Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeprogramowanie elektrycznego zamykania klapy bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeprogramowanie elektrycznego zamykania klapy bagażnika

    Polecam Bibinje, 7 km od Zadaru.

  • #2
    Przeprogramowanie elektrycznego zamykania klapy bagażnika

    Witam serdecznie specjalistów.

    Mam elektrycznie zamykaną klapę bagażnika.

    Mogę ją otwierać zarówno przyciskiem na klapie, pilotem z kluczyka jaki i przyciskiem na panelu przy skrzyni biegów.
    Zamykać już tylko przyciskiem na wewnętrznej stroni klapy.
    Czy da się coś z tym zrobić?
    Szczególnie zależy mi na zamykaniu przyciskiem na panelu przy skrzyni biegów - raz przyciskam: otwieranie, drugi raz " zamykanie".
    Będę wdzięczny za wskazanie sposobu i ewentualnie podpowiedź gdzie to zrobić.
    Mirek
    Jeżdżę:
    Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

    Komentarz


    • #3
      weź VCDSa, i w adaptacjach zmień wszystkie "touch" na "inactive" a "tap" na active
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        Jao że jestem niekumaty w sprawie VCDSa, proszę o kogoś ze śląska kto mógłby mi w tej sprawie pomóc - chętnie przyjadę z dobrym słowem i....
        Mirek

        [ Dodano: Wto 02 Cze, 15 13:07 ]
        Temat można uznać za zamknięty.
        Da się.
        Odpowiednie wsparcie otrzymałem (czekam tylko na powrót do zdrowia by się spotkać)
        Jeżdżę:
        Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X