Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłokietnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podłokietnik

    Zamieszczone przez bob0309
    Zamieszczone przez krzyzakp
    Zazdroszcze tym co nie schodzi... U mnie była dolewka w piatek, bo zawołał w trasie - w sumie przez 6tys od wymiany dolane z pol litra. Litrowa banka jezdzi juz na stałe w bagazniku. Spalanie podejrzewam ze nasila sie przy szybkiej, stałej jezdzie (150+) na dlugim odcinku (pareset km).
    Witam,

    Panie i Panowie jeśli macie auta na gwarancji i biorą wam olej zażądajcie w serwisie wymontowania świec i sprawdzenia nagaru. U mnie problem leżał po stronie nieszczelnej głowicy. po wymianie główki nie wiem co to zużycie oleju a miałem ten sam problem. Zdarzały się bowiem w pierwszych miesiącach produkcji silników, że występowały losowo wadliwe głowice. VW zmodyfikował je bodajże w 2014. Już o tym pisałem i ktoś sprawdził w etce, że faktycznie zmiana w numerach była.
    A przed wymianą oleju ile brała oleju?
    pozdro

  • #2
    Podłokietnik

    Witam,

    jako że pierwszy raz na forum OCP, chciałem się przywitać na początek
    W przyszłym tygodniui odbieram O3 1,4 TSI - niestety potrzebowałem auta "od zaraz" i jedyne co mi się trafiło na szybko o wersia Active + Amazing z rocznika 2014.
    Największym brakiem wg mnie jest brak podłokietnika - wiem, że można wyhaczyć cały tunel, ale nie ma tego praktycznie wogóle w tym momencie na rynku.

    W związku z powyższym, czy możecie polecić jakiejś dobrej jakości, sprawdzony podłokietnik do domontowania do O3? To będzie rzecz do kupienia od razu

    Dzięki za pomoc,

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      poszukaj dobrze na pewno można znaleźć. popytaj w tych co wystawiają fotele pewnie będą mieli. oryginał to oryginał

      Komentarz


      • #4
        Zgadzam się, też skupiłem się na tunelu w pierwszym momencie, ale jak pisalem pomimo isteniania tej wersji juz 3 rok na rynku, nic nie ma...

        Aczkolwiek wstrzymam sie jeszcze i poszukam jak radzisz

        Dzięki i pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Ten wygląda całkiem fajnie tylko ta cena: Link

          ...chociaż na Twoim miejscu poczekałbym na cały tunel z podłokietnikiem.

          Komentarz


          • #6
            No wlasnie ...cena i pytanie jak to sie sprawuje Aczkolwiek jak juz pisalem, moze cos sie trafi w niedlugiej przyszlosci i gdzies upoluje cały tunel.

            Oczywiscie jakby ktoś coś słyszał o jakimś tunelu do kupienia, prośba o cynk

            Pozdrawiam!

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X