Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osłony przeciwsłoneczne tylnych szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Osłony przeciwsłoneczne tylnych szyb

    SS, Weszła na forum twoja sąsiadeczka :diabelski_usmiech

  • #2
    Osłony przeciwsłoneczne tylnych szyb

    Sporo śmigam z juniorem i zastanawiam się na takimi osłonami na tylne szyby: AG AUTO - Chyba

    Miał któryś z użytkowników O3 do czynienia z takim wynalazkiem??

    Komentarz


    • #3
      Ja mam, innej firmy (Solar Ride), nie na magnesiki (jakoś do mnie nie przemawiają) tylko na takie śmieszne haczyki. Jak na razie jestem zadowolony i moje dzieci też. Na samym końcu poniższego tematu są fotki.
      Forum - Octavia Club Polska
      Przed wakacjami może będą na tylną szybę. Jest też wersja do kombi.
      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

      Komentarz


      • #4
        Jeżeli to są faktycznie magnesy neodymowe to można być spokojnym o siłę ich przyciągania.

        Komentarz


        • #5
          Trancer, proponuje kupić sprawdzone.... Forum - Octavia Club Polska
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez piotrek_os
            proponuje kupić sprawdzone
            Ja je już sprawdziłem w O3. Kupowałem przez ich stronę autozasłonki, są też na Alle.
            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

            Komentarz


            • #7
              Zakupiłem w lutym te zasłonki na haczyki metalowe ale jedno mi się nie podoba, żeby zdemontować zasłonkę należy odginać te metalowe haczyki zastanawiam się czy na magnesy nie było by lepiej. Wyprzedzając ewentualne pytanie, demontuje się je miedzy innym, żeby umyć szybę od wewnątrz. Zastanawiam się na zakupem magnesów i montaż na magnesy.
              Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lukaszc2
                ale jedno mi się nie podoba, żeby zdemontować zasłonkę należy odginać te metalowe haczyki
                a jaki to problem?

                Zamieszczone przez lukaszc2
                Wyprzedzając ewentualne pytanie, demontuje się je miedzy innym, żeby umyć szybę od wewnątrz
                jak są zasłonki to z szybami nie ma "kontaktu" jakis pasażer, dziecko...itp Więc się nie brudza. Mam zasłonki juz w 3ciej Octavii i jak zamontowałem to ich nie wyjmuje. I w/w problemu brak :diabelski_usmiech
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X