Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wygłuszenie "tyłu" w O3 kombi z Cantonem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wygłuszenie "tyłu" w O3 kombi z Cantonem

    Zona nie chce cwiczyc jazdy... bo sie boi... bez sensu troche... :roll:

    ps. Superb wiecej stoi niz jezdzi... w piatek moze zrobie trase do Torunia na koncert reggae.

    ps.2 ostatnio jak jechalem do Koszalina to w sumie chcialem tez wziac Up! ale sie opanowalem i wzialem krążownik - S2.

  • #2
    Wygłuszenie "tyłu" w O3 kombi z Cantonem

    Witam
    Czy ktoś może zaprezentować jak wygłuszyć nadkola oraz blachę pod tylnym siedzeniem w O3 kombi.
    www.kawapelnaslonca.pl

    Komentarz


    • #3
      trasat23,

      Poradnik o wygłuszaniu samochodu – dlaczego warto stosować dodatkowe materiały?


      ]"]Error 404 - Zapodaj.net

      ]"]Error 404 - Zapodaj.net


      a drugi temat:

      Forum - Octavia Club Polska

      mnóstwo zdjęć Nexus6
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Nie sądzę żebym poradził sobie z tym sam. Czy ktoś zna kogoś, kto robi to profesjonalnie w okolicach Krakowa.
        www.kawapelnaslonca.pl

        Komentarz


        • #5
          Car Audio System Kilian Paweł
          Majowa 34, 39-300 Mielec
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Car Audio System Kilian Paweł
            Majowa 34, 39-300 Mielec
            +1

            Komentarz


            • #7
              bez przesady - bagażnik i nadkola są bardzo łatwo dostępne - dasz sobie spokojnie radę
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • #8
                Ale zeby to zrobic z glowa, to trzeba cala podloge od konca przednich foteli az do konca wygluszyc, oraz boczki w bagazniku, bo to jednak dalej tamtedy poglos sie roznosi z zawieszenia.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  pytanie było tylko o nadkola i blachę pod kanapą - nie rozpędzaj się - wiem, że wskazane jest wygłuszenie całości, ale w tym przypadku warto to komuś zlecić, no i podstawowa sprawa - być przy zdejmowaniu plastików, żeby nie było niespodzianek z uszkodzonymi spinkami (najlepiej mieć trochę towaru w pogotowiu) i trzeszczeniem całej budy.
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    Car Audio System Kilian Paweł
                    Majowa 34, 39-300 Mielec
                    Dzięki, wysłałem już PW do kolegi. Czekam na odpowiedź. Pierwsze co zrobię w swoim nowym samochodzie, to je wygłuszę i pozmieniam kierunku oraz wsteczne na ledy.

                    [ Dodano: Nie 09 Mar, 14 21:59 ]
                    Oto odpowiedź jaką dostałem od dilera w sprawie wygłuszenia samochodu objętego gwarancją producenta.


                    "Niestety jakakolwiek przeróbka przez inna firmę wpłynie na gwarancję
                    samochodu i gwarantem wtedy będzie firma która dokonała przeróbek"
                    www.kawapelnaslonca.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez trasat23
                      "Niestety jakakolwiek przeróbka przez inna firmę wpłynie na gwarancję
                      samochodu i gwarantem wtedy będzie firma która dokonała przeróbek"
                      w świetle prawa 100% prawda
                      ale wpływa tylko na gwarancję elementu w który się ingeruje, a w tym przypadku (jeśli coś to mnie poprawcie) ingerujemy w karoserię oraz wyposażenie/wnętrze samochodu

                      ingerujesz w lampy - tracisz gwarancję na lampę, ale nie na cały samochód
                      chyba, że salon udowodni ci, że wymiana np. żarówki innej niż fabryczna spowodowała zwarcie w instalacji elektrycznej pojazdu, a tym samym padł komputer (trochę ekstremalny przypadek) czy przetopienie klosza lampy
                      przypadki można mnożyć dlatego gwarancja jest dosyć indywidualną sprawą, a już nie wspomnę o samym podejsciu salonu
                      Zamówiona (12.12.2013)
                      Zakończona produkcja (24.02.2014)
                      Odebrana (14.03.2014)
                      OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                      Moja długo wyczekiwana perła

