Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MirrorLink w Skodzie (Samsung galaxy s7)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MirrorLink w Skodzie (Samsung galaxy s7)

    Cześć, kupiłem Skodę Octavie III, rocznik 2018, radio Bolero. Mógłby mi ktoś pomóc jak połączyć telefon z tym radiem tak bym mógł odpalić dowolną aplikację z telefonu? Mój telefon to Samsung Galaxy S7, chodzi mi głównie o to bym mógł włączyć aplikację Yanosik na wyświetlaczu radia. Mam zainstalowane dwie aplikacje AndroidAuto i CarPlay, połączyć się potrafię i działają, ale nie mam możliwości włączenia tam aplikacji.
    Z tego co się orientuję prawdopodobnie potrzebna jest aplikacja MirrorLink, niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć w "sklepie play". Proszę o jakąś poradę.

  • #2
    niestety nie ma możliwości odbioru Janosika na wyświetlaczu bo Android auto nie współpracuje z tą aplikacją jedynie Waze.A ogólnie to oszustwo skody z tą współpracą radja Bolero z aplikacjami w telefonie. 1. to to że żadna aplikacja w Polsce nie współpracuje z Bolero, Android Auto nie osiągalny w Polsce - Google Play a jedynie z internetu. 2. jak już ściągniesz Android Auto to współpracują tylko dwie aplikacje Google map i Wazze. Poza tym tylko kombinacje.

    Komentarz


    • #3

      Zamieszczone przez Kojack Zobacz wpis
      Cześć, kupiłem Skodę Octavie III, rocznik 2018, radio Bolero. Mógłby mi ktoś pomóc jak połączyć telefon z tym radiem tak bym mógł odpalić dowolną aplikację z telefonu? Mój telefon to Samsung Galaxy S7, chodzi mi głównie o to bym mógł włączyć aplikację Yanosik na wyświetlaczu radia. Mam zainstalowane dwie aplikacje AndroidAuto i CarPlay, połączyć się potrafię i działają, ale nie mam możliwości włączenia tam aplikacji.
      Z tego co się orientuję prawdopodobnie potrzebna jest aplikacja MirrorLink, niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć w "sklepie play". Proszę o jakąś poradę.
      Cały temat należy opisać trochę jaśniej.
      1. Pobierasz APK Mirror z ich własnej strony, bo nie ma jeszcze w sklepie Google Play.
      To pozwala Ci używać na okranie radia Google Maps lub Waze (opiera się na Google Maps ale ma własną nakładkę wizualną i funkcje ostrzegania podobne jak w Yanosiku).
      Poza tym to kontakty i połączenia podobnie jak na zasadzie opcji standardowego połączenia bluetooth w tym Radiu.
      Jeszcze do tego muzyka np. Spotify.
      I to wszystko co możesz osiągnąć z tego radia standardowo.
      2. MirrorLink, o który pytasz to opcja wbudowana w telefon a nie radio. W Twoim S7 powinieneś mieć ale były wyjątki na niektórych rynkach.
      Link do strony MirrorLink MirrorLink® Operations Sunsetting | Car Connectivity Consortium.
      Więc Skoda nie ma w tym żadnej winny a wręcz przeciwnie, daje tą opcje tylko trzeba mieć odpowiedni tel.
      Ale kwestia inna to to że tak naprawde poza wyjątkami lub zhackowaniem tel lub radia nic nie działa podczas jazdy.
      Sprawdź te dwa filmiki z tych linków:



      Pozostaje Ci Google Maps na ekranie i np. Yanosik odpalony i komunikaty słyszalne z głośników auta ale niestety bez wizualizacji na ekranie.
      Jak masz uchwyt na tel to tam oczywiście możesz wyświetlać Yanosika, mimo np. połączenia w tym czasie z Bolero i korzystania z Google Maps czy Spotify itd.

