Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - Voice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolero - Voice

    Zamieszczone przez acc
    Zamieszczone przez Enriquez
    Cena bardzo OK. Wynik też. Ciekaw jestem dlaczego w CompSport kosztuje to 3500 ???
    3500 to kosztuje box, chip w CS to 2500. Niemniej jakby nie patrzec to i tak 1000zł więcej
    lubek24, pochwal się jak tam wrażenia - najbardziej interesuje mnie czy czujesz wzrost momentu. W naszych 1.8tsi 4x4 to jedyne czego mam lekki niedosyt zaczynając wyprzedzanie przy 100km/h...
    Pierwsze hamowanie było robione w 2014 na Pb95. Teraz Pb98 i tak dostrojone. Ze względu na dziwną awarie forum nie mogę załączyć jpg z kreskami.
    Co do jazdy to nie miałem jak sprawdzić, po mieście sie nie da. Nie czuję kopa jak w TDI, idzie płynnie ze świateł , ciut lepiej bo zawsze dobrze startowała. Test zrobię po weekendzie jak wyjadę na A2.
    Ja tam nie narzekam na przyspieszenie od 100 w górę ale to lepiej sprawdzić na zwyklej drodze.
    Normalna cena chipa to 2000, ale dostalem promocje ze względu na to ze mieszkam po sąsiedzku.
    Nm robią nawet na 380 ale na wlasne ryzyko. Mi do szczescia i to wystarczy. Wszystko malymi krokami, nastepne w planie będą dystanse.
    kris

  • #2
    Bolero - Voice

    Czy jest możliwość włączenia funkcji VOICE w Bolero. Mam przycisk do VOICE na kierownicy , ale można nim tylko wyciszyć radio. Na Bolero mam przycisk TP. Chciałbym uruchomić funkcje głosowe VOICE z kierownicy. Czy ktoś próbował?

    Komentarz


    • #3
      A co to jest funkcja voice i jak wygląda przycisk na kierownicy?
      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

      Komentarz


      • #4
        konieczne jest przekodowanie radia. Przynajmniej tak jest w columbusie.

        kodowanie sprawdziłem i działa

        Komentarz


        • #5
          podasz kodowanie ?

          Komentarz


          • #6
            wieczorem ci podam muszę sprawdzić

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez rrobert
              konieczne jest przekodowanie radia. Przynajmniej tak jest w columbusie.

              kodowanie sprawdziłem i działa
              Co to ten voice?
              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                bob_best, przeczytaj w instrukcji od bolero. Sterowanie radiem za pomocą komend głosowych.

                Komentarz


                • #9
                  przepraszam ze tak późno

                  w kodowaniu radia 5f ustawić w bajcie 24 bit 1

                  pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    To Bolero da sie voicem sterować??? Rozumiem że tylko w O3 :shock:

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez faza_1000
                      bob_best, przeczytaj w instrukcji od bolero. Sterowanie radiem za pomocą komend głosowych.
                      dobrze to dziala? czy raczej bezużyteczny bajer?
                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                      Komentarz


                      • #12
                        Dopłata za możliwość sterowania głosem w Bolero w wersji Ambition z Amazing to 100 zł.
                        Sprzedawca mówił żebym nie brał, ale na wszelki wypadek wziąłem zgodnie z hasłem lepiej mieć niż nie mieć

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez rrobert
                          przepraszam ze tak późno

                          w kodowaniu radia 5f ustawić w bajcie 24 bit 1

                          pozdrawiam
                          W Bolero mi to nie działa...
                          Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                          Komentarz


                          • #14
                            Mi w MY16 też nie działa. Za to teraz po naciśnięcie przycisku "VOICE" w Bolero po aktywacji tego bitu powoduje wyświetlenie na radiu napisu "Funkcję "Obsługa głosowa" można odblokować za pomocą kodu aktywacyjnego. Skontaktuj się z dealerem.". Przed kodowaniem tego nie było
                            Magiczny Liftback O3 4x4

                            Komentarz


                            • #15
                              Witam

                              Pozwolę sobie odgrzać temat, może ktoś będzie mi w stanie pomóc , mianowicie posiadam w swojej O3 nawigacje amodus, a po nacisnięciu przycisku na kierownicy obsługi głosowej, Max dot wyświetla komunikat " obsługa głosowa niedostępna". Czy wie ktoś jak to uruchomić lub czy da się taką opcje domontować np. w ASO?

                              Pozdrawiam
                              Moja Skoda O3

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...541155#1541155

                              Komentarz


                              • #16
                                voice

                                Mnie Pani w Skodzie zaproponowała kod za 300 zł a odblokowanie smartlinka za 700 ;/

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X