Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SmartGate w O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SmartGate w O3

    Mam właśnie końcówkę umowy i na dniach olewam abonamenty i przechodzę na kartę. Któryś operator ma lepszą ofertę, to go zmieniam i nie mam blokady w postaci umowy.

  • #2
    SmartGate w O3

    Warty ten gadżet wydania ponad 500 zeta??: SAP Commerce Cloud - Forbidden

    Komentarz


    • #3
      poczekaj aż chłopaki na briskodzie założą, bo może się okazać, że "Component Protection"
      IMHO gadżet. Odcina dostęp do netu w trybie rSAP.
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        Ale skoro to jest oryginalne akcesorium, to teoretycznie nie powinno być problemów, tym bardziej, jeśli miałby się za to zabierać serwis, czy się mylę :?: Ogólnie ciekawa sprawa, niedawno z ojcem skończyliśmy zbierać oryginalne akcesoria i dodatki a SmartGate byłby dobrym akcentem na koniec :wink:
        (Taty) Czarna Octavia III Liftback 1.4 TSI (manual) Ambiente + Amazing + pakiet Chrom + chromowane listwy przód/tył + el. lusterka + podświetlenie nóg + trójramienna, wielofunkcyjna kierownica + inne pierdoły (Mój) Ford Focus CC

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli można to dołożyć w serwisie to ja już klepę termin
          Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

          Komentarz


          • #6
            Panowie, tak z ciekawości... jest jakaś konkretna wartość dodana z tego dynksa? Co nam daje smartgate poza aktualnym podglądem do informacji o obrotach silnika/prędkości/spalania/ info przeglądach? Może jest jakaś opcja, typu diagnostyka która uzasadniłaby taki wydatek?

            Komentarz


            • #7
              Re: SmartGate w O3

              Zamieszczone przez Trancer
              Warty ten gadżet wydania ponad 500 zeta??: SAP Commerce Cloud - Forbidden
              Myślę, że warto jeżeli ktoś lubi nowe technologie itp. zabawki.
              Ja to na pewno zamontuję jak tylko będzie taka okazja :twisted:

              Ostatnio Skoda zrobiła dużo aplikacji pod androida wykorzystujące dane ze Smartgate, czyli coś się dzieje w temacie 8) https://play.google.com/store/apps/d...KODA+AUTO+a.s.


              Moduł ma napis: "Made in Poland"
              Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

              Komentarz


              • #8
                Re: SmartGate w O3

                Zamieszczone przez Trancer
                Warty ten gadżet wydania ponad 500 zeta??: SAP Commerce Cloud - Forbidden
                najgorsze w tym sklepie jest to, że ponoć poza CZ nie wysyłają . Ja czekam co orzekną na Briskodzie - czy da się zamontować. Pytał już ktoś w ASO o dostępność i koszty?
                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  Pytanie czy np. do paczkomatu wysla w CZ.. Wtedy, mieszkajac niedaleko granicy, mozna po prostu podjechac sobei do takowego i tam paczke odebrac

                  Moja O3 RS

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez krzyzakp
                    Pytanie czy np. do paczkomatu wysla w CZ.. Wtedy, mieszkajac niedaleko granicy, mozna po prostu podjechac sobei do takowego i tam paczke odebrac
                    Też o tym myślałem :lol:
                    Póki co czekam na odp. o dostępność z mojego ASO...
                    Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                    Komentarz


                    • #11
                      Pytałem w Polmot Auto na Połczyńskiej w Warszawie, jest dostępne z tym, że do 3 tygodni czekania. Tak jak wspominacie, trzeba poczekać na pierwszy test tego gadżetu.

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzwoniłem do serwisu w Gdyni. Wiedzą, że takie coś jest, do czego służy i tak dalej, jednak nie zakładają tego na miejscu, głównie przez brak doświadczenia, bo jeszcze tego nie montowali. W kosztach też nie są obeznani. Przed podjęciem jakichkolwiek działań potrzebują numeru VIN, żeby sprawdzić, czy jest sens to zakładać, gdyż nie każdy samochód jest do tego przygotowany...
                        (Taty) Czarna Octavia III Liftback 1.4 TSI (manual) Ambiente + Amazing + pakiet Chrom + chromowane listwy przód/tył + el. lusterka + podświetlenie nóg + trójramienna, wielofunkcyjna kierownica + inne pierdoły (Mój) Ford Focus CC

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez SuitUp!
                          jednak nie zakładają tego na miejscu, głównie przez brak doświadczenia, bo jeszcze tego nie montowali.
                          To co, przy np. wymianie rozrzadu tez to powiedza, bo bedziesz pierwszym wlascicielem z tym silnikiem, a nie robili go jeszcze? :lol:
                          Od czegos chyba maja szkolenia, nie wspominajac o instrukcjach od producenta, by wiedziec jak sie zabrac za takie rzeczy....

                          Moja O3 RS

                          Komentarz


                          • #14
                            Może i mają, ale im się nie chce. Najprostrzy pieniądz to wymiana oleju, klocków, naprawy blacharskie. A takie kłopotliwe retrofity ...
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • #15
                              Skoda Ganinex mi odpowiedziała:
                              Brak w Polsce( czyli ok. 1,5 tyg. oczekiwania) 860zł. brutto detal.
                              Chyba zrobię prywatny import z Czech 8)
                              Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                              Komentarz


                              • #16
                                sebkoch, jak ktos gdzies przetestuje, to pewnie zbierze sie grupa paru chetnych osob, wtedy by mozna po prostu hurtowo kupic - jedna osoba pojedzie, odbierze i potem porozsyla, dzielac koszty swojej podrozy na chetnych, ze wyjdzie pewnie po 5-10PLN na glowe + przesyłka w PL

                                Zawsze mozna kupic 5wiecej i na aledrogo puscic

                                Moja O3 RS

                                Komentarz


                                • #17
                                  404 Not Found

                                  tu macie z wysyłką do polski kupowałem tam gatewey

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez rrobert
                                    404 Not Found

                                    tu macie z wysyłką do polski kupowałem tam gatewey
                                    tutaj widzę, że jest stosunkowo drogo - po doliczeniu wysyłki, zapłaty kartą/PayPal i przewalutowaniu zyskamy w okolicach 100zł - dla mnie nie warto wtedy.
                                    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Wychodzi taka sama cena jaką mam w PL ASO kupując z 15% rabatem...

                                      [ Dodano: Wto 31 Mar, 15 09:21 ]
                                      Na niemieckim forum ktoś wrzucił instrukcję montażu SmartGate.
                                      Może komuś się przyda

                                      Link do galeri
                                      Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Mam blisko do knedliczków więc popisałem sobie z kilkoma nieodległymi salonami.
                                        Z odpowiedzi jakie dostałem na teraz wynika, że pomimo informacji na stronie o roczniku od 2013 to ten moduł można domontować tylko do aut 2015 (chyba chodzi o rok modelowy). Do starszych, w tym mojej, wg nich się nie da
                                        Pozdro

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X