Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

montaż tablic rejestracyjnych

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • montaż tablic rejestracyjnych

    Zamieszczone przez martini73
    Jest normalne kombi nadal, nie ma liftback'a 4x4 - a ma być.
    Cennik z 22.01.2015 ma już 4x4 w lifcie

  • #2
    montaż tablic rejestracyjnych

    Witam koledzy, powiedzcie czy w waszych autach diler montował ramki do tablic rejestracyjnych (ze swoją reklamą oczywiście) czy kręciliście śruby w zderzak?

    Auto odbieram w poniedziałek i zastanowiło mnie czy montaż tablic to będzie moja sprawa czy też przygotują auto pod tym kątem.
    O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez dawidan
      czy montaż tablic to będzie moja sprawa czy też przygotują auto pod tym kontem.
      nie martw się- przygotują i nawet ci blachy założą
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez piotrek_gdy
        nie martw się- przygotują i nawet ci blachy założą
        Dzięki, zatem daje na luz z tablicami
        O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

        Komentarz


        • #5
          dawidan, rozważ aspekt podklejenia tylnej tablicy pianką żeby ci tablica później nie hałasowała
          VW ma coś takiego w swojej ofercie
          taka jak jest naklejona tu
          Link
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez dawidan
            Dzięki, zatem daje na luz z tablicami
            Nie zdziw się tylko, że z przodu nie będzie ramki (tablica przykręcona bez pośrednio do zderzaka) to są jakieś wymogi techniczne i salony maja zakaz zakładania z przodu ramek (tak twierdził mój dealer) IMO bez ramki przód wygląda dużo lepiej niż z ramka (testowo założyłem)
            Pozdr. Przemek

            Komentarz


            • #7
              Przem78, zgadza się z przodem tak robią. Normalnie na wkręty.
              Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

              Komentarz


              • #8
                piotrek_gdy, dzięki, rozważę ale to już w tygodniu po odbiorze auta.

                Przem78, gdzieś już obiło mi się o uszy, iż ze względu na jakieś czujniki z przodu ramek być nie powinno. Teoria swoje, praktyka wskazuje, że mają to gdzieś. Obserwując wasze auta w showroomie widzę, iż ramki z przodu są.
                O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez dawidan
                  iż ramki z przodu są.
                  Ostatnio oglądałem swoje czujniki parkowania i one są bardzo blisko miejsca na rejestrację - może to zależy od wersji wyposażenia...
                  Pozdr. Przemek

                  Komentarz


                  • #10
                    Przem78, Sprawdziłem dokładniej i widzę, iż część nowych aut z showroomu ramki posiada. Druga część aut tablice ma bezpośrednio na zderzaku i taka opcja bardziej mi się podoba. Będę więc nalegał by wkręcili mi bez ramki. Czujników parkowania z przodu raczej nie mam, nie dokupowałem tej opcji (to chyba opcja, poprawcie mnie jeśli się mylę).
                    O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez dawidan
                      Czujników parkowania z przodu raczej nie mam, nie dokupowałem tej opcji (to chyba opcja, poprawcie mnie jeśli się mylę).
                      W elegancie standard :szeroki_usmiech

                      P.S masz dokładnie taką wersję jak ja (poza DSG, Columbusem i Keysem)
                      Pozdr. Przemek

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Przem78

                        W elegancie standard :szeroki_usmiech

                        P.S masz dokładnie taką wersję jak ja (poza DSG, Columbusem i Keysem)
                        Dzięki, zatem będzie bez ramek

                        co do wyposażenia, prócz tego co w podpisie jest tylko: drive setup, koło, 3 ramienna kiera, wycieraczka i felgi denom
                        Race blue, nie wiem czy prezentować auto po odbiorze, ten kolor może stać się nudny w showroomie. Cóż nowego mozna pokazać, 1,4 tsi race blue
                        O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

                        Komentarz


                        • #13
                          Z ramkami na początku tylko był problem, bo blokowały jakieś czujniki chyba od ochrony pieszego przy dzwonie. Później Skoda zrezygnowała z tego systemu (oszczędności :twisted: ) i pojawiły się ramki.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X