Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - loga stacji radiowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    hmmm - raczej tak. video niestety nie pociagnie... ale chociaz mp3 przez Blutacza idą. :lol:
    KLIK -> O3 1.4 TSI EL

    Komentarz


    • #27
      a co sądzicie o tym ?

      QDIS

      DVD video on Bolero radio ? - Skoda Superb Mk II (2008-2015) - BRISKODA
      i linki w tym temacie
      -----
      O3 - zamówiona...

      Komentarz


      • #28
        W instrukcji obsługi możemy przeczytać, że Bolero obsługuje pliki video. Są nawet wymienione formaty.
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70887

        Komentarz


        • #29
          Tak ale nie w podstawowej wersji. Bolero odtworzy video jak domowisz lcd w zaglowkach (jako akcesorium). byc moze mozna to jakos odblokowac...
          KLIK -> O3 1.4 TSI EL

          Komentarz


          • #30
            Kolego michalek1912 dobra robota Jeśli masz jeszcze gdzieś te loga na dysku to spakuj i wrzuć jako załącznik do Twojego posta lub wystaw na FTPie - wtedy będzie już genialnie

            pozdrawiam
            O3 RS TSI DSG

            Komentarz


            • #31
              Podłącze się do tematu z BOLERO - zwróciłem uwagę na dwa auta w show room-ie, a właściwie na ich anteny dachowe... oba w opisach mają standardowe BOLERO i antenę a'la płetwa z BMW.. wcześniej myślałem, że antena pojawia się tylko jak w aucie jest NAVI.... ?
              Paseratti B8 1.8 TSI DSG

              VW Jetta 1.2 TSI

              Komentarz


              • #32
                Ponoć płetwa jest używana również przez ogrzewanie postojowe Webasto...
                O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                Przebieg-ponad 25 000 km ...

                Komentarz


                • #33
                  Oraz jak ktoś dokupi wzmocnienie GSM w schowku.
                  O3 1.8 TSI Blue Race

                  Komentarz


                  • #34
                    Antena w ksztalcie pletwy wystepuje z nawigacja lub ogrzewaniem postojowym lub phonebox czyli dodatkowa antena dla tel komorkowego.

                    Komentarz


                    • #35
                      achaś.... wielkie dzięki za info..
                      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                      VW Jetta 1.2 TSI

                      Komentarz


                      • #36
                        Czy tylko u mnie loga znikają czy ktoś już miał taki problem? Może rozwinę, po wgraniu ikonek i minięciu kilku dni, 2 z 5 ikonek zniknęły, ponowne wgranie rozwiązało sprawę, nie wiem tylko na jak długo.
                        O3 1.8 TSI Blue Race

                        Komentarz


                        • #37
                          wozhd a może usunąłeś pamięć podręczna, bo jest taka opcja w SETUP. U mnie się póki co trzymają od 2 tygodni.

                          A tak z innej beczki, zauważyłem, że jest opcja aktualizacji naszych Bolero, zagłębiał się ktoś w ten temat? Wiecie skąd pobrać aktualizację ?
                          Octavia 1,8 TSI Elegance + Amazing + Sunset + Chrom + Dynamic + LED

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=73485

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez wozhd
                            Czy tylko u mnie loga znikają czy ktoś już miał taki problem?
                            A nie przytrzymałeś czasem dłużej palucha na ikonce stacji ??!! ja sobie tak wywaliłem jedno logo tzn przytrzymałem trochę dłużej i zapamiętało od nowa tą samą stację ale już bez loga. Ogólnie u mnie poza błędem człowieka loga trzymają się od czerwca
                            Pozdr. Przemek

                            Komentarz


                            • #39
                              Ciekawych zjawisk ciąg dalszy. Po kolejnym zniknięciu 2 ikonek jakoś nie miałem czasu żeby ich wgrywać i w jednym momencie na miejscu jednej "zniknionej" ikonki pojawił się awatar znajomego z gmail'a który jako ostatni wysłał do mnie wiadomość odebraną przez komórkę która była zsynchronizowana z autem po BT.
                              UWAGA: powyższe to Real Story.
                              W najbliższym czasie znowu wgram poprawne ikonki, jestem ciekaw co się stanie tym razem
                              O3 1.8 TSI Blue Race

                              Komentarz


                              • #40
                                Jeśli ktoś szuka logo stacji radiowych to VW zebrał dla nas większość w komplet:

                                loga stacji radiowych EU

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez elektrykprosty
                                  Jeśli ktoś szuka logo stacji radiowych to VW zebrał dla nas większość w komplet:

                                  loga stacji radiowych EU
                                  WOW!! :lol:
                                  Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                  VW Jetta 1.2 TSI

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Fajnie że się postarali i ułatwili trochę nam życie.

                                    Rozmiar wszystkich, czy trzeba czy nie ustawiony jest na 160 x 120. Miejsce na logo stacji w Bolero na wysokość wynosi jednak poniżej 120, po powoduje proporcjonalne zmniejszenie logotypu także z jego szerokości. Proponuję usuwać gdzie się da puste tło nad i pod logotypem, dzięki czemu nie zostanie nad wymiar zmniejszone i bardziej wypełni obszar przycisku

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Dzięki za linka!


                                      Moja RSka: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77117

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez elektrykprosty
                                        Jeśli ktoś szuka logo stacji radiowych to VW zebrał dla nas większość w komplet:

                                        loga stacji radiowych EU
                                        Dzięki. Teraz od razu inaczej wygląda "Bolerko" :szeroki_usmiech
                                        Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Ładnie się prezentuje radio z tymi logo, ale jest jedna wada.... moje dzieciaki ciągle zmieniają stacje bo chcą sobie "poklikać"

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            hajka
                                            próbowałem wgrać loga do mojego Bolero
                                            Ale po włożeniu pendrive'a dostałem komunikat, że nie rozpoznano urzadzenia USB.
                                            znaczy co? potrzebny jest jakiś dedykowany USB?
                                            Dodam, że pliki wrzuciłem do folderu na pendrive...
                                            Jakieś wskazówki? dzięki
                                            “It is mine, I tell you. My own. My precious. Yes, my precious.”
                                            ― J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez Barto79
                                              hajka
                                              próbowałem wgrać loga do mojego Bolero
                                              Ale po włożeniu pendrive'a dostałem komunikat, że nie rozpoznano urzadzenia USB.
                                              znaczy co? potrzebny jest jakiś dedykowany USB?
                                              Dodam, że pliki wrzuciłem do folderu na pendrive...
                                              Jakieś wskazówki? dzięki
                                              Dziwne - spróbuj z innym pen-em
                                              Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                              VW Jetta 1.2 TSI

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                to jeszcze jedno pytanie
                                                jaki format plików macie na swoich penach? FAT czy NTFS?
                                                “It is mine, I tell you. My own. My precious. Yes, my precious.”
                                                ― J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez Barto79
                                                  to jeszcze jedno pytanie
                                                  jaki format plików macie na swoich penach? FAT czy NTFS?
                                                  ja miałem fat32. Weź innego pena lub wgraj na kartę pamięci.
                                                  Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Ja mam kilka penów i jednego mi też nie czyta, spróbuj z innym.
                                                    Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X