną konfiguracje jak ja (silnik, wyposażenie etc.).

        Napisz proszę parę zdań jak sie sprawuje silnik. Czy dane techniczne są podobne jak w opisach skody? Przyspieszenie etc.

        Mam teraz Volvo S40 D3, tez ma 150 km ale z tego co wynika z danych technicznych ma przyspieszenie o ponad sekundę dłużej do 100 niż Octavia. Dlatego tez się zastanawiam czy dane są przekłamane czy faktycznie będę widział różnice na +
        Octavia 3 Combi 2.0 TDI

        Elegance+Amazing+Canton+Alcantara+Sunset+Elektrycz na klapa bag.+inne dod.

        Komentarz


        • #5
          S40 wazy 1500kg, a O3 jest sporo lzejsza, stad ta roznica w przyspieszeniu.
          Black magic

          Komentarz


          • #6
            Jest nieźle :-) Dane nie są przekłamane - będziesz zadowolony. Oleju też nie bierze ( w porównaniu z 2,0 TDI z O2FL - tam brało) . Poza tylną belką auto bardzo OK. Mam auto od równo roku . Nic się nie dzieje. Miałem kłopoty z siedzenimi elektrycznymi a bardziej z modułem pamięci siedzeń ale sprawa już rozwiązana. Reszta bez problemów choć auto mogłoby się lepiej drogi trzymać :twisted:
            Pozdrawiam,

            Bomber
            __________________
            O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
            + "Lodówka" :-)

            Komentarz


            • #7
              Bomber dzięki za info
              A jak się spisuje Canton i sterowanie głosem (do czego konkretnie oprócz połączeń telfonicznych to służy) bo widziałem że tez masz na wyposażeniu?
              Octavia 3 Combi 2.0 TDI

              Elegance+Amazing+Canton+Alcantara+Sunset+Elektrycz na klapa bag.+inne dod.

              Komentarz


              • #8
                Canton gra w porządku. Nie jest to BOSE czy Harmann Cardon ale w porównaniu ze zwykłym audio to niebo a ziemia. Sterowania głosem nie używam. Było w pakiecie chyba z pełnym telefonicznym wyposażeniem to po prostu jest :szeroki_usmiech Muszę kiedyś sprawdzić jak działa - miałem sterowanie głosowe w paru autach ale jakoś nie używałem ...
                Pozdrawiam,

                Bomber
                __________________
                O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
                + "Lodówka" :-)

                Komentarz


                • #9
                  Działa dobrze, mówisz "Zadzwoń Imię Nazwisko" i dzwoni, 90% trafia.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Bomber
                    Nie jest to BOSE
                    Zależy, które BOSE, bo np w Reno BOSE gra fatalnie, to samo w starszych modelach Audi.

                    Canton gra dobrze, ale wg mnie tylko przy muzyce rockowo-instrumentalnej. Oczywiście jest to moja ocena, wielu użytkownikom na pewno przypadnie on do gustu BTW, yebnięcie jak potrzeba też można stosowne uzyskać

                    Wybieranie głosowe też fajnie działa
                    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                    Komentarz


                    • #11
                      Dokładnie Dla mnie gdzie zawsze miałem standardowe Car Audio (choć w Volvo nawet nieźle sobie poczyna) na pewno będzie słychać różnice
                      Octavia 3 Combi 2.0 TDI

                      Elegance+Amazing+Canton+Alcantara+Sunset+Elektrycz na klapa bag.+inne dod.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez alebazi83
                        Dokładnie Dla mnie gdzie zawsze miałem standardowe Car Audio (choć w Volvo nawet nieźle sobie poczyna) na pewno będzie słychać różnice
                        "Będzie Pan zadowolony" :diabelski_usmiech
                        Pozdrawiam,

                        Bomber
                        __________________
                        O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
                        + "Lodówka" :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja się spodziewałem czegoś lepszego. Wysokie i średnie są piękne i niemęczące, choć jak dla mnie za mocno eksponowany jest wokal. Niskich trochę brakuje. O ile SUB chodzi całkiem fajnie, to jak dla mnie brakuje zakresu nisko-średniego. Co mnie denerwuje, to nierównomierne wzmacnianie zakresów w miarę podgłaszania. Jak EQ ustawię dobrze na niskim zakresie głośności (takim, że można normalnie rozmawiać), to całość gra bardzo fajnie. Ale w miarę podgłaszania rośnie ilość średnich i wysokich tonów, a brakuje niskich. Jak ustawię, żeby było dobrze przy rozkręconym volume, to po ściaszeniu basów jest za dużo.
                          Wg mnie brakuje choćby minimalnego wygłuszenia drzwi. Niewielki nakładem byłoby o niebo lepiej.

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: tapicerka alcantara

                            Zamieszczone przez alebazi83
                            Czy ktoś ma lub miał styczność z tą tapicerką i fotelami w alcantarze?
                            jaka jakość, komfort etc?
                            Jak można dopłacać za to by siedzieć na plastiku... Alcantara to jest plastik :!:
                            Pozdrawiam
                            perfex

                            Octavia HTP

                            Komentarz


                            • #15
                              Re: tapicerka alcantara

                              Zamieszczone przez perfex
                              Zamieszczone przez alebazi83
                              Czy ktoś ma lub miał styczność z tą tapicerką i fotelami w alcantarze?
                              jaka jakość, komfort etc?
                              Jak można dopłacać za to by siedzieć na plastiku... Alcantara to jest plastik :!:
                              U mnie w salonie upierali się, że Alcantara to naturalna skóra

                              Komentarz


                              • #16
                                Wikipedia - Alcantara
                                Wygląda na to że jednak plastik - 68% poliester, 32% poliuretan

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X