Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 RS. Pakiet Challenge.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O3 RS. Pakiet Challenge.

    Na moment trzeba patrzeć w takim zakresie obrotów, jaki jest używany do ściganek - w dsg zawsze jest to powyżej 4,5 krpm, w manualu pewnie jeszcze wyżej - a w tym zakresie na programie moment jest sporo większy niż na boxie.

    Anomal wczoraj odjeżdżał, może faktycznie nie jakoś spektakularnie, ale wyraźnie i zawsze. Jeszcze jest taka kwestia, że jak było tak, że przy większych prędkościach byliśmy na jednym pasie, to ja byłem w tunelu aero i z uwagi na mniejszy opór powietrza ciężko było mi uciec.

  • #2
    O3 RS. Pakiet Challenge.

    Witam,
    czy wiecie co wchodzi w skład Pakietu Challenge pod pozycją "Specjalne elementy dekoracyjne Challenge"?

    Komentarz


    • #3
      Widziałem ten pakiet na żywo, poza elementami pakietu black, namierzyłem tylko listwy progowe z napisem challenge poza tym nic, chętnie się dowiem sam w salonie nie umieli mi na to odpowiedzieć pytałem o elementy dekoracyjne challenge

      Komentarz


      • #4
        zawiera obręcze 18” Gemini czarne, Performance Mode Selection, MAXI-DOT
        z kolorowym wyświetlaczem i funkcją Lap Timer, Pakiet Black, ozdobne nakładki
        progowe; dostępny wyłącznie z wnętrzem z czerwonymi dodatkami; zastępuje
        (usuwając ze standardu) chromowaną ramkę grilla, lusterka w kolorze nadwozia oraz
        Pakiet Chrom; wyklucza zamówienie innych obręczy niż wchodzące w skład pakietu
        RS Stage 2 335/450

        Komentarz


        • #5
          Jest dokładnie tak jak pisze adamwo. W moim topicu są fotki gdzie widać nakładki z tego pakietu i czarne felgi
          Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

          Komentarz


          • #6
            Pakiet Challenge zdjęcia











            Komentarz


            • #7
              a w czym on jest taki "challenge" hę?
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • #8
                Challenge = wyzwanie żeby Ci blacha na progu pod listwą ozdobną nie gniła :szeroki_usmiech

                Komentarz


                • #9
                  hehe - powinno się to nazywać "pakiet cichociemny"
                  ale już nie offtopujmy
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    W tym pakiecie występuje laptimer [stoper na MAXDOT]. Nie mam tego pakietu, uznałem, że do czarnego lakieru nie pasuje. Mam pytanie czy idzie ten stoper jakoś uaktywnić, mam kolorowy MAXDOT. Z góry dziękuję

                    Komentarz


                    • #11
                      pilsner, da sie zakodowac, rzuc okiem tutaj: Forum - Octavia Club Polska - sa linki, autor drugiego posta to zrobił nawet

                      Moja O3 RS

                      Komentarz


                      • #12
                        Lap timer.

                        Dzięki kolego za podpowiedź, pomogłeś mi. Lap timer działa jest uaktywniony ????

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X