                      Komentarz


                      • #12
                        zawsze można znaleźć taki salon, w którym wszystko się ułoży jak należy
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Enriquez
                          zawsze można znaleźć taki salon, w którym wszystko się ułoży jak należy
                          ale to jest rozwiązanie tylko lokalne

                          tak czy inaczej problem z gwarancją jest

                          pojedziesz w trasę, ściągnie cię ASO Skody we Francji z trasy po czym okaże się że naruszyłeś warunki gwarancji i niestety usługa płatna

                          tak naprawdę to przekodowanie czegokolwiek VCDS-em niezgodnie ze specyfikacją producenta auta to już potencjalna utrata gwarancji

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Gosi@czek
                            Zamieszczone przez trasat23
                            "Niestety jakakolwiek przeróbka przez inna firmę wpłynie na gwarancję
                            samochodu i gwarantem wtedy będzie firma która dokonała przeróbek"
                            w świetle prawa 100% prawda
                            ale wpływa tylko na gwarancję elementu w który się ingeruje, a w tym przypadku (jeśli coś to mnie poprawcie) ingerujemy w karoserię oraz wyposażenie/wnętrze samochodu
                            Z prawnego punktu widzenia, to sprawa może być oczywista na pierwszy rzut oka, ale gdy przyjdzie co do czego, to nagle zaczyna się udowodnianie, że białe jest czarne.........
                            Ja nie chcę mieć tego typu problemu. Wystarczy, że stracę gwarancję na perforację nadwozia oraz elektrykę i mam pozamiatane. Tym bardziej, że rozszerzyłem gwarancję do 4 lat.
                            Ale swoją drogą to jest trochę absurdalne, że kupując CA Canton dostaje się "standardowe" wygłuszenie samochodu.
                            Choć to może być zabieg marketingowy. Za 2 lata po FL usłyszymy, że poprawiono jakość plastików, wygłuszono wnętrze samochodu i takie tam
                            Więc mówi się trudno.
                            www.kawapelnaslonca.pl

                            Komentarz


                            • #15
                              Myślę, że aż na tak wspaniałomyślny pomysł to nie wpadną, co nie zmienia faktu, że CANTON.... szału nie robi. Myślałem, że lepiej to będzie grać (np B&O w Audi A4 B8 gra bardzo fajnie, ale tam jest większa dopłata:/ ), krótko mówiąc mnie nie porwał Canton, może jak zrobię wygłuszenie to będzie lepiej, ale czy na tyle by mi się podobało to się okaże. Jak nie, to trzeba będzie wsadzić jakieś DLS`y, albo Piccolo i Utopię z customową zwrotką i z osobnym wzmakiem, np XES M1 ale to jeszcze troszku potrwa. Tak czy siak sam za audio nie będę się już brał, nie mam na to czasu, a wiem, że potrzeba go sporo żeby wsio zrobić jak należy.

                              BTW. Czy ktoś z Was nie zauważył, że wzmak w Cantonie jest trochu za słaby w stosunku do zainstalowanych przetworników???

                              P.S. trasat23, dopisz do tematu słowo CANTON, bo w sumie sporo tu o niego też chodzi
                              "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez JacekRS
                                krótko mówiąc mnie nie porwał Canton,
                                Dla mnie Canton będzie najlepszym CA jaki miałem kiedykolwiek w samochodzie. W mojej pierwszej skodzie domówiłem dodatkowo dwa głośniki (łącznie 10) i byłem bardzo zadowolony. Teraz czas na następny krok i czuję, że będzie to dla mnie rewelacja.
                                www.kawapelnaslonca.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez JacekRS
                                  Myślę, że aż na tak wspaniałomyślny pomysł to nie wpadną, co nie zmienia faktu, że CANTON.... szału nie robi. Myślałem, że lepiej to będzie grać (np B&O w Audi A4 B8 gra bardzo fajnie, ale tam jest większa dopłata:/ ), krótko mówiąc mnie nie porwał Canton,
                                  Jacek, nie wydaje Ci się że jakiekolwiek porównanie stemu CANTON za 1900 zł do systemu B&O za 4630 zł, w samochodach która róznica w cenie (modeli podstawowych) to około 60 000 zł (czyli możesz kupić 2 skody za jedno AUDI) jest kompletnie nieadekwatne?