      Mam nadzieję że pomogłem

      Zamieszczone przez MAndrzej Zobacz wpis
      A ogólnie to oszustwo skody z tą współpracą radja Bolero z aplikacjami w telefonie. 1. to to że żadna aplikacja w Polsce nie współpracuje z Bolero, Android Auto nie osiągalny w Polsce - Google Play a jedynie z internetu. 2. jak już ściągniesz Android Auto to współpracują tylko dwie aplikacje Google map i Wazze.
      MAndrzej, jak widzisz w powyższej odpowiedzi dla Kojack, nie wszystko to wina Skody.
      Pamiętaj że telefony robią firmy Samsung, Sony, Apple a nie Skoda.
      A na niektóre rynki robią jakieś głupie ograniczenia lub czegoś nie dają

      Komentarz


      • #4
        Poczytaj: Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube) - strona 15 - Poradniki i instrukcje - Passat Forum
        Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube) - strona 15 - Poradniki i instrukcje - Passat Forum

        Jeżeli chodzi o MirrorLink to Samsung S7 posiada tą opcję, trzeba tylko zainstalować LG Mirror Driver 1.2.1.2.apk i zdjąć blokadę z radia żeby wyświetlało navi w trakcie jazdy ponieważ fabrycznie wyświetla tylko na postoju.

        Ostatnio edytowany przez Langusta; 11009.
        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez TOMKAS Zobacz wpis
          Pozostaje Ci Google Maps na ekranie i np. Yanosik odpalony i komunikaty słyszalne z głośników auta ale niestety bez wizualizacji na ekranie.
          Jak masz uchwyt na tel to tam oczywiście możesz wyświetlać Yanosika, mimo np. połączenia w tym czasie z Bolero i korzystania z Google Maps czy Spotify itd.

          Mam nadzieję że pomogłem
          Owszem pomogłeś, przynajmniej wiem, że nie ma co za dużo szukać.

          Jeżeli chodzi o MirrorLink to Samsung S7 posiada tą opcję, trzeba tylko zainstalować LG Mirror Driver 1.2.1.2.apk i zdjąć blokadę z radia żeby wyświetlało navi w trakcie jazdy ponieważ fabrycznie wyświetla tylko na postoju.
          Dzięki, jutro jeszcze spróbuje z tą aplikacją tak z ciekawości.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Kojack Zobacz wpis
            Owszem pomogłeś, przynajmniej wiem, że nie ma co za dużo szukać.



            Dzięki, jutro jeszcze spróbuje z tą aplikacją tak z ciekawości.

            Może ten film będzie pomocny.

            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez TOMKAS Zobacz wpis


              Cały temat należy opisać trochę jaśniej.
              1. Pobierasz APK Mirror z ich własnej strony, bo nie ma jeszcze w sklepie Google Play.
              To pozwala Ci używać na okranie radia Google Maps lub Waze (opiera się na Google Maps ale ma własną nakładkę wizualną i funkcje ostrzegania podobne jak w Yanosiku).
              Poza tym to kontakty i połączenia podobnie jak na zasadzie opcji standardowego połączenia bluetooth w tym Radiu.
              Jeszcze do tego muzyka np. Spotify.
              I to wszystko co możesz osiągnąć z tego radia standardowo.
              2. MirrorLink, o który pytasz to opcja wbudowana w telefon a nie radio. W Twoim S7 powinieneś mieć ale były wyjątki na niektórych rynkach.
              Link do strony MirrorLink MirrorLink® Operations Sunsetting | Car Connectivity Consortium.
              Więc Skoda nie ma w tym żadnej winny a wręcz przeciwnie, daje tą opcje tylko trzeba mieć odpowiedni tel.
              Ale kwestia inna to to że tak naprawde poza wyjątkami lub zhackowaniem tel lub radia nic nie działa podczas jazdy.
              Sprawdź te dwa filmiki z tych linków:



              Pozostaje Ci Google Maps na ekranie i np. Yanosik odpalony i komunikaty słyszalne z głośników auta ale niestety bez wizualizacji na ekranie.
              Jak masz uchwyt na tel to tam oczywiście możesz wyświetlać Yanosika, mimo np. połączenia w tym czasie z Bolero i korzystania z Google Maps czy Spotify itd.

