Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spolerowanie rys na szybie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spolerowanie rys na szybie

    Wczoraj myślałem że piany dostanę. Szyba bez jakiejkolwiek ryski. Coś musiało być pod skrobaczką lub na szybie i zrobiłem sobie z 3-4 dość długie rysy Nie ma ich całe szczęście na wprost jak się patrzy,głównie strona pasażera.
    Teraz tak. Wiem że nie powinno się polerować szyby bo zniekształca lub wypacza to co widzimy. Ale mi chodzi o jak największe zniwelowanie tych kilku rys. Normalnie patrzeć na to nie mogę bo dostaje szału normalnie...
    W sumie w AC mam dodatkowo ubezpieczone szyby,więc najlepszy byłby kamień lub gałąź,ale lepiej sobie nic nie wykrakać
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Polerowanie jest bez sensu na szybie czolowej. Zawsze mozesz punktak i lekko zrobic odprysk czy nawet pekniecie.

    Komentarz


    • #3
      Chyba na razie podjadę do firm detailingowych i z szybami do aut. Może gdzieś znajdą jakieś rozwiązanie. Bo sam się obawiam bawić z tlenkiem ceru.
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Oki, zrobisz jak chcesz, ale mialem podobny problem w poprzednim aucie i stanelo na wymianie szyby. Ogladalem zbyt duzo filmow, porownan, itp aby przekonac sie, ze skoro drazni mnie rysa ktora widze katem oka to tym bardziej beda mnie draznic refleksy i znieksztalcenia. Jezeli juz zrobisz, to prosze o info jakie wrazenia, jest sens czy nie.
        Ostatnio edytowany przez zulu; 48819.

        Komentarz


        • #5
          Spoko. Na szczęście żadna nie jest w centralnym miejscu na szybie. Jeżeli spec od szyb będzie to odradzał to zostaje przyzwyczaić się do tego lub wymienić szybę. A tego chciałbym uniknąć bo ludzie później na to rośnie patrzą. W poprzednim audi miałem oryginał wszystkie szyby a auto przy sprzedaży miało 20 lat
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            Temu wiedzac, że bede sprzedawal z czasem auto a wymienial szybe, zrobilem foty auta z przodu, boku i zblizenia szyby, po wymianie tak samo. Przy sprzedazy dalem info co i jak....

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X