Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opcja Apple

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opcja Apple

    Kultura pracy tego silnika jest beznadziejna, dynamika kiepska, a montaż LPG choć ma ekonomiczne uzasadnienie to potęguje to wszystko raz n-ty. Prywatnie bym takiego auta z tym silnikiem nie kupił.

  • #2
    Opcja Apple

    Co daje opcja Apple, czy tylko łączy i ładuje telefon, czy też np. wyświetla okładki odtwarzanych płyt?

    Komentarz


    • #3
      nie wiem bo nie mam kabla jeszcze :P w innym samochodzie służyło tylko do odtwarzania muzyki bez opcji okładek z tego co pamiętam

      Komentarz


      • #4
        mpmp, powiem tak: próbowałem sie przed zakupem dowiedzieć co da złącze Apple - niestety sie nie dowiedziałem... dlatego uznałem, że iPhona będę łączył z bolero za pomoca BT, a ładował kablem ładowarkowym (usb - nowy port Iphona).

        Okładki płyt - nie działają
        Zdjęcia kontaktów - nie działają
        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

        VW Jetta 1.2 TSI

        Komentarz


        • #5
          Po kablu masz pełne sterowanie przez bolero, okładki, przeglądanie biblioteki i ładowanie. Ale nadal nie ma ori kabla lightning i to jest wielki minus.

          Komentarz


          • #6
            Nie rozumiem. Lighting jest do iP 5. Piszesz, że przez to złącze (z jednej strony kabelka usb, z drugiej lighting) nie podłączę się do audio?

            Komentarz


            • #7
              Zależy o czym mówisz. Columbus działa z apple zwykłym kablem USB-Lightning, ale każde inne radio (Amundsen, Bolero) wymaga specjalnego kabla, którego jeszcze nie ma do iP 5 :|

              Komentarz


              • #8
                Wystarczy taki kabelek Patriot Sync and Charge Lightning kabel USB biały do iPhone, iPad, iPod - Ceny i opinie na Skapiec.pl
                żeby zapewnić pełną komunikację iP5/5s z nowymi radiami
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez mac_aaron
                  ale każde inne radio (Amundsen, Bolero) wymaga specjalnego kabla, którego jeszcze nie ma do iP 5
                  właśnie dlatego wybrałem zwykłe usb żeby móc przyjanmniej ładowac telefon w samochodzie...
                  Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                  VW Jetta 1.2 TSI

                  Komentarz


                  • #10
                    Napisałem wyżej jaki kabelek realizuje OBIE funkcje :diabelski_usmiech
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez mac_aaron
                      każde inne radio (Amundsen, Bolero) wymaga specjalnego kabla, którego jeszcze nie ma do iP 5 :|
                      U VW już jest (część nr 000051446Q), do Skody powinien też pasować, bo to ten sam interfejs MDI.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X