              Mam nadzieję że pomogłem



              MAndrzej, jak widzisz w powyższej odpowiedzi dla Kojack, nie wszystko to wina Skody.
              Pamiętaj że telefony robią firmy Samsung, Sony, Apple a nie Skoda.
              A na niektóre rynki robią jakieś głupie ograniczenia lub czegoś nie dają
              Chodziło mi bardziej o kwestuje informacji od sprzedawcy Skoda przy kupnie auta gdzie zapewniał iż po podłączeniu telefony do radia są wyświetlane wszystkie aplikacje na ekranie bolero a się okazało że jest wyświetlane wielkie G

              Komentarz


              • #8
                Sprzedawca Škody przy zakupie auta wie tyle co przeczyta w katalogu i później przekazuje ustnie to klientowi, do szczegółów tematu niestety trzeba dojść samemu

                Pierwsze uruchom smartlink Użytkownik Nazwa konta Microsoft niedostępna udostępnił element „21285”: Microsoft OneDrive
                Ostatnio edytowany przez Langusta; 11009.
                Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                Komentarz


                • #9
                  Android Auto w natarciu: po widoku 3D i Waze nadszedł czas na Google Podcasts
                  Android Auto w natarciu: po widoku 3D i Waze nadszedł czas na Google Podcasts
                  Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                  Komentarz


                  • #10
                    Google, coca-cola, mcdonald's to współczesne chleby powszednie: od tych uzależnień ma nie być ucieczki.

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam. Podczas nocnej nudy trafiłem na ten topic.
                      Co do Yanosika - właśnie postanowiłem sprawdzić - ponieważ w garażu nie mam "zasięgu" jest jak na poniższych obrazkach. Jutro sprawdzę działanie appki kiedy jest "pole" Sprawdzę czy na Bolero działa jak powinno - lub czy jest dalej konieczność odpalania jako tło dla tle Google maps/Waze czy mozna (a tak mi sie wydaje) odpalić Yanosika bezpośrednio i będzie banglał.

                      20190107_234947.jpg

                      20190107_234958.jpg
                      Ostatnio edytowany przez Musamp; 46603.
                      Mój czarnuch
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
                        odpalić Yanosika bezpośrednio
                        Yanosika można ustawić aby się odpalał razem z BT tak jak w tel-chyba
                        Dawid
                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                        Komentarz


                        • #13
                          No więc tak.
                          Na AAMirror Yanosik ładnie działa na Bolero - ekran działa, nawigacja głos - nie ma się do czego przyczepić. (testowane na kablu)
                          Mój czarnuch
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                          Komentarz


