Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Test łosia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Test łosia

    Glukasz, dostała wody???

  • #2
    Test łosia

    Czy jest gdzieś w sieci dostępny test łosia nowej octavii?
    Powinno być OK, jednak po spektakularnej wpadce Jeepa grand cherokee i problemach Superb chętnie bym obejrzał/poczytał.

    Komentarz


    • #3

      Od 7:10s masz test łosia. Warto zobaczyć.
      Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
      http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

      Komentarz


      • #4
        Aaaaa ten test widziałem. Ale auta jakoś nie zauważyłem.
        Teraz patrzę, że faktycznie octavia też jest. Test łosia przy 100km/h?

        Komentarz


        • #5
          Czemu u nas nie ma prezenterek w programach moto Ja kojarze u nas dwie, ale w ten sposob nie testowaly aut :twisted:
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Maicroft, bo pewnie ego naszych "Clarkson-ów" by na tym za bardzo ucierpiało

            zauważ że wszystkie programy na ten temat są na licencjach zachodnich stacji- a tam sami goście, no i chyba tylko w fifth gear jest jedna kobieta- więc u nas muszą odwzorować to co mają na zachodzie- najlepiej to widać po programie "Automaniak"- licencja TG wiec musi być publiczność na żywo i cała podobna otoczka i tematyka- tylko im trochę nie wychodzi

            Komentarz


            • #7
              Ta.. nasz Automaniak i Top Gear. Juz samo porownanie roznych TG utwierdza mnie w przekonaniu, ze ten program przyjal sie tylko w jednej formule i koniec kropka 8)
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                no formułę jest łatwo przekopiować- niestety prowadzących już nie.......

                Komentarz


                • #9
                  Fajny test, pani również ładna.
                  Tylko 2 minusy Octavii - design (polotu nie ma, trochę jak knedle - dobre, ale to tylko knedle) i status (chyba w sensie prestiż z tym też się zgadzam).
                  Trzeba odświeżyć znajomość języka wschodnich sąsiadów.
                  O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                  Komentarz


                  • #10
                    No i ten właśnie brak polotu zawsze mnie od Octavii odpychał. To coś jak z Golfem - niby niezawodny, niby tani, niby całkiem komfortowy ale to tylko Golf

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez michau52
                      No i ten właśnie brak polotu zawsze mnie od Octavii odpychał. To coś jak z Golfem - niby niezawodny, niby tani, niby całkiem komfortowy ale to tylko Golf
                      No faktycznie obecna generacja Golfa jest baaaardzo tania
                      Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                      Komentarz


                      • #12
                        Pytając o test łosia miałem na myśli kilka gwałtownych manewrów przy których niektóre auta się przewracają.
                        Nie miałem na mysli postrzegania cenników przez niektórych.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez elektrykprosty
                          niektóre auta się przewracają
                          W tym pani się mocno poobtłukiwała po fotelu, ale autko wyszło obronna ręką. Nie oglądałem całego filmiku, jaki tam jest silnik?
                          O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez kylo76
                            Zamieszczone przez elektrykprosty
                            niektóre auta się przewracają
                            W tym pani się mocno poobtłukiwała po fotelu, ale autko wyszło obronna ręką. Nie oglądałem całego filmiku, jaki tam jest silnik?
                            1.8
                            Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                            Komentarz


                            • #15
                              Szkoda, że nie 1,4.
                              O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                              Komentarz


                              • #16
                                Przy 1.4 chyba by tak gładko nie poszło
                                Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez padero
                                  Przy 1.4 chyba by tak gładko nie poszło
                                  Przecież 1.4 nie rozpędzi się do 100 km/h :diabelski_usmiech a tak na poważnie niech ta belka będzie o 30 % gorsza w prowadzeniu (w co osobiście wątpię) to i tak jest to 70 km/h czyli całkiem żwawo. Mnie zastanawia jedno czy w takich testach mają wyłączone ESP/ASR/XDS itp i badają faktyczne zachowanie zawieszenia czy sprawdzają jak zachowa się auto kiedy prowadzi zwykły "Kowalski" mając wszystkie asystenty enable ??!! Do tego widać,że koleś targa ręczny - czyżby miał problem ze zmieszczeniem się przodem w pachołki ?? a w 8.48 sek w ogólne zapitala na zaciągniętym ręcznym :P

                                  P.S patrząc na wcześniejszy test z Automaniaka niezastąpionego redaktora Maznasa widać że bezpiecznik od ESP leżał na stole w kuchni :P
                                  Pozdr. Przemek

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Przem78
                                    Mnie zastanawia jedno czy w takich testach mają wyłączone ESP/ASR/XDS itp
                                    w tym wypadku wyłączony jest tylko ASR, ESP nie da się wyłączyć
                                    o czym kierowca informuje

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ale czasem jest ESP w trybie sportowym.
                                      Cokolwiek to oznacza.

                                      Komentarz


                                      • #20


                                        od 7.30

                                        TDI
                                        O3 2.0 TDI Elegance, Amazing, Dynamic

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez kb27


                                          od 7.30

                                          TDI
                                          całkiem dobrze to wygląda, mam wrażenie, że golf wypadł gorzej. Czy golf był w wersji z belką czy z wielowahaczem?
                                          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X