Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skórzana tapicerka - obszycie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skórzana tapicerka - obszycie

    Jak masz produkcję 50 tydzień to przy dobrych wiatrach odbierzesz pod choinkę ,Ja mam podobną sytuację i dealer twierdzi że pod choinkę będzie gotowy i do odbioru. Nie wiem czy ktoś zauważył z forumowiczów ale z konfiguracji znikła opcja promocyjny pakiet przeglądów za 1 zł .. . . Mam nadzieję że to nie dotyczy już zamówionych samochodów.
    Pozdrawiam

  • #2
    Skórzana tapicerka - obszycie

    Hej,

    Czy ktoś z Was orientuje się gdzie w sposób profesjonalny oraz w przyzwoitej cenie można by obszyć skórą fotele przednie i tylne w Octavii III ? Najlepiej w Wielkopolsce :-) Ale jeśli znacie profesjonalne firmy z innych części Polski proszę dajcie znać. Szukam takiej informacji dla dobrego znajomego, który planuje kupić Octavię III, ale nie chce fabrycznej tapicerki skórzanej, ani standardowej jaka będzie w wersji Ambition.

    Dzięki za wszystkie podpowiedzi.
    SIMPLY CLEVER
    Wiesz co dobre :-)

    Moja Maszyna
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

    Komentarz


    • #3
      Error 404
      ..., ale ja zadowolony nie byłem ..., może coś się zmieniło...
      Jest: OIII 1.4 TSI beż cap... Elegance+Amazing+Dynamic+parę fajnych dodatów cieszących oko
      Była: OII FL 1.8 TSI czarna Elegance+light assistant+lusterko foto...+pakiet biznes+pakiet WADLIWE AUTKO !!!

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez ManiekWWA
        Error 404
        ..., ale ja zadowolony nie byłem ..., może coś się zmieniło...
        interesują mnie tylko zadowoleni Klienci i sprawdzone firmy
        SIMPLY CLEVER
        Wiesz co dobre :-)

        Moja Maszyna
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

        Komentarz


        • #5
          Ja za 2 tygodnie będę robił wnętrze w Armj-Sport - Tapicerstwo Samochodowe, Łódź w Łodzi z polecanych jest jeszcze TAPCAR MARLIŃSKI |Tapicerstwo Samochodowe i Lotnicze | Łódź
          Czarna sztuka - Bixenon skrętny - Czerwona skóra - Pakiet SPORT
          Było: 109KM 250Nm. Jest: 147KM 320Nm by TDI-RACING :-)

          Biała sztuka - Zamówiona 06.08.2014
          Wyprodukowana 07.10.2014
          Odbiór 31.10.2014

          Komentarz


          • #6
            Polecam Tapcar. Obszywałem tam siedzenia, podłokietnik i boczki drzwi (co prawda nie w Skodzie). Jakość samej skóry jest rewelacyjna. W niczym nie można jej porównać z tym, co wiele marek oferuje w salonach jako wyposażenie opcjonalne. Do tego perfekcyjna jakość samego dopasowania i obszycia. Wybór kolorów zarówno skór, jak i nici ogromny.

            Aktualnie moja skóra ma przejechane 60 kkm i nie widać na niej najmniejszych śladów zmęczenia.

            Jak kolega jest z Wielkopolski, to może zobaczyć, jak to u mnie wygląda.

            Komentarz


            • #7
              spawalniczy, tak z ciekawosci w jakim aucie to robiles i jaki byl koszt?
              Black magic

              Komentarz


              • #8
                W Subaru Outback. Co do kosztów, to nie podam dokładnej kwoty, bo obszywałem za pośrednictwem salonu kupując nowy samochód. Wynegocjowałem obszycie w ogólnej cenie samochodu. Dealer demontował wszystkie elementy, zawoził do tapicera a potem montował wszystko do auta. Z tego co pamiętam u dealera ta usługa kosztowała coś około 6 500 zł.
                Wszystkie elementy są obszyte takiej samej jakości naturalną skórą (także boki i tylne części siedzeń).

                Komentarz


                • #9
                  Odebrałem z nową tapicerką. Jest super, kilka zdjęć tutaj Forum - Octavia Club Polska
                  Czarna sztuka - Bixenon skrętny - Czerwona skóra - Pakiet SPORT
                  Było: 109KM 250Nm. Jest: 147KM 320Nm by TDI-RACING :-)

                  Biała sztuka - Zamówiona 06.08.2014
                  Wyprodukowana 07.10.2014
                  Odbiór 31.10.2014

                  Komentarz


                  • #10
                    Poprzednią tapicerkę w O2 robiłem u tego gościa: Forum - Octavia Club Polska

                    obecną robiłem w Carlex Design - We are experts on automotive design. We design, make and fit unique styling packs, accessories and jawellery for cars, airplanes, and yachts.
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #11
                      Polecam Profficar - Tapicer Gorzów, tapicerstwo Gorzów w Gorzowie Wlkp.
                      Korzystałem z jego usług wielokrotnie.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X