                                  Jakie wyposażenie można dokupić do SKODY za 60 000 w zakresie AUDIO i wyciszenie wnętrza?
                                  Jestem przekonany że osiągniesz w OCTAVI znacznie lepszy efekt nie osiągając ceny najtańszej odmiany A4...

                                  Może lepiej porównać system CANTON oferowany do SKODY OCTAVIA do systemu BOSE ENERGY w Megane (dostępny za 3000 zł tylko w najdroższej wersji samochodu - od 94 950 zł, czy INFINITY za 2700 zł w ASTRZE - tylko w wersji COSMO i wyższych - od 80 200 zł?

                                  Jak widać powyżej, system CANTON jest najtańszy w porównywalnych samochodach. Co więcej, jest dostępny w samochodzie za 66 000 zł (wersja AMBITION).

                                  Nie jestem fanatykiem SKODY (choć użytkownikiem owszem) ale uważam że jak coś porównywać to z tej samej półki...

                                  Ostatnio miałem przyjemność wsłuchiwać się w system Burmaster 3D Surround HighEnd w Mercedesie S-klasse. Aż dech zapierało... Ale czy dał bym na system audio ....35 667 zł.... Nie! Nie stać mnie na samochód którego cena rozpoczyna się od...366 400 zł (niestety)

                                  Pozdrawiam
                                  Mirek
                                  Jeżdżę:
                                  Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez mirzaw
                                    Zamieszczone przez JacekRS
                                    Myślę, że aż na tak wspaniałomyślny pomysł to nie wpadną, co nie zmienia faktu, że CANTON.... szału nie robi. Myślałem, że lepiej to będzie grać (np B&O w Audi A4 B8 gra bardzo fajnie, ale tam jest większa dopłata:/ ), krótko mówiąc mnie nie porwał Canton,
                                    Jacek, nie wydaje Ci się że jakiekolwiek porównanie stemu CANTON za 1900 zł do systemu B&O za 4630 zł, w samochodach która róznica w cenie (modeli podstawowych) to około 60 000 zł (czyli możesz kupić 2 skody za jedno AUDI) jest kompletnie nieadekwatne?

                                    Jakie wyposażenie można dokupić do SKODY za 60 000 w zakresie AUDIO i wyciszenie wnętrza?
                                    Jestem przekonany że osiągniesz w OCTAVI znacznie lepszy efekt nie osiągając ceny najtańszej odmiany A4...

                                    Może lepiej porównać system CANTON oferowany do SKODY OCTAVIA do systemu BOSE ENERGY w Megane (dostępny za 3000 zł tylko w najdroższej wersji samochodu - od 94 950 zł, czy INFINITY za 2700 zł w ASTRZE - tylko w wersji COSMO i wyższych - od 80 200 zł?

                                    Jak widać powyżej, system CANTON jest najtańszy w porównywalnych samochodach. Co więcej, jest dostępny w samochodzie za 66 000 zł (wersja AMBITION).

                                    Nie jestem fanatykiem SKODY (choć użytkownikiem owszem) ale uważam że jak coś porównywać to z tej samej półki...

                                    Ostatnio miałem przyjemność wsłuchiwać się w system Burmaster 3D Surround HighEnd w Mercedesie S-klasse. Aż dech zapierało... Ale czy dał bym na system audio ....35 667 zł.... Nie! Nie stać mnie na samochód którego cena rozpoczyna się od...366 400 zł (niestety)

                                    Pozdrawiam
                                    Mirek
                                    Przecież Ci napisałem, że tam jest większa dopłata... Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Do tego polemika i porownanie z Mercem za 1/3 bańki.... Gdzie za system trza wywalic jak za dobre H/A.
                                    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X