Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeróbka Octavia 3 na 3FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeróbka Octavia 3 na 3FL

    Cześć Wszystkim.

    Znajomy ma delikatnie uszkodzoną przeodem Octavię 3 PRZEDLIFT.
    Chce ją przerobić z przodu na Octavię 3 POLIFT i tutaj pytanie do Was.
    Co potrzeba i na co uważać podczas takiej zmiany?
    Ostatnio edytowany przez kolcus1992; 49295.

  • #2
    Potrzeba bujnej wyobraźni młody człowieku... Nie wiem co Ci więcej powiedzieć.
    Pierwsza pytanie jakie się nasuwa - jakie lampy były w przedlifcie, jakie chcesz założyć w polifcie? Czy wiesz że za tym idzie wymiana/dokładka modułów, które kosztują i trzeba umieć je zaadoptować. A to tylko takie podstawy. Bo nie słyszałem czy ktoś już tego próbował i pytanie czy zderzak polift będzie pasował 1:1 do przedliftu?

    Komentarz


    • #3
      Wiem na pewno, że zderzak i lampy są inne. Dlatego pytam na forum czy ktoś tego już próbował i co potrzeba zmieniać dokładnie (maska, zderzak, lampy, błotniki) + czy jakieś moduły. Nie pytałbym jakbym wiedział.

      Komentarz


      • #4
        Z tego co wiem to na 100% zderzak, lampy, halogeny, maska, ścianka przednia i chyba błotniki. Trzeba też będzie przerabiać instalację niezależnie jakie lampy dasz.

        Komentarz


        • #5
          Cześć.
          Uzupełnię temat jednej z różnic. Mianowicie błotniki są praktycznie identyczne a jedyna różnica jest taka, że: PRZEDLIFT ma dłuższy błotnik i jego długość wynosi 98CM a POLIFT ma w długości 96CM. Więc. Jest różnica 2CM. A jak mierzone? Poniżej przedstawiam jeden z błotników i jak jest mierzony.
          dataurl313169.jpg

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X