                          • #14
                            Android Auto
                            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
                              No więc tak.
                              Na AAMirror Yanosik ładnie działa na Bolero - ekran działa, nawigacja głos - nie ma się do czego przyczepić. (testowane na kablu)
                              Rozumiem, że masz aktywny SmartLink w swoim Bolero?
                              Ja mam nieaktywne ani AA ani SmartLink ani CarPlay w swoim Bolero, jak wchodzę do tego z menu i pojawia mi się komunikat, aby skontaktować się z dealerem.
                              Ktoś może zna jakieś "czary", aby podłączyć Samsunga J5 2016 poprzez AA do Bolero?
                              Ostatnio edytowany przez msemafor; 31044.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez msemafor Zobacz wpis
                                Ktoś może zna jakieś "czary", aby podłączyć Samsunga J5 2016 poprzez AA do Bolero?
                                tylko ASO i kod za ok 500zeta
                                Dawid
                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez msemafor Zobacz wpis
                                  Ktoś może zna jakieś "czary", aby podłączyć Samsunga J5 2016 poprzez AA do Bolero?
                                  Podobno tylko ASO i aktywacja smartlinka
                                  Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                  tylko ASO i kod za ok 500zeta
                                  od 500 do 1000zł w zalezności od ASO i humoru osoby z jaką będzie się rozmawiało.
                                  Mój czarnuch
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Próbuje uruchomić android auto we współpracy z Samsung galaxy s8 oraz radio Bolero w ocatvii po lifcie i niestety nic mi nie wychodzi. ściągnąłem już kilka różnych AA na telefon i za każdym razem jest tak że radio w ogóle nie reaguje gdy podłączam telefon. Mam też iPhone z nim nie ma najmniejszego problemu Car Play działa od razu. Próbowałem 3 różne samsungi s8 i z każdym jest to samo. Kilka różnych kabelków. Nawet gdy wejdę w mednia to nie mam dostępnego USB do wyboru jak telefon podłączony. W skodze się upierają że to wina złego programu ściągniętego na telefon.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez shady Zobacz wpis
                                      W skodze się upierają że to wina złego programu ściągniętego na telefon.
                                      i raczej tak jest
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez shady Zobacz wpis
                                        Próbuje uruchomić android auto we współpracy z Samsung galaxy s8 oraz radio Bolero w ocatvii po lifcie i niestety nic mi nie wychodzi. ściągnąłem już kilka różnych AA na telefon i za każdym razem jest tak że radio w ogóle nie reaguje gdy podłączam telefon. Mam też iPhone z nim nie ma najmniejszego problemu Car Play działa od razu. Próbowałem 3 różne samsungi s8 i z każdym jest to samo. Kilka różnych kabelków. Nawet gdy wejdę w mednia to nie mam dostępnego USB do wyboru jak telefon podłączony. W skodze się upierają że to wina złego programu ściągniętego na telefon.
                                        Instaluj AA.apk pod dany procesor smartfona.
                                        Just a moment...
                                        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          9AB1D44F-EA6D-4991-868A-19B69239685C.png

                                          Który z nich pod s8?

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Arm Arm64 x86 Selection Guide for Android

                                            Following are few famous Android smartphones along with their processor’s architecture information:
                                            Manufacturer
                                            Smartphone
                                            Architecture
                                            Samsung Galaxy S5
                                            Note 4, Note 3Galaxy S2/S3
                                            ARM
                                            Google (LG) Nexus 5 ARM
                                            Samsung Note 9

                                            Note 8

                                            Galaxy S10

                                            Galaxy S9

                                            Galaxy S8

                                            Galaxy S7

                                            Galaxy S6
                                            ARM64
                                            Google (LG/Huawei)
                                            • Nexus 6P
                                            • Nexus 5X
                                            • Pixel
                                            • Pixel 2
                                            ARM64
                                            Sony Xperia Z2 ARM
                                            Oppo OnePlus One ARM
                                            OnePlus
                                            • OnePlus 2
                                            • OnePlus 3
                                            • OnePlus 3T
                                            • OnePlus 5
                                            • OnePlus 5T
                                            • OnePlus 6
                                            • OnePlus 6T
                                            ARM64
                                            Huawei
                                            • P9
                                            • Mate 10
                                            • P20
                                            • Mate 20
                                            • Mate 20 Pro
                                            ARM64
                                            Below is Further information regarding compatibility of ARM ARM64 x86 architecture while installing custom ROMs and APKs. If you have any confusion in your mind regarding your phone’s processor and its architecture. Following details will help you to clear confusion.

                                            Note: Some people get confused with x86. There isn’t anything like ARM86. x86 stands for the processors made by Intel which offers 84-bit processing.
                                            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              SAMSUNG S8_Apk
                                              4.3 591854_arm64
                                              Ostatnio edytowany przez Langusta; 11009.
                                              Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Dzięki sprawdzę później

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Niestety nadal nie działa, albo coś w telefonie trzeba jeszcze włączyć albo to wina kabla, jutro będę miał nowy.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X