Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Schowek na okulary w podsufitce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Schowek na okulary w podsufitce

    gruto, naładuj i podjedź gdzieś do warsztatu sklepu niech sprawdzą ładowanie
    jeśli jest ok....
    .... kup akumulator, niestety
    no ale pochwalisz się cenami aku w CRO :twisted:


    one tak właśnie padają po 6 latach

  • #2
    Schowek na okulary w podsufitce

    Witam,
    czy jest możliwość doposażenia octavii iii w schowek na okulary w podsufitce tuż przy lusterku wstecznym? W tej chwili mam zaślepkę. Wyższe wersje wyposażenia mają taki schowek i tak myślę, że i mi by się przydał. Może ktoś ma dostęp do Etki i sprawdziłby nr części?

    Komentarz


    • #3
      numer 5E0 868 873 i literki 9b9 czerń satynowa , y20 szary perlisty, wc9 stone beige

      Komentarz


      • #4
        numer 5E0 868 873 i literki 9b9 czerń satynowa , y20 szary perlisty, wc9 stone beige

        Komentarz


        • #5
          Dzięki rrobert, to ułatwi mi poszukiwania, na razie na portalach aukcyjnych nie widać takiej części, nawet kompletnego zestawu z lampką.
          Dla pewności (o jakim schowku mówię) zrobiłem fotkę, czy możesz potwierdzić czy ten numerek dotyczy części zamiast tej zaślepki z prawej strony lampki patrząc na zdjęcie?


          A czy z Passata B6 lub Golfa będzie pasować, nr to 1K0 868 837?
          No właśnie bo, w poszukiwaniach natrafiłem na nieco inny nr części, rrobert chyba zrobiłeś literówkę, ja trafiłem na część z numerkiem 868 837.
          Być może 5E0 to skoda a 1K0 to VW ?

          Komentarz


          • #6
            przepraszam rzeczywiście literówka powinno być 5E0868837

            Komentarz


            • #7
              Zapomniałem dodać, schowek już zamontowany, cena w ASO 103 pln dostawa na drugi dzień od zamówienia.

              Komentarz


              • #8
                ostatnio myślałem że oszaleję w samochodzie, słyszałem jakieś drgania które doprowadzały mnie do szału, miałem ochotę rozebrać całe auto w poszukiwaniu tego generatora mojej frustracji, po chwili okazało się że to okulary w schowku których wcześniej tam nie dawałem.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X