Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konsola - uchwyt telefonu do Octavia III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    mac_aaron,
    O gustach się ponoć nie dyskutuje. Widzę, że Ciebie bardzo śmieszy, ale ja odnoszę inne wrażenie (…)
    Ja z kolei nigdy bym nie zamontował czegoś co mi będzie kratkę nawiewu zasłaniać – chyba, że telefon się tak grzeje że trzeba go schładzać. Wtedy faktycznie montaż w tym miejscu ma uzasadnienie.
    Tyle w temacie. Bez odbioru.
    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez p.marczak
      mac_aaron,
      O gustach się ponoć nie dyskutuje. Widzę, że Ciebie bardzo śmieszy, ale ja odnoszę inne wrażenie (…)
      Ja z kolei nigdy bym nie zamontował czegoś co mi będzie kratkę nawiewu zasłaniać – chyba, że telefon się tak grzeje że trzeba go schładzać. Wtedy faktycznie montaż w tym miejscu ma uzasadnienie.
      Tyle w temacie. Bez odbioru.
      Kiedys jadac w trakcie duzego upalu rozmawiajac duzo przez tel przy wlaczonym janosiku. Moj samsung prawie parzyl i zaczal wariowac wiec pomysl z nawiewem nie jest do konca taki glupi

      Komentarz


      • #28
        W nowej OIII (być moze w starych wersjach też da się uaktywnić) ma być Smart Link czy jak oni to w Skodzie nazywają (w iOS to się Car Play nazywa). Generalnie chodzi o to, że aplikacjami z telefonu można sterować za pomocą samochodowego radia.
        Wstrzymaj się jeszcze chwilę z tym uchwytem.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez exood
          Wstrzymaj się jeszcze chwilę z tym uchwytem.
          Spokojnie dopóki go nie przymierzę na sucho i tak nie kupię w ciemno. Muszę mieć 100% pewności, że to jest to.

          Dużo pilniej zależy mi na doświetleniu nóg.
          Szczegóły tutaj: Forum - Octavia Club Polska
          OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Gustaw78
            Zamieszczone przez exood
            Wstrzymaj się jeszcze chwilę z tym uchwytem.
            Spokojnie dopóki go nie przymierzę na sucho i tak nie kupię w ciemno. Muszę mieć 100% pewności, że to jest to.

            Dużo pilniej zależy mi na doświetleniu nóg.
            Szczegóły tutaj: Forum - Octavia Club Polska
            Jak chcesz coś z klasą i dobrej jakości do Uchwyt Brodit, mam i polecam (wersja z ładowaniem). Pisałem o tym w innym poście
            Dla mnie telefon musi być na wierzchu, choć mam nawigację oddzielną (Yanosik + emaile).
            Umiejscowienie na nawiewie chłodzi telefon.
            Co do samego aparatu to dla mnie tylko i wyłącznie HTC (niestety firma przechodzi na te iPhony:-(
            Załączone pliki
            O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
            Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

            Komentarz


            • #31
              Ja od kilku lat używam Kenu AirFrame. Wcześniej do iP4s, teraz iP6s
              Zastanawiałem się wtedy nad zakupem Kenu AirFrame vs iOttie iTap, ale czy magnes iTapa nie zaszkodzi elektronice.
              pozdro!
              LEMUR

              Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

              Komentarz


              • #32
                A po co te wykopaliska?

                Komentarz


                • #33
                  Lepsze wykopaliska niż duplikat czy nieużywanie szukajki
                  pozdro!
                  LEMUR

                  Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                  Komentarz


                  • #34
                    To ja mam pytanie czy po zamontowaniu brodita nic nie trzeszczy?
                    Powered by R-Performance

                    Komentarz


                    • #35
                      Ja mam taki Brodita, do tego dokręcony uchwyt na iphSE
                      Brodit 854885 ProClip do zamontowania w Skoda Octavia 13-17.

                      chłodzi telefon, jest w zasięgu ręki, nic nie zasłania i nie trzeszczy po 90tys. km
                      i najważniejsze, nie odwraca uwagi od drogi

                      Komentarz


                      • #36
                        Ja używam od kilku lat Brodita i nic nie trzeszczy. Żonie też zamontowałem i jest OK.
                        O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                        Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X