Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakupy w e-shop Czechy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zakupy w e-shop Czechy

    gruto, mozna tak bylo zrobic na poczatku historii ? Ciesz sie urlopem, wypoczywaj !!!!! :diabelski_usmiech

    To co ? Zamykamy ? 8)

  • #2
    Zakupy w e-shop Czechy

    Czy może ktoś kupował przez czeski e-shop akcesoria do Skody?
    Pytam, bo jest znaczna różnica cen od tych w naszym e-sklep.
    O3 => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...6256f596d19eed

    Komentarz


    • #3
      nie kupował, bo do PL nie wysyłają
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        Ja myślałem o zakupie smartgate i zadałem pytanie o wysyłkę do PL i jest jak mówi Enriquez. Jednak zaproponowali odbiór osobisty u dealera blisko granicy z PL np. w Ostrawie. Jadąc A1 mam tam ok 50 min jazdy i chyba kiedyś się przejadę przy okazji wypadu na Porubę...
        Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez sebkoch
          Ja myślałem o zakupie smartgate i zadałem pytanie o wysyłkę do PL i jest jak mówi Enriquez. Jednak zaproponowali odbiór osobisty u dealera blisko granicy z PL np. w Ostrawie. Jadąc A1 mam tam ok 50 min jazdy i chyba kiedyś się przejadę przy okazji wypadu na Porubę...
          Właśnie też tak chcę zrobić. Jestem zalogowany i odbiorę w Trutnovie.
          O3 => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...6256f596d19eed

          Komentarz


          • #6
            Podrzućcie,proszę linka do tego sklepu.Chętnie popatrzę,co mają ciekawego.
            Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

            Komentarz


            • #7
              To chyba to SAP Commerce Cloud - Forbidden
              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
              =================================================

              Komentarz


              • #8
                Jest dużo fajnych rzeczy po niższych cenach, a na dodatek większy wybór niż u nas. Polecam.
                O3 => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...6256f596d19eed

                Komentarz


                • #9
                  Hejka, czy ktoś może wybiera się osobiście do tego sklepu i mogłby mi coś zakupić i później podesłać paczką w PL?
                  Bede wdzięczny za pomoc

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: Zakupy w e-shop Czechy

                    Zamieszczone przez grzegorz_
                    Czy może ktoś kupował przez czeski e-shop akcesoria do Skody?
                    Pytam, bo jest znaczna różnica cen od tych w naszym e-sklep.
                    Ja zamawiałem kilka gratów do Fabii. Tak jak piszą, wysyłka tylko do Czech, ewentualnie odbiór osobisty w wybranym czeskim ASO. Ja akurat pracuję w Czechach, więc wysyłka przyszła na adres firmy. Różnica w cenach ogromna. Np. śruby zabezpieczające około 50zł taniej, zestaw do wymiany koła 50% tego co chcą w Polsce itd. Poza tym o wiele większy wybór.

                    Komentarz


                    • #11
                      Właśnie odebrałem aluminiowe felgi. Cena nie porównywalna. Na minus to brak informacji mailem o towarze. Na stronie wyszystko ok. szybko i polecam. Odbiór tylko osobisty lub u znajomych w Czechach. Warto pojechać. Polecam
                      O3 => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...6256f596d19eed

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez grzegorz_
                        Odbiór tylko osobisty lub u znajomych w Czechach
                        jakie dane podales? bo nawet zamawiajac muisz podac chyba adres etc i tylko czeskie przyjmuje. Robiles odbior w salonie? patrzylem to najblizej chyba brentag :/
                        Lepiej komus wejsc w droge niz w ....

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Gladzik
                          Zamieszczone przez grzegorz_
                          Odbiór tylko osobisty lub u znajomych w Czechach
                          jakie dane podales? bo nawet zamawiajac muisz podac chyba adres etc i tylko czeskie przyjmuje. Robiles odbior w salonie? patrzylem to najblizej chyba brentag :/
                          Podałem swoje dane , a jak nie pasował kod pocztowy podałem ten z salonu gdzie odbierałem.
                          Działa na 100%. trzeba troche kombinować ale warto. Polecam.
                          O3 => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...6256f596d19eed

                          Komentarz


                          • #14
                            Odświeżając temat, robi ktos osobiście zakupy w CZ ?

                            Komentarz


                            • #15
                              ja kupiłem raz na superskoda.com
                              Bank skasował mnie za przewalutowanie po swoim kursie, dwa przelew też kosztował sporo.
                              Po zakupie lampek do oświetlenia tablicy i tak wywalało mi błąd, a jak kupiłem o połowę tańsze na motohid nie mam problemu no i koszt przelewu była znacznie przystępniejszy.
                              Reasumując, nie polecam.
                              O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez lubek24
                                Reasumując, nie polecam.
                                W swojej sprawie ( podłokietnik do OI ) poruszyłem wszelkie możliwe znajomości i zobaczymy czy to sie jeszcze nowe u nas kupi. Jeśli nie, to czeka mnie wycieczka do CZ. W przelewy i wysyłki nie chce się bawić z uwagi na to, co napisałeś.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X